'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

door
'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

In eigen land blijft hij nog steeds onder de radar, maar Cyril Ngonge zou weleens voor één van de meest opmerkelijke Belgische transfers van de wintermercato kunnen gaan zorgen. De 23-jarige aanvaller gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Hellas Verona en lijkt daarvoor beloond te zullen worden.

Een jaar geleden streek Ngonge neer in Italië na een woelig parcours. Bij Club Brugge en PSV was hij er niet in geslaagd om door te breken en bij RKC Waalwijk en FC Groningen liet hij wel flitsen van zijn talent zien, maar werd hij ook achtervolgd door disciplinaire problemen.

Aston Villa volgt Ngonge

Bij Groningen waren ze zelfs zo blij van hem verlost te zijn, dat Verona Ngonge gratis mocht overnemen. Dat bleek een gouden zet, want sindsdien scoorde onze landgenoot negen goals in 32 wedstrijden voor de Italianen. Hij hield daarmee vorig seizoen ook Hellas in de Serie A. In de cruciale play-down tegen Spezia scoorde hij twee keer.

Ook dit seizoen blijft Ngonge het goed doen en dat levert hem straks mogelijk een toptransfer op. Tuttomercatoweb beweert dat hij in de belangstelling staat van Aston Villa, momenteel dé sensatie van het seizoen in de Premier League met een voorlopige derde plaats.

Hellas Verona wil 10 à 15 miljoen

De club van Youri Tielemans en - voorlopig - Leander Dendoncker zou Ngonge de voorbije weken intensief gescout hebben en daarbij onder de indruk geraakt zijn. Ze krijgen voor een transfer concurrentie van Fiorentina, maar dat moet eerst een speler verkopen eer het voor Ngonge in actie kan schieten.

Hellas Verona wil immers boter bij de vis als het zijn belangrijkste speler laat vertrekken en zou mikken op een bedrag tussen de 10 en 15 miljoen euro. Voor een club als Villa lijkt dat wel haalbaar te zijn. Wie weet schittert Ngonge straks dus in de Premier League.

JOUW MENING TELT:
Moet Ngonge stilaan in beeld komen bij de Rode Duivels?

Meest recent

Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

2
2
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

80
80
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

35
35
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

29
29
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

274
274
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

86
86
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

131
131
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

149
149
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

114
114
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

51
51
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

157
157
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

429
429
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

436
436
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

207
207
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

510
510
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1334
1334
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

91
91
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

128
128
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

166
166
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

100
100
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

603
603
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

191
191
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

290
290

Meer sportnieuws