'Mokerslag Standard: transfer in extremis gekaapt'

door
'Mokerslag Standard: transfer in extremis gekaapt'

Standard hervat komend weekend zijn seizoen met thuismatch tegen rode lantaarn KV Kortrijk. De kans dat nieuwe coach Ivan Leko dan kan rekenen op extra versterking, is bijzonder klein. Zo viel ook de komst van linksback Jaouen Hadjam in extremis in het water.

Leko werd vlak na de jaarwissel aangesteld als opvolger van Carl Hoefkens bij Standard en krijgt de lastige taak om voor een ommekeer te zorgen na de zwakke resultaten van in de eerste seizoenshelft. Om toch in dat doel te slagen wil de Kroaat er dan ook graag wat gerichte versterking bij. 

Op het verlanglijstje staat onder meer een linkervleugelback. Hierdoor zou Leko immers de kans krijgen om Moussa Djenepo in een hogere rol uit te spelen. Het zou hem ook de mogelijkheid geven om meer verschillende tactische varianten te hanteren.

LEES OOK: 'Tweede mokerslag voor Standard door Anderlecht'

Medische testen afgelegd

Om deze vacature in te vullen, had Standard zijn zinnen gezet op Jaouen Hadjam. Er leek een akkoord in de maak met de Algerijn van FC Nantes, ook al probeerde Olympique Marseille de transfer nog te maken. Maandag werd Hadjam zelfs in Luik verwacht.

En volgens La Dernière Heure legde de speler zelfs zijn medische en fysieke proeven al af. Die waren allesbehalve geweldig, maar toch voldoende om de huurdeal (met aankoopoptie) alsnog af te ronden. Desondanks viel de transfer toch nog in het water.

Young Boys ligt dwars

Doorheen de dag werden Hadjam en zijn makelaars immers gecontacteerd door Young Boys Bern, dat eveneens concrete interesse toonde. De Algerijn sloeg vervolgens aan het twijfelen en besloot uiteindelijk voor de Zwitserse club te kiezen. Standard blijft dus met legen handen achter. De Rouches zullen zich moeten focussen op andere pistes, Frans Krätzig (Bayern München) wordt bijvoorbeeld opnieuw genoemd.

🔥 Wat iedereen nu leest

Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'

Zonder extra versterking moet Standard de degradatie vrezen ...

Meest recent

'Renard blijft gaan: Anderlecht heeft alweer beet'

De honger van RSC Anderlecht valt deze zomer maar niet te stillen. Amper een aantal dagen nadat de ...

13
13
Hayen moet puzzelen: Club krijgt goed én slecht nieuws

Met een 2-1 nederlaag tegen KV Mechelen beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor ...

146
146
'STVV vindt opvolger Bertaccini bij ... Anderlecht'

Met een doelpunt tegen Cercle Brugge schoot Adriano Bertaccini vlot uit de startblokken bij RSC ...

321
321
'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'

Een immens seksschandaal houdt de Nederlandse topsport in zijn greep. Een jonge topatlete doorbreekt ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Club casht op duo, Dolberg out bij RSCA'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

503
503
Ex rekent hard af met Karl Vannieuwerke: "Na alles wat..."

Karl Vannieuwkerke en Caroline Vereenooghe gingen een poos geleden na een pijnlijke breuk uit ...

157
157
KV Mechelen plukt ex-jeugdproduct weg bij Club Brugge

Club Brugge liep vrijdag een blauwtje tegen KV Mechelen, maar aan die nederlaag hield het blijkbaar ...

77
77
'De Condé slaat toe: Genk stunt met vijfde zomeraanwinst'

...

308
308
'Verhaeghe verlegt grenzen: transferbom bij Club Brugge'

Zoals vooraf verwacht beleeft Club Brugge een drukke zomer, waarin de miljoenen zowel op uitgaand ...

1121
1121
'Transferitis in Anderlecht: sterkhouder richting exit'

Behoudens een verrassing zit het huiswerk er langs inkomende zijde op, maar toch beloven het nog ...

658
658
Eddy Snelders drijft slachtoffers tot woede: “Onbegrijpelijk”

Eddy Snelders, voormalig profvoetballer en analist, ligt opnieuw onder vuur. Luttele minuten voor de ...

161
161
Club Brugge of RB Salzburg? Degryse duidt favoriet al aan

Club Brugge begint woensdagavond aan zijn queeste om de League Phase van de Champions League te ...

325
325
'Man City schiet in actie: monstercontract à la Haaland'

Manchester City FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met heel wat verse krachten in de ...

94
94
Dan tóch deal met DAZN? Cruciale nieuwe info bekend

De soap rond de uitzendrechten rond het Belgische voetbal blijft maar duren. Rechtenhouder DAZN liet ...

2382
2382
Scheidsrechtersbaas Lardot zet Vanaken stevig op zijn plaats

Club Brugge leed vrijdag zijn eerste nederlaag dit seizoen en ging met 2-1 de boot in op KV ...

487
487
Fink krijgt tik op de vingers na pittige Antwerp-uitspraak

KRC Genk slaagde er ook tijdens de tweede speeldag niet in om met de volle buit aan de haal te gaan ...

344
344
'Ronaldo zorgt voor grote transferschok in Ligue 1'

Na zijn recente contractverlenging heeft Cristiano Ronaldo meer macht dan ooit bij zijn Saudische ...

217
217
Club incasseert flinke tik vlak voor eerste Europese trip

Club Brugge begint woensdagavond aan zijn Europese campagne. In de voorrondes van de Champions ...

559
559
Kompany flikkert de boel om: Bayern in shock

Vincent Kompany zorgde voor opgetrokken wenkbrauwen bij Bayern München: hij liet plots een ...

150
150
Televisie-soap blijft duren: DAZN gaat stapje verder

De tweede speeldag van de Jupiler Pro League is achter de rug en opnieuw waren de wedstrijden enkel ...

1603
1603
'Met zegen van Garcia: Witsel op zucht van nieuwe club'

De zomermercato is nog een maandje geopend, ondertussen zijn ook veel transfervrije spelers nog op ...

165
165
'Club Brugge nog niet klaar: clubrecord aan diggelen'

Na een aanslepende soap van bijna twee maanden, zou er dan toch een doorbraak in de maak zijn rond ...

887
887
'Anderlecht neemt drastische beslissing op transfermarkt'

RSC Anderlecht heeft in de komende weken nog het nodige werk op de transfermarkt aan uitgaande ...

867
867
'Masterclass van Verhaeghe: Club Brugge casht op Jashari'

Op witte rook wordt het wellicht nog even wachten, maar de kogel lijkt stilaan wel door de kerk: na ...

1833
1833
'Overmars op dreef: Antwerp strikt opvolger(s) Doumbia'

Gelet op het zware programma is Antwerp degelijk uit de startblokken geschoten. Stef Wils mag zich ...

333
333

Meer sportnieuws