'Standard wil uitpakken met prijzenpakker Club en Antwerp'

door stemmen
'Standard wil uitpakken met prijzenpakker Club en Antwerp'

Komend weekend trekt Standard naar het Spaanse Marbella voor een winterse stage. Het is echter de vraag wie dan de trainingen voor zijn rekening zal nemen. Zo zijn de Luikenaars momenteel nog volop op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. 

Afgelopen zomer legde Standard zijn sportieve lot in handen van Carl Hoefkens. Ondanks een valse start leek die zijn ploeg op de rails te krijgen na een extra kwaliteitsinjectie in het slot van de zomerse transferperiode. In het laatste luik vlak voor de jaarwissel liep het echter opnieuw fout.

De Rouches sneuvelden in de Croky Cup en bleven in de competitie achter met 3 op 15, waardoor ze nog maar enkele punten boven de degradatiezone staan. Ondertussen verloor Hoefkens steeds meer krediet in de kleedkamer. En ook zijn tactische capaciteiten werden in vraag gesteld.

LEES OOK: ‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Nieuwe coach gezocht

Na de bedroevende prestatie op eigen veld tegen STVV, besloot het bestuur dan ook om in te grijpen. Vlak voor de jaarwissel werd de samenwerking met Hoefkens definitief stopgezet. Bijgevolg moet men dus op zoek naar een nieuwe T1. En liefst zo snel mogelijk.

Inmiddels deden al enkele namen de ronde. Bij La Dernière Heure weet men echter dat de Luikenaars hun vizier richten op een bekend gezicht. Zo weet het Waalse medium dat Ivan Leko als één van de topkandidaten geldt op Sclessin.

Prijzen bij Club en Antwerp

De voormalige international van Kroatië speelde zelf jarenlang in ons land bij onder meer Club Brugge, Beerschot en Lokeren. En ook zijn trainerscarrière lanceerde hij op de Belgische velden, meer bepaald bij OHL. Via STVV belandde hij uiteindelijk als hoofdcoach terug bij Club en Leko pakte er in 2018 de landstitel. 

Vervolgens trok hij naar Antwerp FC, waar de beker van België aan zijn palmares werd toegevoegd. Nu zou hij dus opnieuw in ons land aan de slag kunnen gaan. Nadat Leko tijdens het najaar werd ontslagen bij Hajduk Split, zit hij momenteel alvast zonder club.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
298

Leko zou een ideale coach zijn voor het huidige Standard ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

35
35
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

68
68
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

56
56
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

151
151
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

169
169
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

136
136
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

467
467
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

681
681
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

404
404
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

208
208
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

122
122
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws