'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

door
'Club ruikt monstersom: Newcastle gaat transferduel aan'

Club Brugge lijkt een behoorlijk rustig einde van de winterse transferperiode tegemoet te gaan. Tenminste toch aan inkomende zijde. Zo bestaat de kans dat Blauw-Zwart alsnog een akkoord vindt over de lucratieve verkoop van Antonio Nusa.

De Bruggelingen zullen in de komende maanden opnieuw op meerdere fronten actief zijn en maken zich dus op voor een erg drukke periode, maar de selectie van coach Ronny Deila lijkt voldoende gewapend in de breedte. Een extra verdediger blijft weliswaar welgekomen, toch is de kans op dit moment relatief klein dat die nog zal volgen voor het verstrijken van de transferdeadline.

Aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart tijdens de huidige mercato al enkele zaken te doen. Zo werd Tajon Buchanan voor een aardig bedrag verkocht aan Internazionale. Romeo Vermant mocht dan weer op huurbasis ervaring gaan opdoen bij KVC Westerlo. Voorts wil Club zijn huidige kern zo goed mogelijk intact houden. Toch wordt momenteel onderhandeld over Nusa.

LEES OOK: 'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Grof wild in Premier League

Het Noorse goudhaantje brak in de voorbije maanden helemaal door en maakte zijn eerste, en gesmaakte, optredens bij de nationale ploeg. Die goede prestaties leverden hem dan ook de nodige interesse uit de Premier League op. Afgelopen zomer toonde Chelsea FC zich bijvoorbeeld nog bereid om zo'n 30 miljoen euro neer te tellen, maar die deal kreeg een veto van preses Bart Verhaeghe.

In de voorbije dagen werd Tottenham Hotspur dan weer nadrukkelijk genoemd als zijn beoogde bestemming. De Londense club zou bereid zijn om aardig wat geld op tafel én Nusa het seizoen te laten afwerken in Brugge. Iets waar zowel club als speler op hameren. De onderhandelingen met Spurs lopen dan ook volop. Maar inmiddels zou een nieuwe kaper zijn opgedoken.

Newcastle met Saudische miljoenen

Zo meldt TeamTalk via FootbalInsider dat ook Newcastle United zich aan het front heeft gemeld. De huidige nummer 10 uit de Premier League, die kan rekenen op de financiële slagkracht van zijn Saudische eigenaars, zou inmiddels ook gesprekken hebben aangeknoopt en kan weldra een officieel bod uitbrengen. Bij Blauw-Zwart ziet men deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren: hoe meer concurrentie, hoe hoger de transfersom. Al blijft het sowieso de bedoeling dat Nusa het seizoen afwerkt in Brugge.

Nusa brengt minstens 30 miljoen euro op ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

56
56
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

25
25
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

29
29
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

98
98
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

64
64
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

18
18
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

164
164
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

201
201
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

50
50
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

364
364
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

270
270
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

217
217
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

78
78
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

211
211
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

107
107
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

415
415
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

170
170

Meer sportnieuws