'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

door
'Genk bibbert: drie sterkhouders grof wild op mercato'

KRC Genk heeft tot dusver een redelijk tegenvallend seizoen achter de rug. Maar de vicekampioen is nog lang niet volledig uitgeteld voor de landstitel en wil daarom zijn sterkhouders aan boord houden tijdens de wintermercato. Dat dreigt echter niet gemakkelijk te worden.

Voor Racing werd het voorlopig een seizoen om snel te vergeten. De vicekampioen sneuvelde glansloos in Europa en werd uit de Croky Cup geknikkerd door het noodlijdende KV Oostende. In de competitie bedraagt de achterstand op leider Union SG dan weer 14 punten na 20 speeldagen.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Te beginnen komende zaterdag tegen Cercle Brugge. In aanloop naar dat duel bevestigde coach Wouter Vrancken andermaal dat hij zijn huidige selectie dolgraag intact wil houden, op de wellicht vertrekkende Gerardo Arteaga na.

LEES OOK: RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

Paintsil en Muñoz

Of dat ook zal lukken, valt echter af te wachten. Maandagavond wacht alvast een belangrijke deadline. Dan verloopt namelijk de vertrekclausule in het contract van Joseph Paintsil. LA Galaxy hoopt nog steeds om de Ghanese aanvaller te overtuigen, maar staat dus voor een race tegen de klok.

Daarnaast begint ook één en ander te bewegen rond Daniel Muñoz. Een viertal clubs zou interesse tonen in de Colombiaanse back, daarvan lijkt vooral Crystal Palace concreet. Tot dusver kwam echter nog geen bod binnen dat overtuigend genoeg is voor Genk.

McKenzie naar Duitsland?

En volgens Het Belang van Limburg kan nog een derde sterkhouder rekenen op de nodige belangstelling. Zo zou Mark McKenzie de overstap naar de Bundesliga kunnen maken. De Amerikaan gaat komende zomer net als Muñoz zijn laatste contractjaar in. Toch zou Racing hen beide willen houden tot eind dit seizoen. De geïnteresseerde clubs zullen dus met een pak geld over de brug moeten komen.

Indien Genk slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

2
2
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

15
15
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

127
127
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

52
52
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

231
231
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

103
103
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

189
189
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

325
325
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

157
157
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

289
289
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

123
123
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

354
354
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

674
674
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

105
105
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

104
104
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

223
223
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

755
755
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

98
98
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

297
297
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

101
101
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

169
169
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

927
927
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

125
125
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

273
273

Meer sportnieuws