Daniel Alves is zeer content met zijn nieuwe teamgenoot Neymar. De rechtsback speelde al vaker met Neymar bij het Braziliaanse nationale team, maar de twee speelden nog nooit bij een club samen. Alves prijst de overstap van Neymar van Santos naar FC Barcelona.
"Ik denk dat hij één van de weinige spelers is, die na zijn geboorte werd aangeraakt door God. Die zei tegen hem: 'Jij wordt een grote speler. Je zult in een groot team spelen en de hele wereld zal je zien, je beter leren kennen en zien wat je kunt"', beredeneert Alves in gesprek met
Eurosport.
Alves verwacht dat Brazilië een goede kanshebber is voor de eindoverwinning op het
WK. "Mensen vergeten wel eens dat wij de wereldbeker al vijf keer gewonnen hebben", stelt de Barça-back. "Ik denk dat mensen hun geld nu ook echt op ons durven te zetten. Drie, vier maanden geleden deed bijna niemand dat nog. Onze goede prestaties tijdens de Confederations Cup hebben veel invloed gehad op het denken van mensen", concludeert Alves.
LEES OOK:
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’