AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

160
AA Gent voorlopig niét in de markt voor ex-speler Anderlecht

AA Gent is op zoek naar versterking. De Buffalo’s kijken ook rond in de Challenger Pro League, wat trainer Hein Vanhaezebrouck onlangs aangaf. Daar vallen nog zaken te doen en AA Gent werd vandaag gelinkt aan een voormalige speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

AA Gent voorlopig niet in de markt voor Michez

AA Gent zou volgens bepaalde bronnen interesse hebben in Simion Michez. De 21-jarige rechterflankaanvaller doet het goed bij Beershot, dat hem afgelopen zomer overnam van de beloften van RSC Anderlecht.

Volgens meerdere bronnen is er voorlopig echter geen concreet aanbod van AA Gent voor Michez. Het gerucht van AA Gent deed afgelopen zomer al eens de ronde (toen hij naar transfervrij naar Beerschot trok), maar op dit moment hebben ze zich niet gemeld bij de Antwerpse club of de entourage van de speler. 

Goed seizoen bij Beerschot

De 21-jarige flankverdediger was dit seizoen in 18 matchen goed voor 5 goals en 1 assist. Vorig jaar toonde hij zich bij de beloften van Anderlecht, maar een plaats in de A-kern zat er niet in. Daarom verkoos Michez om een stap terug te zetten en naar Beerschot te verkassen. De talentvolle flankspeler ligt nog tot medio 2026 onder contract op het Kiel. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 700.000 euro.

Bij AA Gent zou hij als gegoten passen in het systeem. Op rechts zou hij daar met Noah Fadiga en Matisse Samoise wel heel wat concurrentie krijgen. Een vervanger voor Malick Fofana lijkt hij niet helemaal, al speelde hij in het verleden wel als flankaanvaller. Als flankverdediger die zich aanvallend mag uitleven heeft hij wel veel stappen gezet het afgelopen anderhalf jaar. De kans is wel groot dat Michez zich in 2024 in de kijker zal spelen als hij op deze manier verder blijft spelen.

CR

Heeft Gent nood aan een type zoals Michez?

Meest recent

Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

2
2
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

10
10
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

5
5
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

28
28
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

29
29
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

64
64
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

161
161
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

79
79
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

235
235
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

96
96
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

45
45
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

28
28
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

171
171
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

51
51
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

123
123
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

69
69
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

52
52
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19

Meer sportnieuws