AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

160 stemmen
AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

AA Gent is op zoek naar versterking. De Buffalo’s kijken ook rond in de Challenger Pro League, wat trainer Hein Vanhaezebrouck onlangs aangaf. Daar vallen nog zaken te doen en AA Gent werd vandaag gelinkt aan een voormalige speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: “We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

AA Gent voorlopig niet in de markt voor Michez

AA Gent zou volgens bepaalde bronnen interesse hebben in Simion Michez. De 21-jarige rechterflankaanvaller doet het goed bij Beershot, dat hem afgelopen zomer overnam van de beloften van RSC Anderlecht.

Volgens meerdere bronnen is er voorlopig echter geen concreet aanbod van AA Gent voor Michez. Het gerucht van AA Gent deed afgelopen zomer al eens de ronde (toen hij naar transfervrij naar Beerschot trok), maar op dit moment hebben ze zich niet gemeld bij de Antwerpse club of de entourage van de speler. 

Goed seizoen bij Beerschot

De 21-jarige flankverdediger was dit seizoen in 18 matchen goed voor 5 goals en 1 assist. Vorig jaar toonde hij zich bij de beloften van Anderlecht, maar een plaats in de A-kern zat er niet in. Daarom verkoos Michez om een stap terug te zetten en naar Beerschot te verkassen. De talentvolle flankspeler ligt nog tot medio 2026 onder contract op het Kiel. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 700.000 euro.

Bij AA Gent zou hij als gegoten passen in het systeem. Op rechts zou hij daar met Noah Fadiga en Matisse Samoise wel heel wat concurrentie krijgen. Een vervanger voor Malick Fofana lijkt hij niet helemaal, al speelde hij in het verleden wel als flankaanvaller. Als flankverdediger die zich aanvallend mag uitleven heeft hij wel veel stappen gezet het afgelopen anderhalf jaar. De kans is wel groot dat Michez zich in 2024 in de kijker zal spelen als hij op deze manier verder blijft spelen.

CR

🚀

Heeft Gent nood aan een type zoals Michez?

Meest recent

Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

0
0
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

8
8
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

5
5
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

147
147
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

166
166
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

40
40
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

141
141
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

707
707
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

139
139
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

107
107
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

46
46
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

119
119
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

159
159
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

138
138
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

985
985
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

440
440
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

138
138
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

900
900
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

479
479
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

533
533
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

477
477
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

554
554
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

130
130

Meer sportnieuws