'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

88
'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

In eigen land blijft hij nog steeds onder de radar, maar Cyril Ngonge zou weleens voor één van de meest opmerkelijke Belgische transfers van de wintermercato kunnen gaan zorgen. De 23-jarige aanvaller gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Hellas Verona en lijkt daarvoor beloond te zullen worden.

Een jaar geleden streek Ngonge neer in Italië na een woelig parcours. Bij Club Brugge en PSV was hij er niet in geslaagd om door te breken en bij RKC Waalwijk en FC Groningen liet hij wel flitsen van zijn talent zien, maar werd hij ook achtervolgd door disciplinaire problemen.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Aston Villa volgt Ngonge

Bij Groningen waren ze zelfs zo blij van hem verlost te zijn, dat Verona Ngonge gratis mocht overnemen. Dat bleek een gouden zet, want sindsdien scoorde onze landgenoot negen goals in 32 wedstrijden voor de Italianen. Hij hield daarmee vorig seizoen ook Hellas in de Serie A. In de cruciale play-down tegen Spezia scoorde hij twee keer.

Ook dit seizoen blijft Ngonge het goed doen en dat levert hem straks mogelijk een toptransfer op. Tuttomercatoweb beweert dat hij in de belangstelling staat van Aston Villa, momenteel dé sensatie van het seizoen in de Premier League met een voorlopige derde plaats.

Hellas Verona wil 10 à 15 miljoen

De club van Youri Tielemans en - voorlopig - Leander Dendoncker zou Ngonge de voorbije weken intensief gescout hebben en daarbij onder de indruk geraakt zijn. Ze krijgen voor een transfer concurrentie van Fiorentina, maar dat moet eerst een speler verkopen eer het voor Ngonge in actie kan schieten.

Hellas Verona wil immers boter bij de vis als het zijn belangrijkste speler laat vertrekken en zou mikken op een bedrag tussen de 10 en 15 miljoen euro. Voor een club als Villa lijkt dat wel haalbaar te zijn. Wie weet schittert Ngonge straks dus in de Premier League.

Moet Ngonge stilaan in beeld komen bij de Rode Duivels?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

0
0
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

28
28
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

71
71
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

48
48
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

45
45
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

468
468
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

103
103
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

64
64
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

29
29
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

314
314
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

348
348
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

323
323
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

293
293
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

331
331
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

111
111
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

310
310
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

201
201
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

199
199

Meer sportnieuws