'Club Brugge mag volgende topdoelwit schrappen'

door
'Club Brugge mag volgende topdoelwit schrappen'

Bij Club Brugge lijken we al bij al een vrij rustige wintermercato te mogen verwachten. Na de transfer van Tajon Buchanan naar Inter zullen hoogstens nog enkele overbodige spelers het Jan Breydelstadion verlaten. Aan inkomende zijde lijken er dan weer ook geen grote plannen te zijn.

Club lijkt enkel nog op zoek te zijn naar een extra (linksvoetige) centrale verdediger om Brandon Mechele en Jorne Spileers het vuur aan de schenen te leggen, want Joel Ordoñez is nog jong en momenteel geblesseerd en Dedryck Boyata kan niet overtuigen. Die zoektocht lijkt echter moeizaam te verlopen.

Even werd Club opnieuw aan Pascal Struijk gelinkt, maar de Nederlander lijkt compleet onhaalbaar te zijn. Datzelfde lijkt stilaan ook te gelden voor Lillian Brassier. Foot Mercato maakte een tijdje geleden gewag van Brugse interesse voor de sterkhouder van Stade Brest, maar het lijkt quasi onmogelijk te worden om de strijd om de 24-jarige nog te winnen.

Niet alleen zou de Fransman maar liefst 10 miljoen euro moeten gaan kosten, er melden zich alsmaar meer en grotere clubs voor zijn diensten. Eerder werd AS Monaco al genoemd, maar volgens Sky Sport Italia azen nu ook AC Milan en FC Porto op Brassier.

De Rossoneri zoeken voor januari ook nog een verdediger en hun scouts zouden onder de indruk geraakt zijn van Brassier. Enkel het financiële plaatje zou een probleem kunnen worden, want Milan moet het toch met vrij beperkte budgetten doen en wil zich ook op andere posities versterken.

Bij Club Brugge lijken ze stilaan toch op zoek te moeten gaan naar andere doelwitten. Ongetwijfeld zal Vincent Mannaert in zijn laatste mercato nog enkele andere namen uit zijn mouw gaan schudden. Club heeft natuurlijk ook nog een maand om een versterking te vinden.

LEES OOK: 'Groen licht bij Club Brugge: steunpilaar richting exit'

Trending:

‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

Moet Club toch nog een poging wagen voor Brassier?

Meest recent

Officieel: Union neemt afscheid van kampioenenmaker

De afgelopen jaren eiste het succes telkens haar tol bij Union, dat na de landstitel dit keer een ...

37
37
'Overmars heeft beet: Antwerp strikt gegeerde middenvelder'

Een drietal weken voor de competitiestart is er nog heel wat werk aan de winkel bij Antwerp, dat ...

115
115
'Groen licht bij Club Brugge: steunpilaar richting exit'

Plots gaat het snel bij Club Brugge, waar de voorspelde leegloop stilaan vorm krijgt. In afwachting ...

272
272
'Witte rook: zesde zomeraanwinst arriveert in Anderlecht'

RSC Anderlecht en Standard zijn tot dusver twee van de meest bezige bijen op de transfermarkt. Nu ...

458
458
'Done deal: Meijer laat kassa rinkelen bij Club Brugge'

De zomermercato draait stilaan op volle toeren bij Club Brugge, waar een aantal uitgaande dossiers ...

418
418
‘Inter en Spurs vechten om Rode Duivel: 25 miljoen euro’

De Rode Duivels zijn ook deze zomermercato gewild. Wie zeker klaar lijkt voor een stap hogerop is ...

78
78
‘Lionel Messi op zucht van straffe transferwending’

Waar ligt de toekomst van Lionel Messi? Het contract van de Argentijn bij Inter Miami loopt in ...

83
83
‘Transferbom: De Cuyper kiest níét voor AC Milan’

Maxim De Cuyper was afgelopen seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge en de linksback stond ...

1000
1000
Antwerp-fans eisen wraak na fiasco: “Smijt die nu buiten!”

Royal Antwerp FC kwam plots met het nieuws naar buiten dat Jelle Bataille de club zal verlaten. ...

335
335
‘Lavia bezorgt Chelsea wéér nachtmerrie’

Romeo Lavia is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder maakte al op jonge leeftijd ...

126
126
‘Trossard zet eerste stap richting schokkende Arsenal-exit’

Arsenal zag de titel vorig seizoen weer aan zich voorbijgaan. The Gunners willen op de zomermercato ...

162
162
‘Ruzie loert: Club Brugge aast op ster van rivaal’

Club Brugge liep vorig seizoen de titel mis, maar Blauw-Zwart maakte wel veel indruk in de Champions ...

533
533
Jonkie maakt indruk: Standard boekt vlotte zege

Vorig seizoen wist Standard te verrassen door met zeer beperkte middelen toch lange tijd mee te ...

207
207
'Barça schakelt bliksemsnel na njet van Williams'

FC Barcelona hield zich deze zomer tot dusver vrij koest op de transfermarkt. Het liet enkele ...

119
119
Einde in mineur: Arsenal stuurt oude JPL-bekende ongenadig door

Arsenal greep vorig seizoen nog maar eens naast de prijzen. Ondanks het falen van Manchester City ...

91
91
'Westerlo ziet miljoenentransfer in duigen vallen'

Bij KVC Westerlo heerst er op dit moment nog stilte voor de storm. Het bleef tot dusver relatief ...

146
146
'Standard zwiert met miljoenen voor laatste transfer'

Geen Belgische ploeg die deze zomer al zo actief was op de transfermarkt als Standard. De Rouches ...

302
302
‘Transferoorlog breekt uit tussen Gent en Anderlecht’

Het blijft een zeer hete transferzomer voor Anderlecht. Er werden de voorbije weken en maanden al ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Club vermijdt transferflop, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

475
475
Westerlo toont ferme ambities: totaal van 46 miljoen euro

Westerlo is al sinds 2019 in handen van Turkse eigenaar Oktay Ercan en de zakenman is niet vies van ...

152
152
Nico Williams schokt iedereen met definitieve transferkeuze

FC Barcelona aast al een tijdje achter Nico Williams en deze zomermercato kwam ook Bayern ...

301
301
Anderlecht-fans reageren woedend: “Ze lachen met ons!”

RSC Anderlecht stelde vier nieuwe shirts voor. Paars-Wit legde het volledige creatieve ontwerp in de ...

628
628
STVV gaat weer Japanse toer op met aanwinst nummer acht (!)

Sint-Truiden VV zit niet stil op de zomermercato. Op de officiële kanalen werd al de achtste ...

66
66
KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is al een tijdje een nieuwe weg ingeslagen. Onder leiding van ...

85
85
Straffe Stromae: Anderlecht verbaast met vier nieuwe shirts

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen de nieuwe shirts voor volgend seizoen voorgesteld. ...

267
267

Meer sportnieuws