RSC Anderlecht kende een bijzonder woelig 2023. Het eerste deel was dramatisch met een historisch slechte 11de plaats. Ze sloten het jaar echter af met een 2de plaats in de competitie. De riem mag er nu even af. De club kwam met een boodschap.
LEES OOK: Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht
Zwangere GuyAnderlecht liet heel wat clubmedewerkers, fans, jeugdspelers, A-kern-spelers, ex-spelers en Bekende Belgen aan het woord. Ze wensen daarbij iedereen een geweldig en gezond 2024.
Daarnaast kwamen er ook boodschappen dat ze hopen op een mooi 2024 en Zwangere Guy mikt op meer. "Het wordt ons jaar". Ook Hannes Delcroix en Michael Murillo, die naar Burnley en Olympique Marseille verkasten in de zomer, spraken de fans toe.
Delcroix en Murillo
Anderlecht hoopt in 2024 voor het eerst sinds 2017 een prijs te winnen. Dat kan via het winnen van de Beker van België, maar daar is het parcours loodzwaar. Eerst volgt Union SG en nadien eventueel de winnaar van AA Gent-Club Brugge. In de competitie staan ze tweede op zes punten van Union SG.
Alles ligt dus nog open.
Merci for 2023. 💜 Here’s to more in 2024. 💫 pic.twitter.com/H7PmafOIxh
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) December 30, 2023
Claudio Reulens