'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

door
'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

Paris Saint-Germain nam afgelopen zomer afscheid van enkele grote namen zoals Lionel Messi, Neymar Jr. en Sergio Ramos. Daar tegenover werden wel een pak verse krachten aangetrokken. Al wordt één van die aanwinsten na enkele maanden alweer gelinkt aan een vertrek.

Sinds de Qatarese eigenaars de plak zwaaien in het Parc des Princes, staat er geen maat op de transferuitgaven van de club. In de voorbije seizoenen werd de ene grote naam na de andere naar de Lichtstad gehaald. Van David Beckham over Zlatan Ibrahimovic tot Messi, allen passeerden ze de revue.

Die transfers leverden de club ook al een pak trofeeën op, maar enkel op nationaal niveau. Zo slaagt PSG er maar niet in om de Champions League te winnen. Afgelopen zomer gooide het men dan ook over een andere boeg. Zo mochten dikbetaalde vedetten als Messi, Neymar en Ramos dus beschikken.

LEES OOK: ‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

Gonçalo Ramos stelt teleur

In plaats daarvan besloot PSG een ploeg te bouwen rond Kylian Mbappé. De Franse superster werd voorzien van zijn landgenoten Randal Kolo Muani, Ousmane Dembélé, Bradley Barcola en Lucas Hernandez. Daarnaast kreeg hij ook onder meer Milan Skriniar, Marco Asensio, Gonçalo Ramos en Manuel Ugarte in steun.

Na een ietwat stroeve start van het seizoen, lijkt die aanpak stilaan te renderen. Maar niet alle aanwinsten waren tot dusver een succes. Gonçalo Ramos bijvoorbeeld, kon zijn goede prestaties van bij SL Benfica en de Portugese nationale ploeg niet bevestigen.

PSG open voor transfer

Momenteel staat zijn teller bijvoorbeeld nog maar op 4 doelpunten over alle competities heen. Bovendien zou coach Luis Enrique teleurgesteld zijn over zijn beperkte bijdragen in de topwedstrijden. Volgens L'Equipe zou PSG dan ook bereid zijn om de aanvaller deze winter alweer te laten gaan bij een toereikend bod. Opvallend, want in het najaar werd de aankoopoptie van 65 miljoen euro in zijn huurovereenkomst nog gelicht.

PSG kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Club valt al eerste keer in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

18
18
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

6
6
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

72
72
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

21
21
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

40
40
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

54
54
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

47
47
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

78
78
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

329
329
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

13
13
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

206
206
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

295
295
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

649
649
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

148
148
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

584
584
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

320
320
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

125
125
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

115
115
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

472
472
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

486
486
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

557
557
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

633
633
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

255
255
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1075
1075
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

497
497

Meer sportnieuws