'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

2529 stemmen
'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

Club Brugge lijkt een behoorlijk rustig einde van de winterse transferperiode tegemoet te gaan. Tenminste toch aan inkomende zijde. Zo bestaat de kans dat Blauw-Zwart alsnog een akkoord vindt over de lucratieve verkoop van Antonio Nusa.

De Bruggelingen zullen in de komende maanden opnieuw op meerdere fronten actief zijn en maken zich dus op voor een erg drukke periode, maar de selectie van coach Ronny Deila lijkt voldoende gewapend in de breedte. Een extra verdediger blijft weliswaar welgekomen, toch is de kans op dit moment relatief klein dat die nog zal volgen voor het verstrijken van de transferdeadline.

Aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart tijdens de huidige mercato al enkele zaken te doen. Zo werd Tajon Buchanan voor een aardig bedrag verkocht aan Internazionale. Romeo Vermant mocht dan weer op huurbasis ervaring gaan opdoen bij KVC Westerlo. Voorts wil Club zijn huidige kern zo goed mogelijk intact houden. Toch wordt momenteel onderhandeld over Nusa.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Grof wild in Premier League

Het Noorse goudhaantje brak in de voorbije maanden helemaal door en maakte zijn eerste, en gesmaakte, optredens bij de nationale ploeg. Die goede prestaties leverden hem dan ook de nodige interesse uit de Premier League op. Afgelopen zomer toonde Chelsea FC zich bijvoorbeeld nog bereid om zo'n 30 miljoen euro neer te tellen, maar die deal kreeg een veto van preses Bart Verhaeghe.

In de voorbije dagen werd Tottenham Hotspur dan weer nadrukkelijk genoemd als zijn beoogde bestemming. De Londense club zou bereid zijn om aardig wat geld op tafel én Nusa het seizoen te laten afwerken in Brugge. Iets waar zowel club als speler op hameren. De onderhandelingen met Spurs lopen dan ook volop. Maar inmiddels zou een nieuwe kaper zijn opgedoken.

Newcastle met Saudische miljoenen

Zo meldt TeamTalk via FootbalInsider dat ook Newcastle United zich aan het front heeft gemeld. De huidige nummer 10 uit de Premier League, die kan rekenen op de financiële slagkracht van zijn Saudische eigenaars, zou inmiddels ook gesprekken hebben aangeknoopt en kan weldra een officieel bod uitbrengen. Bij Blauw-Zwart ziet men deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren: hoe meer concurrentie, hoe hoger de transfersom. Al blijft het sowieso de bedoeling dat Nusa het seizoen afwerkt in Brugge.

Nusa brengt minstens 30 miljoen euro op ...

Meest recent

KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

10
10
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

70
70
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

37
37
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

196
196
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

248
248
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

280
280
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

637
637
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

139
139
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

205
205
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

291
291
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

42
42
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

506
506
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

185
185
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

161
161
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

57
57
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

89
89
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

67
67
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

446
446
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

259
259
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

584
584
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

183
183
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

124
124
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

145
145
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

167
167
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

223
223

Meer sportnieuws