AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

160 stemmen
AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

AA Gent is op zoek naar versterking. De Buffalo’s kijken ook rond in de Challenger Pro League, wat trainer Hein Vanhaezebrouck onlangs aangaf. Daar vallen nog zaken te doen en AA Gent werd vandaag gelinkt aan een voormalige speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

AA Gent voorlopig niet in de markt voor Michez

AA Gent zou volgens bepaalde bronnen interesse hebben in Simion Michez. De 21-jarige rechterflankaanvaller doet het goed bij Beershot, dat hem afgelopen zomer overnam van de beloften van RSC Anderlecht.

Volgens meerdere bronnen is er voorlopig echter geen concreet aanbod van AA Gent voor Michez. Het gerucht van AA Gent deed afgelopen zomer al eens de ronde (toen hij naar transfervrij naar Beerschot trok), maar op dit moment hebben ze zich niet gemeld bij de Antwerpse club of de entourage van de speler. 

Goed seizoen bij Beerschot

De 21-jarige flankverdediger was dit seizoen in 18 matchen goed voor 5 goals en 1 assist. Vorig jaar toonde hij zich bij de beloften van Anderlecht, maar een plaats in de A-kern zat er niet in. Daarom verkoos Michez om een stap terug te zetten en naar Beerschot te verkassen. De talentvolle flankspeler ligt nog tot medio 2026 onder contract op het Kiel. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 700.000 euro.

Bij AA Gent zou hij als gegoten passen in het systeem. Op rechts zou hij daar met Noah Fadiga en Matisse Samoise wel heel wat concurrentie krijgen. Een vervanger voor Malick Fofana lijkt hij niet helemaal, al speelde hij in het verleden wel als flankaanvaller. Als flankverdediger die zich aanvallend mag uitleven heeft hij wel veel stappen gezet het afgelopen anderhalf jaar. De kans is wel groot dat Michez zich in 2024 in de kijker zal spelen als hij op deze manier verder blijft spelen.

CR

Heeft Gent nood aan een type zoals Michez?

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

4
4
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

20
20
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

18
18
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

78
78
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

160
160
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

398
398
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

143
143
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

219
219
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

33
33
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

136
136
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

164
164
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

432
432
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

104
104
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

233
233
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

522
522
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

339
339
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

249
249

Meer sportnieuws