Van Bommel ziet groot minpunt na overtuigende zege

door
Van Bommel ziet groot minpunt na overtuigende zege

Antwerp FC heeft in zijn eerste officiële wedstrijd van 2024 meteen een sterke indruk achtergelaten. De Great Old won zondagmiddag immers met duidelijke 4-1-cijfers van Sporting Charleroi. Toch was coach Mark van Bommel achteraf niet helemaal tevreden.

Normaal gezien had de tweede seizoenshelft van Antwerp afgelopen woensdag al moeten beginnen. Maar de hevige sneeuwval zorgde er toen voor dat het bekerduel op OH Leuven met een weekje werd uitgesteld. En dus trapte de landskampioen zondagmiddag voor eigen volk zijn tweede seizoensluik op gang.

LEES OOK: Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Overtuigende eerste helft

Aan vertrouwen alvast geen gebrek in aanloop naar de aftrap. De triomftocht op het gala van de Gouden Schoen zorgde logischerwijs voor een mentale boost. Dat was er op het veld ook aan te zien. Antwerp nam de match meteen in handen en kon met een dubbele voorsprong gaan rusten.

Bij momenten liet RAFC ook erg mooi voetbal zien. Dat stemde Van Bommel uiteraard gelukkig. "We hadden over een groot deel van de wedstrijd controle, met veel balbezit. We hebben rustig en geduldig gespeeld en op de juiste momenten de goede keuzes gemaakt", klonk het bij Sporza.

Overbodige tegengoal

Na de pauze bouwde Antwerp zijn voorsprong verder uit tot 4-0. Desondanks kon kersvers 'Doelman van het Jaar' Jean Butez zijn netten niet schoon houden. In de slotfase wist Antoine Bernier immers voor een 'eerredder' namens de Carolo's.

En dat tegendoelpunt lag Van Bommel toch zwaar op de maag. "Er zijn ook wel een aantal zaken waar ik niet tevreden over ben. We kregen veel te makkelijk die goal tegen. Er was geen druk op de bal, we verloren het kopduel, dat was onnodig. Als je zo voetbalt, moet je gewoon een clean sheet pakken."

In welke linie is Antwerp momenteel het sterkst?

Meest recent

Nieuwe boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

52
52
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

47
47
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

242
242
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

155
155
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

62
62
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

119
119
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

75
75
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

62
62
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

87
87
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

182
182
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

99
99
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

98
98
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

140
140
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

56
56
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

321
321
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

332
332
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

163
163
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

91
91
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

325
325
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

109
109
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

136
136
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

374
374
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

205
205
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

230
230

Meer sportnieuws