Meekers geeft update over versterking bij STVV

door
Meekers geeft update over versterking bij STVV

STVV doet het zeer goed in de Jupiler Pro League, maar de Kanaries kunnen uiteraard ook wat versterking gebruiken. De Limburgers willen er een nieuwe aanvaller bij. Voorzitter David Meekers gaf bij Het Belang van Limburg een stand van zaken.

LEES OOK: Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

STVV wil een spits

De fans van STVV beginnen ongeduldig te worden. Zij willen zo snel mogelijk een nieuwe spits, maar het is een feit dat de wintermercato pas in de laatste twee weken echt op gang komt. Zeker voor Belgische clubs, die moeten wachten tot de sneeuwbal aan het rollen gaat.

"Uiteraard willen we iemand die meteen inzetbaar is, maar we moeten ook aan volgend seizoen denken. We gaan geen speler halen om alleen de resterende matche n dit seizoen te spelen. We zoeken iemand die we ook in de toekomst kunnen blijven inzetten en op wie we kunnen bouwen. Of we ook op andere posities met versterkingen bezig zijn? Niet actief, nee. Een diepe spits blijft prioriteit nummer één", zei Meekers.

Huidige statistieken onvoldoende

De voorzitter was onlangs ook aan het woord bij onze redactie. Toen zei hij het volgende over de mogelijke komst van een nieuwe aanvaller.

"We gaan zeker de markt op om een spits te halen. Het siert de trainer dat hij veel vertrouwen geeft aan de andere spitsen. Ze hebben zeker kwaliteiten, maar we moeten eerlijk zijn: de statistieken van onze spitsen zijn onvoldoende. Het is niet makkelijk om met de huidige aanvallers de positie in te vullen om ook daar rendement te halen", vertelde hij toen.

Lees ook:

Gaat STVV een spits vinden?

Meest recent

Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

0
0
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

43
43
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

18
18
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

70
70
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

39
39
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

68
68
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

124
124
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

143
143
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

15
15
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

202
202
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

76
76
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

323
323
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

36
36
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

214
214
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

97
97
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

101
101
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

88
88
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

236
236
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

254
254
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

300
300
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

103
103
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

88
88
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

571
571

Meer sportnieuws