'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

door
'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

In eigen land blijft hij nog steeds onder de radar, maar Cyril Ngonge zou weleens voor één van de meest opmerkelijke Belgische transfers van de wintermercato kunnen gaan zorgen. De 23-jarige aanvaller gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Hellas Verona en lijkt daarvoor beloond te zullen worden.

Een jaar geleden streek Ngonge neer in Italië na een woelig parcours. Bij Club Brugge en PSV was hij er niet in geslaagd om door te breken en bij RKC Waalwijk en FC Groningen liet hij wel flitsen van zijn talent zien, maar werd hij ook achtervolgd door disciplinaire problemen.

LEES OOK: Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa volgt Ngonge

Bij Groningen waren ze zelfs zo blij van hem verlost te zijn, dat Verona Ngonge gratis mocht overnemen. Dat bleek een gouden zet, want sindsdien scoorde onze landgenoot negen goals in 32 wedstrijden voor de Italianen. Hij hield daarmee vorig seizoen ook Hellas in de Serie A. In de cruciale play-down tegen Spezia scoorde hij twee keer.

Ook dit seizoen blijft Ngonge het goed doen en dat levert hem straks mogelijk een toptransfer op. Tuttomercatoweb beweert dat hij in de belangstelling staat van Aston Villa, momenteel dé sensatie van het seizoen in de Premier League met een voorlopige derde plaats.

Hellas Verona wil 10 à 15 miljoen

De club van Youri Tielemans en - voorlopig - Leander Dendoncker zou Ngonge de voorbije weken intensief gescout hebben en daarbij onder de indruk geraakt zijn. Ze krijgen voor een transfer concurrentie van Fiorentina, maar dat moet eerst een speler verkopen eer het voor Ngonge in actie kan schieten.

Hellas Verona wil immers boter bij de vis als het zijn belangrijkste speler laat vertrekken en zou mikken op een bedrag tussen de 10 en 15 miljoen euro. Voor een club als Villa lijkt dat wel haalbaar te zijn. Wie weet schittert Ngonge straks dus in de Premier League.

Moet Ngonge stilaan in beeld komen bij de Rode Duivels?

Meest recent

Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

42
42
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

36
36
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

206
206
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

95
95
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

59
59
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

124
124
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

118
118
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

119
119
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

24
24
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

146
146
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

143
143
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

189
189
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

283
283
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

190
190
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

214
214
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

295
295
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

44
44
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

179
179
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

107
107
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

171
171
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

629
629
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

370
370
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

190
190
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

400
400
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

391
391

Meer sportnieuws