Croonen geeft winterse transferplannen KRC Genk prijs

door
Croonen geeft winterse transferplannen KRC Genk prijs

We haalden het al eerder aan: KRC Genk kent tot op heden geen sterk seizoen. De Europese en bekercampagne waren geen succes. In de Jupiler Pro League moet er minstens een plaats in de top vier worden gehaald. Voorzitter Peter Croonen sprak over de ambitie voor dit seizoen én de mercato.

LEES OOK: Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

Genk is ambitieus

Racing Genk heeft de tweede duurste kern en héél veel kwaliteit. Daarnaast beschikt Wouter Vrancken ook over een brede kern. Croonen gelooft dan ook nog heel sterk in een goed tweede deel van deze jaargang.

"Nee, de druk is niet toegenomen. Het moet nu wel gaan gebeuren in de competitie, die duidelijkheid is er nu. De rest ligt achter ons. Ik blijf heel erg geloven in onze kern. Ze is kwalitatief sterk, ook in de breedte. Er was veel rotatie, maar we kunnen nu wel naar een vaste kern gaan”, vertelde hij aan TV Limburg. 

In- en uitgaande transfers

Genk roteerde veel dit seizoen. “Dat Vrancken vaak zoekende was, vooral in de spits? Er is ook geroteerd door het hoge aantal matchen. Je moet dan roteren en dat blijft toch ergens een moeilijkheid in het voetbal. Ik ben er zeker van dat we aan kwaliteit gaan winnen door een vast team te kunnen opstellen. Er zijn zeven of acht ploegen die strijden voor de zes tickets. Daar moeten we bij zijn, zeker met deze kern."

De voorzitter sprak ook over de transfermarkt in januari. “Of we in januari transfers gaan doen? In principe niet. Of er jongens gaan vertrekken? Hier en daar zal er wel iets gebeuren. Misschien gaan we dan alsnog de markt op, maar we zijn op alle scenario’s voorbereid. Maar de ambitie is om de kern samen te houden. Het beste Genk hebben we nog niet gezien en ik geloof heel erg in deze groep.”

Gaat Genk alsnog ingaande transfers afronden?

Meest recent

'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

0
0
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

24
24
Garcia stuurt Duivels stevige waarschuwing voor Kazachstan

Zondag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak. Dan staat al hun vierde kwalificatiewedstrijd voor ...

14
14
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

48
48
'Karetsas en Simic naar zelfde club: slag van 30 miljoen'

De zomermercato is nog niet eens helemaal voorbij, want in België en enkele andere landen mogen ...

282
282
'Plots toch witte rook: Antwerp slaat alsnog toe'

Antwerp ziet in het slot van de mercato de kassa plots nog stevig rinkelen. Senne Lammens werd al ...

400
400
Anderlecht-vertrekker gaat viraal met zeer pijnlijk moment

Dit weekend staat in het teken van interlandvoetbal en dus wordt er op het hoogste niveau niet ...

75
75
'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

289
289
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

80
80
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

594
594
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

365
365
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

998
998
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

93
93
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

106
106
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

175
175
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

236
236
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

145
145
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

122
122
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

95
95
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

172
172
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

91
91
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

595
595
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

254
254
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

304
304
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

265
265

Meer sportnieuws