'Standard wil uitpakken met prijzenpakker Club en Antwerp'

434 stemmen
'Standard wil uitpakken met prijzenpakker Club en Antwerp'

Komend weekend trekt Standard naar het Spaanse Marbella voor een winterse stage. Het is echter de vraag wie dan de trainingen voor zijn rekening zal nemen. Zo zijn de Luikenaars momenteel nog volop op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. 

Afgelopen zomer legde Standard zijn sportieve lot in handen van Carl Hoefkens. Ondanks een valse start leek die zijn ploeg op de rails te krijgen na een extra kwaliteitsinjectie in het slot van de zomerse transferperiode. In het laatste luik vlak voor de jaarwissel liep het echter opnieuw fout.

De Rouches sneuvelden in de Croky Cup en bleven in de competitie achter met 3 op 15, waardoor ze nog maar enkele punten boven de degradatiezone staan. Ondertussen verloor Hoefkens steeds meer krediet in de kleedkamer. En ook zijn tactische capaciteiten werden in vraag gesteld.

LEES OOK: Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Nieuwe coach gezocht

Na de bedroevende prestatie op eigen veld tegen STVV, besloot het bestuur dan ook om in te grijpen. Vlak voor de jaarwissel werd de samenwerking met Hoefkens definitief stopgezet. Bijgevolg moet men dus op zoek naar een nieuwe T1. En liefst zo snel mogelijk.

Inmiddels deden al enkele namen de ronde. Bij La Dernière Heure weet men echter dat de Luikenaars hun vizier richten op een bekend gezicht. Zo weet het Waalse medium dat Ivan Leko als één van de topkandidaten geldt op Sclessin.

Prijzen bij Club en Antwerp

De voormalige international van Kroatië speelde zelf jarenlang in ons land bij onder meer Club Brugge, Beerschot en Lokeren. En ook zijn trainerscarrière lanceerde hij op de Belgische velden, meer bepaald bij OHL. Via STVV belandde hij uiteindelijk als hoofdcoach terug bij Club en Leko pakte er in 2018 de landstitel. 

Vervolgens trok hij naar Antwerp FC, waar de beker van België aan zijn palmares werd toegevoegd. Nu zou hij dus opnieuw in ons land aan de slag kunnen gaan. Nadat Leko tijdens het najaar werd ontslagen bij Hajduk Split, zit hij momenteel alvast zonder club.

🚀

Leko zou een ideale coach zijn voor het huidige Standard ...

Meest recent

Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

143
143
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

253
253
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

118
118
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

18
18
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

302
302
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

303
303
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

153
153
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

167
167
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

39
39
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

271
271
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

213
213
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

602
602
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

97
97
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

90
90
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

751
751
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

169
169
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

72
72
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

144
144
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

353
353
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

607
607
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

332
332
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

732
732
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

271
271
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

44
44
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

366
366

Meer sportnieuws