'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

door
'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

Club Brugge lijkt een behoorlijk rustig einde van de winterse transferperiode tegemoet te gaan. Tenminste toch aan inkomende zijde. Zo bestaat de kans dat Blauw-Zwart alsnog een akkoord vindt over de lucratieve verkoop van Antonio Nusa.

De Bruggelingen zullen in de komende maanden opnieuw op meerdere fronten actief zijn en maken zich dus op voor een erg drukke periode, maar de selectie van coach Ronny Deila lijkt voldoende gewapend in de breedte. Een extra verdediger blijft weliswaar welgekomen, toch is de kans op dit moment relatief klein dat die nog zal volgen voor het verstrijken van de transferdeadline.

Aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart tijdens de huidige mercato al enkele zaken te doen. Zo werd Tajon Buchanan voor een aardig bedrag verkocht aan Internazionale. Romeo Vermant mocht dan weer op huurbasis ervaring gaan opdoen bij KVC Westerlo. Voorts wil Club zijn huidige kern zo goed mogelijk intact houden. Toch wordt momenteel onderhandeld over Nusa.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Grof wild in Premier League

Het Noorse goudhaantje brak in de voorbije maanden helemaal door en maakte zijn eerste, en gesmaakte, optredens bij de nationale ploeg. Die goede prestaties leverden hem dan ook de nodige interesse uit de Premier League op. Afgelopen zomer toonde Chelsea FC zich bijvoorbeeld nog bereid om zo'n 30 miljoen euro neer te tellen, maar die deal kreeg een veto van preses Bart Verhaeghe.

In de voorbije dagen werd Tottenham Hotspur dan weer nadrukkelijk genoemd als zijn beoogde bestemming. De Londense club zou bereid zijn om aardig wat geld op tafel én Nusa het seizoen te laten afwerken in Brugge. Iets waar zowel club als speler op hameren. De onderhandelingen met Spurs lopen dan ook volop. Maar inmiddels zou een nieuwe kaper zijn opgedoken.

Newcastle met Saudische miljoenen

Zo meldt TeamTalk via FootbalInsider dat ook Newcastle United zich aan het front heeft gemeld. De huidige nummer 10 uit de Premier League, die kan rekenen op de financiële slagkracht van zijn Saudische eigenaars, zou inmiddels ook gesprekken hebben aangeknoopt en kan weldra een officieel bod uitbrengen. Bij Blauw-Zwart ziet men deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren: hoe meer concurrentie, hoe hoger de transfersom. Al blijft het sowieso de bedoeling dat Nusa het seizoen afwerkt in Brugge.

Nusa brengt minstens 30 miljoen euro op ...

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

73
73
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

127
127
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

34
34
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

58
58
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

513
513
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

340
340
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

189
189
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

277
277
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

705
705
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

303
303
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

306
306
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

371
371
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

147
147
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

89
89
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

282
282
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

296
296
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

62
62
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

455
455
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

376
376
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

563
563
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

487
487
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

66
66

Meer sportnieuws