'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

door
'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

Paris Saint-Germain nam afgelopen zomer afscheid van enkele grote namen zoals Lionel Messi, Neymar Jr. en Sergio Ramos. Daar tegenover werden wel een pak verse krachten aangetrokken. Al wordt één van die aanwinsten na enkele maanden alweer gelinkt aan een vertrek.

Sinds de Qatarese eigenaars de plak zwaaien in het Parc des Princes, staat er geen maat op de transferuitgaven van de club. In de voorbije seizoenen werd de ene grote naam na de andere naar de Lichtstad gehaald. Van David Beckham over Zlatan Ibrahimovic tot Messi, allen passeerden ze de revue.

Die transfers leverden de club ook al een pak trofeeën op, maar enkel op nationaal niveau. Zo slaagt PSG er maar niet in om de Champions League te winnen. Afgelopen zomer gooide het men dan ook over een andere boeg. Zo mochten dikbetaalde vedetten als Messi, Neymar en Ramos dus beschikken.

LEES OOK: 'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Gonçalo Ramos stelt teleur

In plaats daarvan besloot PSG een ploeg te bouwen rond Kylian Mbappé. De Franse superster werd voorzien van zijn landgenoten Randal Kolo Muani, Ousmane Dembélé, Bradley Barcola en Lucas Hernandez. Daarnaast kreeg hij ook onder meer Milan Skriniar, Marco Asensio, Gonçalo Ramos en Manuel Ugarte in steun.

Na een ietwat stroeve start van het seizoen, lijkt die aanpak stilaan te renderen. Maar niet alle aanwinsten waren tot dusver een succes. Gonçalo Ramos bijvoorbeeld, kon zijn goede prestaties van bij SL Benfica en de Portugese nationale ploeg niet bevestigen.

PSG open voor transfer

Momenteel staat zijn teller bijvoorbeeld nog maar op 4 doelpunten over alle competities heen. Bovendien zou coach Luis Enrique teleurgesteld zijn over zijn beperkte bijdragen in de topwedstrijden. Volgens L'Equipe zou PSG dan ook bereid zijn om de aanvaller deze winter alweer te laten gaan bij een toereikend bod. Opvallend, want in het najaar werd de aankoopoptie van 65 miljoen euro in zijn huurovereenkomst nog gelicht.

PSG kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

DAZN versus Pro League: specialist schetst rampscenario

Voorlopig blijft DAZN netjes voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere ...

74
74
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

40
40
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

133
133
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

233
233
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

154
154
'Club Brugge verlegt grenzen: transfer van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

124
124
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

14
14
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

147
147
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

70
70
'Club zet zich schrap: Inter heeft plan met Stankovic'

Club Brugge realiseerde in de zomer een nieuwe recordtransfer met de verkoop van Ardon Jashari aan ...

174
174
'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

54
54
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

191
191
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

117
117
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

285
285
'Code rood in Anderlecht: De Cat nu al onhoudbaar'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

159
159
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

278
278
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

176
176
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

506
506
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

423
423
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

67
67
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

211
211
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

82
82
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

81
81
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

238
238

Meer sportnieuws