'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

door
'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

Club Brugge lijkt een behoorlijk rustig einde van de winterse transferperiode tegemoet te gaan. Tenminste toch aan inkomende zijde. Zo bestaat de kans dat Blauw-Zwart alsnog een akkoord vindt over de lucratieve verkoop van Antonio Nusa.

De Bruggelingen zullen in de komende maanden opnieuw op meerdere fronten actief zijn en maken zich dus op voor een erg drukke periode, maar de selectie van coach Ronny Deila lijkt voldoende gewapend in de breedte. Een extra verdediger blijft weliswaar welgekomen, toch is de kans op dit moment relatief klein dat die nog zal volgen voor het verstrijken van de transferdeadline.

Aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart tijdens de huidige mercato al enkele zaken te doen. Zo werd Tajon Buchanan voor een aardig bedrag verkocht aan Internazionale. Romeo Vermant mocht dan weer op huurbasis ervaring gaan opdoen bij KVC Westerlo. Voorts wil Club zijn huidige kern zo goed mogelijk intact houden. Toch wordt momenteel onderhandeld over Nusa.

LEES OOK: 'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

Grof wild in Premier League

Het Noorse goudhaantje brak in de voorbije maanden helemaal door en maakte zijn eerste, en gesmaakte, optredens bij de nationale ploeg. Die goede prestaties leverden hem dan ook de nodige interesse uit de Premier League op. Afgelopen zomer toonde Chelsea FC zich bijvoorbeeld nog bereid om zo'n 30 miljoen euro neer te tellen, maar die deal kreeg een veto van preses Bart Verhaeghe.

In de voorbije dagen werd Tottenham Hotspur dan weer nadrukkelijk genoemd als zijn beoogde bestemming. De Londense club zou bereid zijn om aardig wat geld op tafel én Nusa het seizoen te laten afwerken in Brugge. Iets waar zowel club als speler op hameren. De onderhandelingen met Spurs lopen dan ook volop. Maar inmiddels zou een nieuwe kaper zijn opgedoken.

Newcastle met Saudische miljoenen

Zo meldt TeamTalk via FootbalInsider dat ook Newcastle United zich aan het front heeft gemeld. De huidige nummer 10 uit de Premier League, die kan rekenen op de financiële slagkracht van zijn Saudische eigenaars, zou inmiddels ook gesprekken hebben aangeknoopt en kan weldra een officieel bod uitbrengen. Bij Blauw-Zwart ziet men deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren: hoe meer concurrentie, hoe hoger de transfersom. Al blijft het sowieso de bedoeling dat Nusa het seizoen afwerkt in Brugge.

Nusa brengt minstens 30 miljoen euro op ...

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

32
32
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

71
71
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

130
130
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

189
189
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

89
89
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

105
105
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

160
160
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

260
260
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

63
63
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

386
386
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

243
243
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

390
390
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

470
470
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

365
365
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

250
250
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

733
733
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

431
431
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

151
151
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

648
648
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

876
876

Meer sportnieuws