AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

door
AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

AA Gent is op zoek naar versterking. De Buffalo’s kijken ook rond in de Challenger Pro League, wat trainer Hein Vanhaezebrouck onlangs aangaf. Daar vallen nog zaken te doen en AA Gent werd vandaag gelinkt aan een voormalige speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

AA Gent voorlopig niet in de markt voor Michez

AA Gent zou volgens bepaalde bronnen interesse hebben in Simion Michez. De 21-jarige rechterflankaanvaller doet het goed bij Beershot, dat hem afgelopen zomer overnam van de beloften van RSC Anderlecht.

Volgens meerdere bronnen is er voorlopig echter geen concreet aanbod van AA Gent voor Michez. Het gerucht van AA Gent deed afgelopen zomer al eens de ronde (toen hij naar transfervrij naar Beerschot trok), maar op dit moment hebben ze zich niet gemeld bij de Antwerpse club of de entourage van de speler. 

Goed seizoen bij Beerschot

De 21-jarige flankverdediger was dit seizoen in 18 matchen goed voor 5 goals en 1 assist. Vorig jaar toonde hij zich bij de beloften van Anderlecht, maar een plaats in de A-kern zat er niet in. Daarom verkoos Michez om een stap terug te zetten en naar Beerschot te verkassen. De talentvolle flankspeler ligt nog tot medio 2026 onder contract op het Kiel. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 700.000 euro.

Bij AA Gent zou hij als gegoten passen in het systeem. Op rechts zou hij daar met Noah Fadiga en Matisse Samoise wel heel wat concurrentie krijgen. Een vervanger voor Malick Fofana lijkt hij niet helemaal, al speelde hij in het verleden wel als flankaanvaller. Als flankverdediger die zich aanvallend mag uitleven heeft hij wel veel stappen gezet het afgelopen anderhalf jaar. De kans is wel groot dat Michez zich in 2024 in de kijker zal spelen als hij op deze manier verder blijft spelen.

CR

🚀

Heeft Gent nood aan een type zoals Michez?

Meest recent

'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

67
67
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

9
9
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

62
62
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

113
113
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

96
96
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

127
127
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

193
193
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

151
151
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

453
453
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

113
113
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

246
246
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

176
176
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

142
142
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

356
356
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

146
146
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

141
141
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

63
63
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

198
198
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

393
393
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

407
407
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

305
305
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

78
78
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

625
625
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

163
163

Meer sportnieuws