'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

door
'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

KRC Genk heeft tot dusver een redelijk tegenvallend seizoen achter de rug. Maar de vicekampioen is nog lang niet volledig uitgeteld voor de landstitel en wil daarom zijn sterkhouders aan boord houden tijdens de wintermercato. Dat dreigt echter niet gemakkelijk te worden.

Voor Racing werd het voorlopig een seizoen om snel te vergeten. De vicekampioen sneuvelde glansloos in Europa en werd uit de Croky Cup geknikkerd door het noodlijdende KV Oostende. In de competitie bedraagt de achterstand op leider Union SG dan weer 14 punten na 20 speeldagen.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Te beginnen komende zaterdag tegen Cercle Brugge. In aanloop naar dat duel bevestigde coach Wouter Vrancken andermaal dat hij zijn huidige selectie dolgraag intact wil houden, op de wellicht vertrekkende Gerardo Arteaga na.

LEES OOK: Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

Paintsil en Muñoz

Of dat ook zal lukken, valt echter af te wachten. Maandagavond wacht alvast een belangrijke deadline. Dan verloopt namelijk de vertrekclausule in het contract van Joseph Paintsil. LA Galaxy hoopt nog steeds om de Ghanese aanvaller te overtuigen, maar staat dus voor een race tegen de klok.

Daarnaast begint ook één en ander te bewegen rond Daniel Muñoz. Een viertal clubs zou interesse tonen in de Colombiaanse back, daarvan lijkt vooral Crystal Palace concreet. Tot dusver kwam echter nog geen bod binnen dat overtuigend genoeg is voor Genk.

McKenzie naar Duitsland?

En volgens Het Belang van Limburg kan nog een derde sterkhouder rekenen op de nodige belangstelling. Zo zou Mark McKenzie de overstap naar de Bundesliga kunnen maken. De Amerikaan gaat komende zomer net als Muñoz zijn laatste contractjaar in. Toch zou Racing hen beide willen houden tot eind dit seizoen. De geïnteresseerde clubs zullen dus met een pak geld over de brug moeten komen.

Indien Genk slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

8
8
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

86
86
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

134
134
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

221
221
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

151
151
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

26
26
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

186
186
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

39
39
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

97
97
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

214
214
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

175
175
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

138
138
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

177
177
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

363
363
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

512
512
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

800
800
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

174
174
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

28
28
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

137
137
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

115
115
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

136
136
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

533
533
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

327
327
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

155
155

Meer sportnieuws