'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

2529 stemmen
'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

Club Brugge lijkt een behoorlijk rustig einde van de winterse transferperiode tegemoet te gaan. Tenminste toch aan inkomende zijde. Zo bestaat de kans dat Blauw-Zwart alsnog een akkoord vindt over de lucratieve verkoop van Antonio Nusa.

De Bruggelingen zullen in de komende maanden opnieuw op meerdere fronten actief zijn en maken zich dus op voor een erg drukke periode, maar de selectie van coach Ronny Deila lijkt voldoende gewapend in de breedte. Een extra verdediger blijft weliswaar welgekomen, toch is de kans op dit moment relatief klein dat die nog zal volgen voor het verstrijken van de transferdeadline.

Aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart tijdens de huidige mercato al enkele zaken te doen. Zo werd Tajon Buchanan voor een aardig bedrag verkocht aan Internazionale. Romeo Vermant mocht dan weer op huurbasis ervaring gaan opdoen bij KVC Westerlo. Voorts wil Club zijn huidige kern zo goed mogelijk intact houden. Toch wordt momenteel onderhandeld over Nusa.

LEES OOK: 'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Grof wild in Premier League

Het Noorse goudhaantje brak in de voorbije maanden helemaal door en maakte zijn eerste, en gesmaakte, optredens bij de nationale ploeg. Die goede prestaties leverden hem dan ook de nodige interesse uit de Premier League op. Afgelopen zomer toonde Chelsea FC zich bijvoorbeeld nog bereid om zo'n 30 miljoen euro neer te tellen, maar die deal kreeg een veto van preses Bart Verhaeghe.

In de voorbije dagen werd Tottenham Hotspur dan weer nadrukkelijk genoemd als zijn beoogde bestemming. De Londense club zou bereid zijn om aardig wat geld op tafel én Nusa het seizoen te laten afwerken in Brugge. Iets waar zowel club als speler op hameren. De onderhandelingen met Spurs lopen dan ook volop. Maar inmiddels zou een nieuwe kaper zijn opgedoken.

Newcastle met Saudische miljoenen

Zo meldt TeamTalk via FootbalInsider dat ook Newcastle United zich aan het front heeft gemeld. De huidige nummer 10 uit de Premier League, die kan rekenen op de financiële slagkracht van zijn Saudische eigenaars, zou inmiddels ook gesprekken hebben aangeknoopt en kan weldra een officieel bod uitbrengen. Bij Blauw-Zwart ziet men deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren: hoe meer concurrentie, hoe hoger de transfersom. Al blijft het sowieso de bedoeling dat Nusa het seizoen afwerkt in Brugge.

Nusa brengt minstens 30 miljoen euro op ...

Meest recent

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

54
54
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

15
15
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

54
54
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

107
107
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

164
164
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

212
212
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

61
61
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

45
45
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

222
222
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

85
85
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

267
267
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

258
258
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

69
69
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

60
60
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

516
516
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

66
66
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

173
173
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

338
338
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

63
63
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

164
164
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

304
304
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

48
48
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

80
80
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

132
132

Meer sportnieuws