'AA Gent heeft beet: transfer van 2 miljoen euro'

door
'AA Gent heeft beet: transfer van 2 miljoen euro'

AA Gent verkocht Malick Fofana aan Olympique Lyon en dat bracht voorlopig 17 miljoen euro in het laatje. De Buffalo's waren achter de schermen al bezig met een vervanger. Volgens Poolse media hebben ze die al gevonden. Maandag wordt de transfer officieel afgerond.

Yokota bijna van AA Gent

AA Gent heeft volgens de doorgaans betrouwbare Poolse journalist Piotr Kozminski een akkoord bereikt over Daisuke Yokota. De Japanse flankaanvaller trekt voor iets meer dan 2 miljoen euro naar AA Gent. Alle partijen bereikten daarover een akkoord.

Yokota trekt volgens de laatste berichten morgen naar België om er zijn medische testen te gaan afleggen. Nadien tekent hij dan een contract voor drie seizoenen in de KAA Gent Arena. De kans is groot dat de overgang maandag wordt aangekondigd door de Buffalo's. Daarmee kunnen de geruchten over Simion Michez meteen de prullenbak in. 

Transfersom van 2 miljoen euro

Yokota is een 23-jarige flankaanvaller, die op beide flanken uit de voeten kan. Bij Gornik Zabre, dat hem in februari 2023 voor amper 300.000 euro overnam van Valmiera, speelde hij voornamellijk als rechterflankaanvaller. In de Poolse eerste klasse was hij dit seizoen goed voor 7 goals en 1 assist in 18 matchen.

In onderstaande beelden kan je de nieuwe speler van de Buffalo's alvast aan het werk zien.

Een goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

Italianen verbijsterd: dit zagen ze bij De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

54
54
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

184
184
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

546
546
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

289
289
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

86
86
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

22
22
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

359
359
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

113
113
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

108
108
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

319
319
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

121
121
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

269
269
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

777
777
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

214
214
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

659
659
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

441
441
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

447
447
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

281
281
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

403
403
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

211
211
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

616
616
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

562
562
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

440
440
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

2055
2055

Meer sportnieuws