'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

331 stemmen
'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

KRC Genk heeft tot dusver een redelijk tegenvallend seizoen achter de rug. Maar de vicekampioen is nog lang niet volledig uitgeteld voor de landstitel en wil daarom zijn sterkhouders aan boord houden tijdens de wintermercato. Dat dreigt echter niet gemakkelijk te worden.

Voor Racing werd het voorlopig een seizoen om snel te vergeten. De vicekampioen sneuvelde glansloos in Europa en werd uit de Croky Cup geknikkerd door het noodlijdende KV Oostende. In de competitie bedraagt de achterstand op leider Union SG dan weer 14 punten na 20 speeldagen.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Te beginnen komende zaterdag tegen Cercle Brugge. In aanloop naar dat duel bevestigde coach Wouter Vrancken andermaal dat hij zijn huidige selectie dolgraag intact wil houden, op de wellicht vertrekkende Gerardo Arteaga na.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Paintsil en Muñoz

Of dat ook zal lukken, valt echter af te wachten. Maandagavond wacht alvast een belangrijke deadline. Dan verloopt namelijk de vertrekclausule in het contract van Joseph Paintsil. LA Galaxy hoopt nog steeds om de Ghanese aanvaller te overtuigen, maar staat dus voor een race tegen de klok.

Daarnaast begint ook één en ander te bewegen rond Daniel Muñoz. Een viertal clubs zou interesse tonen in de Colombiaanse back, daarvan lijkt vooral Crystal Palace concreet. Tot dusver kwam echter nog geen bod binnen dat overtuigend genoeg is voor Genk.

McKenzie naar Duitsland?

En volgens Het Belang van Limburg kan nog een derde sterkhouder rekenen op de nodige belangstelling. Zo zou Mark McKenzie de overstap naar de Bundesliga kunnen maken. De Amerikaan gaat komende zomer net als Muñoz zijn laatste contractjaar in. Toch zou Racing hen beide willen houden tot eind dit seizoen. De geïnteresseerde clubs zullen dus met een pak geld over de brug moeten komen.

Indien Genk slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

51
51
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

56
56
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

107
107
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

402
402
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

152
152
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

313
313
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

506
506
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

932
932
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

441
441
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

566
566
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

587
587
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws