'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

door
'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

Paris Saint-Germain nam afgelopen zomer afscheid van enkele grote namen zoals Lionel Messi, Neymar Jr. en Sergio Ramos. Daar tegenover werden wel een pak verse krachten aangetrokken. Al wordt één van die aanwinsten na enkele maanden alweer gelinkt aan een vertrek.

Sinds de Qatarese eigenaars de plak zwaaien in het Parc des Princes, staat er geen maat op de transferuitgaven van de club. In de voorbije seizoenen werd de ene grote naam na de andere naar de Lichtstad gehaald. Van David Beckham over Zlatan Ibrahimovic tot Messi, allen passeerden ze de revue.

Die transfers leverden de club ook al een pak trofeeën op, maar enkel op nationaal niveau. Zo slaagt PSG er maar niet in om de Champions League te winnen. Afgelopen zomer gooide het men dan ook over een andere boeg. Zo mochten dikbetaalde vedetten als Messi, Neymar en Ramos dus beschikken.

LEES OOK: 'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Gonçalo Ramos stelt teleur

In plaats daarvan besloot PSG een ploeg te bouwen rond Kylian Mbappé. De Franse superster werd voorzien van zijn landgenoten Randal Kolo Muani, Ousmane Dembélé, Bradley Barcola en Lucas Hernandez. Daarnaast kreeg hij ook onder meer Milan Skriniar, Marco Asensio, Gonçalo Ramos en Manuel Ugarte in steun.

Na een ietwat stroeve start van het seizoen, lijkt die aanpak stilaan te renderen. Maar niet alle aanwinsten waren tot dusver een succes. Gonçalo Ramos bijvoorbeeld, kon zijn goede prestaties van bij SL Benfica en de Portugese nationale ploeg niet bevestigen.

PSG open voor transfer

Momenteel staat zijn teller bijvoorbeeld nog maar op 4 doelpunten over alle competities heen. Bovendien zou coach Luis Enrique teleurgesteld zijn over zijn beperkte bijdragen in de topwedstrijden. Volgens L'Equipe zou PSG dan ook bereid zijn om de aanvaller deze winter alweer te laten gaan bij een toereikend bod. Opvallend, want in het najaar werd de aankoopoptie van 65 miljoen euro in zijn huurovereenkomst nog gelicht.

PSG kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

1
1
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

58
58
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

7
7
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

38
38
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

98
98
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

109
109
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

102
102
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

60
60
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

49
49
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

100
100
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

69
69
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

324
324
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

331
331
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

287
287
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

102
102
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

226
226
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

107
107
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

255
255
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

374
374
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

90
90
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

329
329
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

305
305

Meer sportnieuws