'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

88 stemmen
'Droomtransfer naar Engelse sensatie voor Ngonge'

In eigen land blijft hij nog steeds onder de radar, maar Cyril Ngonge zou weleens voor één van de meest opmerkelijke Belgische transfers van de wintermercato kunnen gaan zorgen. De 23-jarige aanvaller gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Hellas Verona en lijkt daarvoor beloond te zullen worden.

Een jaar geleden streek Ngonge neer in Italië na een woelig parcours. Bij Club Brugge en PSV was hij er niet in geslaagd om door te breken en bij RKC Waalwijk en FC Groningen liet hij wel flitsen van zijn talent zien, maar werd hij ook achtervolgd door disciplinaire problemen.

LEES OOK: 'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Aston Villa volgt Ngonge

Bij Groningen waren ze zelfs zo blij van hem verlost te zijn, dat Verona Ngonge gratis mocht overnemen. Dat bleek een gouden zet, want sindsdien scoorde onze landgenoot negen goals in 32 wedstrijden voor de Italianen. Hij hield daarmee vorig seizoen ook Hellas in de Serie A. In de cruciale play-down tegen Spezia scoorde hij twee keer.

Ook dit seizoen blijft Ngonge het goed doen en dat levert hem straks mogelijk een toptransfer op. Tuttomercatoweb beweert dat hij in de belangstelling staat van Aston Villa, momenteel dé sensatie van het seizoen in de Premier League met een voorlopige derde plaats.

Hellas Verona wil 10 à 15 miljoen

De club van Youri Tielemans en - voorlopig - Leander Dendoncker zou Ngonge de voorbije weken intensief gescout hebben en daarbij onder de indruk geraakt zijn. Ze krijgen voor een transfer concurrentie van Fiorentina, maar dat moet eerst een speler verkopen eer het voor Ngonge in actie kan schieten.

Hellas Verona wil immers boter bij de vis als het zijn belangrijkste speler laat vertrekken en zou mikken op een bedrag tussen de 10 en 15 miljoen euro. Voor een club als Villa lijkt dat wel haalbaar te zijn. Wie weet schittert Ngonge straks dus in de Premier League.

Moet Ngonge stilaan in beeld komen bij de Rode Duivels?

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

14
14
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

48
48
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

148
148
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

42
42
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

606
606
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

145
145
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

192
192
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

340
340
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

75
75
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

439
439
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

98
98
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

225
225
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

128
128
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

78
78
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

258
258
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

28
28
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

66
66
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

217
217
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

184
184
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

68
68
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

475
475
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

234
234

Meer sportnieuws