'Schokkende wending: Schmeichel alsnog weg bij Anderlecht?'

1192 stemmen
'Schokkende wending: Schmeichel alsnog weg bij Anderlecht?'

Anderlecht stelde zaterdag eindelijk zijn eerste aanwinst van deze wintermercato voor. Met Mads Kikkenborg haalde het een nieuwe doelman in huis. Daarmee anticipeerde het op het nakende vertrek van Maxime Dupé, die op het punt staat om naar Nice te verhuizen. De bedoeling lijkt te zijn dat de 24-jarige Deen de doublure wordt van Kasper Schmeichel.

Al zou dat plannetje weleens in duigen kunnen vallen en zou Kikkenborg weleens sneller dan verwacht voor de leeuwen gegooid moeten worden. Het lijkt immers nog steeds niet uitgesloten dat Anderlecht voor het einde van de wintermercato Schmeichel nog zal verliezen.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Premier League lonkt nog steeds naar Schmeichel

De voorbije maanden werd de 37-jarige Deen al een paar keer gelinkt aan een terugkeer naar de Premier League, waar hij jarenlang schitterde bij Leicester City. Nu stelt de Daily Mail dat een transfer naar Engeland nog steeds aan de orde is, want Nottingham Forest zou aan zijn komst denken.

De nummer zestien in de Premier League heeft in principe al twee doelmannen met Odysseas Vlachodimos en Matt Turner, maar trainer Nuno Espirito Santo zou niet overtuigd zijn van hun prestaties. Daarom zou Forest de mogelijkheid bestuderen om een ervaren doelman aan te trekken.

Lage afkoopsom in contract bij Anderlecht

Daarbij denken ze naast Peter Gulacsi (RB Leipzig) ook aan Schmeichel. Ze zouden zelfs al contact opgenomen hebben met zijn management en als er een bod zou binnenlopen, zou Anderlecht weleens machteloos kunnen staan. Er zou immers een 'relatief lage' afkoopsom in het contract van Schmeichel staan.

Desondanks is het lang niet zeker dat het ook zover zal komen. Er hangt Forest een straf boven het hoofd wegens inbreuken op de Financial Fair Play en dus zijn de financiële mogelijkheden van de club beperkt. Mogelijk zullen ze dus eerst een speler moeten verkopen eer ze echt werk kunnen maken van de komst van Schmeichel.

Zou een vertrek van Schmeichel een groot verlies zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

52
52
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

56
56
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

402
402
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

152
152
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

313
313
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

506
506
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

933
933
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

442
442
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

566
566
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

588
588
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws