De Ketelaere en co doen Milan sneuvelen, comeback Liverpool

door
De Ketelaere en co doen Milan sneuvelen, comeback Liverpool

Terwijl de Belgische ploegen stilaan uit hun winterslaap ontwaken, stond elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo plaatsten Charles De Ketelaere en Atalanta zich voor de halve finales van de Coppa Italia met een 1-2-zege tegen uitgerekend CDK's moederclub AC Milan. In de Engelse League Cup zorgde Liverpool FC dan weer voor een comeback.

LEES OOK: 'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Coppa Italia

Nadat SS Lazio en ACF Fiorentina zich eerder al hadden geplaatst, streden AC Milan en Atalanta woensdag om het derde ticket voor de halve finales. Maar de wedstrijd op San Siro ging behoorlijk dramatisch van start voor de bezoekers uit Bergamo. In het slot van de eerste helft pakte Gasperini immers een rode kaart, waarna Leao de thuisploeg op voorsprong zette.

In de extra tijd van de eerste periode sloeg Atalanta echter terug. De Ketelaere, die tegen zijn moederclub in de basis mocht starten, speelde Holm vrij met een knap passje. De Zweed legde vervolgens goed terug tot bij Koopmeiners, die de 1-1 hard tegen de touwen knalde. 

En ondanks een man minder tussen de lijnen trok Atalanta  de match na de pauze helemaal naar zich toe. Koopmeiners kroonde zich tot held van de avond door de beslissende 1-2 van op de stip binnen te knallen. Atalanta mag dus ook naar de halve finales. Donderdag strijden Juventus en Frosinone voor het laatste plekje.

League Cup

Nadat Chelsea zich dinsdagavond al had laten verrassen, leek een nieuwe stunt in de maak tijdens de heenmatchen van de halve finales in het tweede Engelse bekertoernooi. Zo kwam Liverpool op eigen veld op achterstand tegen Fulham. De herboren Willian kreeg Anfield na 19 minuten eventjes helemaal stil. 

Na de pauze zetten de troepen van coach Klopp echter orde op zaken. Nuñez kroop tot twee keer toe in de rol van assist-gever, Jones en Gakpo werkten de kansen af: 2-1-eindstand. Liverpool kan de heenmatch dus met een kleine bonus aanvatten. Het duel op Craven Cottage wordt volgende week woensdag al afgewerkt.

🔥 Populair bij onze lezers

'Lukaku krijgt barslecht nieuws bij Napoli'
'Lukaku krijgt barslecht nieuws bij Napoli'

De Ketelaere gaat het uiteindelijk maken in een Europese topcompetitie ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

182
182
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

100
100
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

279
279
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

294
294
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

735
735
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

133
133
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

526
526
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

276
276
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1737
1737
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

237
237
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

526
526
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1201
1201
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

791
791
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1195
1195
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

454
454
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

132
132
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws