'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

door
'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

KRC Genk heeft tot dusver een redelijk tegenvallend seizoen achter de rug. Maar de vicekampioen is nog lang niet volledig uitgeteld voor de landstitel en wil daarom zijn sterkhouders aan boord houden tijdens de wintermercato. Dat dreigt echter niet gemakkelijk te worden.

Voor Racing werd het voorlopig een seizoen om snel te vergeten. De vicekampioen sneuvelde glansloos in Europa en werd uit de Croky Cup geknikkerd door het noodlijdende KV Oostende. In de competitie bedraagt de achterstand op leider Union SG dan weer 14 punten na 20 speeldagen.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Te beginnen komende zaterdag tegen Cercle Brugge. In aanloop naar dat duel bevestigde coach Wouter Vrancken andermaal dat hij zijn huidige selectie dolgraag intact wil houden, op de wellicht vertrekkende Gerardo Arteaga na.

LEES OOK: Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Paintsil en Muñoz

Of dat ook zal lukken, valt echter af te wachten. Maandagavond wacht alvast een belangrijke deadline. Dan verloopt namelijk de vertrekclausule in het contract van Joseph Paintsil. LA Galaxy hoopt nog steeds om de Ghanese aanvaller te overtuigen, maar staat dus voor een race tegen de klok.

Daarnaast begint ook één en ander te bewegen rond Daniel Muñoz. Een viertal clubs zou interesse tonen in de Colombiaanse back, daarvan lijkt vooral Crystal Palace concreet. Tot dusver kwam echter nog geen bod binnen dat overtuigend genoeg is voor Genk.

McKenzie naar Duitsland?

En volgens Het Belang van Limburg kan nog een derde sterkhouder rekenen op de nodige belangstelling. Zo zou Mark McKenzie de overstap naar de Bundesliga kunnen maken. De Amerikaan gaat komende zomer net als Muñoz zijn laatste contractjaar in. Toch zou Racing hen beide willen houden tot eind dit seizoen. De geïnteresseerde clubs zullen dus met een pak geld over de brug moeten komen.

Indien Genk slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

10
10
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

65
65
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

36
36
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

27
27
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

80
80
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

399
399
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

43
43
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

69
69
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

47
47
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

27
27
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

359
359
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

296
296
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

115
115
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

191
191
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

124
124
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

75
75
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

107
107
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

198
198
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

445
445
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

443
443
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

758
758
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

395
395
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

105
105

Meer sportnieuws