'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

88 stemmen
'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

In eigen land blijft hij nog steeds onder de radar, maar Cyril Ngonge zou weleens voor één van de meest opmerkelijke Belgische transfers van de wintermercato kunnen gaan zorgen. De 23-jarige aanvaller gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Hellas Verona en lijkt daarvoor beloond te zullen worden.

Een jaar geleden streek Ngonge neer in Italië na een woelig parcours. Bij Club Brugge en PSV was hij er niet in geslaagd om door te breken en bij RKC Waalwijk en FC Groningen liet hij wel flitsen van zijn talent zien, maar werd hij ook achtervolgd door disciplinaire problemen.

LEES OOK: Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Aston Villa volgt Ngonge

Bij Groningen waren ze zelfs zo blij van hem verlost te zijn, dat Verona Ngonge gratis mocht overnemen. Dat bleek een gouden zet, want sindsdien scoorde onze landgenoot negen goals in 32 wedstrijden voor de Italianen. Hij hield daarmee vorig seizoen ook Hellas in de Serie A. In de cruciale play-down tegen Spezia scoorde hij twee keer.

Ook dit seizoen blijft Ngonge het goed doen en dat levert hem straks mogelijk een toptransfer op. Tuttomercatoweb beweert dat hij in de belangstelling staat van Aston Villa, momenteel dé sensatie van het seizoen in de Premier League met een voorlopige derde plaats.

Hellas Verona wil 10 à 15 miljoen

De club van Youri Tielemans en - voorlopig - Leander Dendoncker zou Ngonge de voorbije weken intensief gescout hebben en daarbij onder de indruk geraakt zijn. Ze krijgen voor een transfer concurrentie van Fiorentina, maar dat moet eerst een speler verkopen eer het voor Ngonge in actie kan schieten.

Hellas Verona wil immers boter bij de vis als het zijn belangrijkste speler laat vertrekken en zou mikken op een bedrag tussen de 10 en 15 miljoen euro. Voor een club als Villa lijkt dat wel haalbaar te zijn. Wie weet schittert Ngonge straks dus in de Premier League.

Moet Ngonge stilaan in beeld komen bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Vandenhaute & Alderweireld willen Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

0
0
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

40
40
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

153
153
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

46
46
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

57
57
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

35
35
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

114
114
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

62
62
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

47
47
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

287
287
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

173
173
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

196
196
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

384
384
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

97
97
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

229
229
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

407
407
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

191
191
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

177
177
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

75
75
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

300
300
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

102
102
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

353
353
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1090
1090

Meer sportnieuws