'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

door
'PSG schuift 'man van 65 miljoen' na halfjaar aan de kant'

Paris Saint-Germain nam afgelopen zomer afscheid van enkele grote namen zoals Lionel Messi, Neymar Jr. en Sergio Ramos. Daar tegenover werden wel een pak verse krachten aangetrokken. Al wordt één van die aanwinsten na enkele maanden alweer gelinkt aan een vertrek.

Sinds de Qatarese eigenaars de plak zwaaien in het Parc des Princes, staat er geen maat op de transferuitgaven van de club. In de voorbije seizoenen werd de ene grote naam na de andere naar de Lichtstad gehaald. Van David Beckham over Zlatan Ibrahimovic tot Messi, allen passeerden ze de revue.

Die transfers leverden de club ook al een pak trofeeën op, maar enkel op nationaal niveau. Zo slaagt PSG er maar niet in om de Champions League te winnen. Afgelopen zomer gooide het men dan ook over een andere boeg. Zo mochten dikbetaalde vedetten als Messi, Neymar en Ramos dus beschikken.

LEES OOK: ‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Gonçalo Ramos stelt teleur

In plaats daarvan besloot PSG een ploeg te bouwen rond Kylian Mbappé. De Franse superster werd voorzien van zijn landgenoten Randal Kolo Muani, Ousmane Dembélé, Bradley Barcola en Lucas Hernandez. Daarnaast kreeg hij ook onder meer Milan Skriniar, Marco Asensio, Gonçalo Ramos en Manuel Ugarte in steun.

Na een ietwat stroeve start van het seizoen, lijkt die aanpak stilaan te renderen. Maar niet alle aanwinsten waren tot dusver een succes. Gonçalo Ramos bijvoorbeeld, kon zijn goede prestaties van bij SL Benfica en de Portugese nationale ploeg niet bevestigen.

PSG open voor transfer

Momenteel staat zijn teller bijvoorbeeld nog maar op 4 doelpunten over alle competities heen. Bovendien zou coach Luis Enrique teleurgesteld zijn over zijn beperkte bijdragen in de topwedstrijden. Volgens L'Equipe zou PSG dan ook bereid zijn om de aanvaller deze winter alweer te laten gaan bij een toereikend bod. Opvallend, want in het najaar werd de aankoopoptie van 65 miljoen euro in zijn huurovereenkomst nog gelicht.

PSG kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

22
22
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

34
34
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

48
48
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

354
354
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

138
138
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

173
173
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

31
31
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

54
54
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

86
86
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

45
45
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

194
194
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

88
88
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

128
128
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

68
68
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

231
231
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

226
226
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

186
186
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

204
204
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

254
254
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

293
293
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

138
138
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

132
132
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

86
86

Meer sportnieuws