Van Bommel ziet groot minpunt na overtuigende zege

418 stemmen
Van Bommel ziet groot minpunt na overtuigende zege

Antwerp FC heeft in zijn eerste officiële wedstrijd van 2024 meteen een sterke indruk achtergelaten. De Great Old won zondagmiddag immers met duidelijke 4-1-cijfers van Sporting Charleroi. Toch was coach Mark van Bommel achteraf niet helemaal tevreden.

Normaal gezien had de tweede seizoenshelft van Antwerp afgelopen woensdag al moeten beginnen. Maar de hevige sneeuwval zorgde er toen voor dat het bekerduel op OH Leuven met een weekje werd uitgesteld. En dus trapte de landskampioen zondagmiddag voor eigen volk zijn tweede seizoensluik op gang.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Overtuigende eerste helft

Aan vertrouwen alvast geen gebrek in aanloop naar de aftrap. De triomftocht op het gala van de Gouden Schoen zorgde logischerwijs voor een mentale boost. Dat was er op het veld ook aan te zien. Antwerp nam de match meteen in handen en kon met een dubbele voorsprong gaan rusten.

Bij momenten liet RAFC ook erg mooi voetbal zien. Dat stemde Van Bommel uiteraard gelukkig. "We hadden over een groot deel van de wedstrijd controle, met veel balbezit. We hebben rustig en geduldig gespeeld en op de juiste momenten de goede keuzes gemaakt", klonk het bij Sporza.

Overbodige tegengoal

Na de pauze bouwde Antwerp zijn voorsprong verder uit tot 4-0. Desondanks kon kersvers 'Doelman van het Jaar' Jean Butez zijn netten niet schoon houden. In de slotfase wist Antoine Bernier immers voor een 'eerredder' namens de Carolo's.

En dat tegendoelpunt lag Van Bommel toch zwaar op de maag. "Er zijn ook wel een aantal zaken waar ik niet tevreden over ben. We kregen veel te makkelijk die goal tegen. Er was geen druk op de bal, we verloren het kopduel, dat was onnodig. Als je zo voetbalt, moet je gewoon een clean sheet pakken."

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
217

In welke linie is Antwerp momenteel het sterkst?

Meest recent

'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

1
1
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

11
11
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

67
67
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

149
149
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

384
384
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

133
133
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

208
208
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

23
23
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

30
30
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

131
131
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

161
161
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

413
413
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

164
164
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

26
26
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

103
103
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

230
230
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

517
517
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

70
70
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

335
335
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

246
246
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

736
736

Meer sportnieuws