Van Bommel ziet groot minpunt na overtuigende zege

door
Van Bommel ziet groot minpunt na overtuigende zege

Antwerp FC heeft in zijn eerste officiële wedstrijd van 2024 meteen een sterke indruk achtergelaten. De Great Old won zondagmiddag immers met duidelijke 4-1-cijfers van Sporting Charleroi. Toch was coach Mark van Bommel achteraf niet helemaal tevreden.

Normaal gezien had de tweede seizoenshelft van Antwerp afgelopen woensdag al moeten beginnen. Maar de hevige sneeuwval zorgde er toen voor dat het bekerduel op OH Leuven met een weekje werd uitgesteld. En dus trapte de landskampioen zondagmiddag voor eigen volk zijn tweede seizoensluik op gang.

LEES OOK: Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Overtuigende eerste helft

Aan vertrouwen alvast geen gebrek in aanloop naar de aftrap. De triomftocht op het gala van de Gouden Schoen zorgde logischerwijs voor een mentale boost. Dat was er op het veld ook aan te zien. Antwerp nam de match meteen in handen en kon met een dubbele voorsprong gaan rusten.

Bij momenten liet RAFC ook erg mooi voetbal zien. Dat stemde Van Bommel uiteraard gelukkig. "We hadden over een groot deel van de wedstrijd controle, met veel balbezit. We hebben rustig en geduldig gespeeld en op de juiste momenten de goede keuzes gemaakt", klonk het bij Sporza.

Overbodige tegengoal

Na de pauze bouwde Antwerp zijn voorsprong verder uit tot 4-0. Desondanks kon kersvers 'Doelman van het Jaar' Jean Butez zijn netten niet schoon houden. In de slotfase wist Antoine Bernier immers voor een 'eerredder' namens de Carolo's.

En dat tegendoelpunt lag Van Bommel toch zwaar op de maag. "Er zijn ook wel een aantal zaken waar ik niet tevreden over ben. We kregen veel te makkelijk die goal tegen. Er was geen druk op de bal, we verloren het kopduel, dat was onnodig. Als je zo voetbalt, moet je gewoon een clean sheet pakken."

In welke linie is Antwerp momenteel het sterkst?

Meest recent

Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

2
2
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

12
12
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

13
13
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

37
37
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

88
88
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

293
293
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

101
101
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

151
151
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

272
272
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

336
336
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

71
71
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

122
122
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

492
492
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

144
144
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

100
100
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

270
270
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

924
924
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

286
286
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

311
311
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

318
318
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

201
201
Groot zorgenkind bij Club: "Valt van zijn gezicht te lezen"

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

314
314

Meer sportnieuws