AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

door
AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

AA Gent is op zoek naar versterking. De Buffalo’s kijken ook rond in de Challenger Pro League, wat trainer Hein Vanhaezebrouck onlangs aangaf. Daar vallen nog zaken te doen en AA Gent werd vandaag gelinkt aan een voormalige speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

AA Gent voorlopig niet in de markt voor Michez

AA Gent zou volgens bepaalde bronnen interesse hebben in Simion Michez. De 21-jarige rechterflankaanvaller doet het goed bij Beershot, dat hem afgelopen zomer overnam van de beloften van RSC Anderlecht.

Volgens meerdere bronnen is er voorlopig echter geen concreet aanbod van AA Gent voor Michez. Het gerucht van AA Gent deed afgelopen zomer al eens de ronde (toen hij naar transfervrij naar Beerschot trok), maar op dit moment hebben ze zich niet gemeld bij de Antwerpse club of de entourage van de speler. 

Goed seizoen bij Beerschot

De 21-jarige flankverdediger was dit seizoen in 18 matchen goed voor 5 goals en 1 assist. Vorig jaar toonde hij zich bij de beloften van Anderlecht, maar een plaats in de A-kern zat er niet in. Daarom verkoos Michez om een stap terug te zetten en naar Beerschot te verkassen. De talentvolle flankspeler ligt nog tot medio 2026 onder contract op het Kiel. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 700.000 euro.

Bij AA Gent zou hij als gegoten passen in het systeem. Op rechts zou hij daar met Noah Fadiga en Matisse Samoise wel heel wat concurrentie krijgen. Een vervanger voor Malick Fofana lijkt hij niet helemaal, al speelde hij in het verleden wel als flankaanvaller. Als flankverdediger die zich aanvallend mag uitleven heeft hij wel veel stappen gezet het afgelopen anderhalf jaar. De kans is wel groot dat Michez zich in 2024 in de kijker zal spelen als hij op deze manier verder blijft spelen.

CR

🚀

Heeft Gent nood aan een type zoals Michez?

Meest recent

'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

18
18
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

64
64
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

81
81
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

47
47
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

100
100
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

70
70
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

108
108
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

50
50
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

33
33
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

186
186
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

81
81
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

289
289
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

346
346
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

95
95
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

181
181
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

370
370
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

177
177
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

364
364
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

151
151
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

369
369
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

354
354
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

313
313
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

607
607
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

625
625
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

116
116

Meer sportnieuws