'Dendoncker heeft duidelijke transfervoorkeur'

door
'Dendoncker heeft duidelijke transfervoorkeur'

Op Boxing Day liet Leander Dendoncker nog eens van zich spreken. De Rode Duivel verscheen tegen Manchester United voor de eerste keer dit seizoen aan de aftrap in de Premier League en maakte prompt ook zijn eerste doelpunt voor Aston Villa. Een stunt leverde die goal net niet op, want een 0-2-voorsprong werd nog omgezet in een 3-2-nederlaag.

En ook voor Dendoncker zelf zal die goal wellicht weinig veranderen, want hij komt dit seizoen amper aan de bak bij Villa. Hij staat bijna helemaal onderaan de pikorde op het middenveld, waar de concurrentie met spelers als Douglas Luiz, Kamara, Tielemans, Ramsey en McGinn loodzwaar is.

LEES OOK: ‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

EK-selectie ver weg voor Dendoncker

Dendoncker moest de voorbije maanden dan ook vooral vrede nemen met speeltijd in de Conference League en zelfs daar kwam hij met 140 speelminuten eigenlijk niet vaak in actie. Een winters vertrek lijkt de enige uitweg, zeker als hij nog enige kans wil maken op een selectie voor het EK.

Die lijkt momenteel ver weg, want intussen werd Dendoncker al sinds juni niet meer opgeroepen door Domenico Tedesco. Zijn schamele speeltijd in Engeland zorgt ervoor dat de bondscoach momenteel andere opties verkiest in de defensie en op het middenveld.

Dendoncker wil in Engeland blijven

Volgens La Dernière Heure heeft Dendoncker alvast een duidelijke voorkeur voor een transfer. Hij zou de voorkeur geven aan een uitleenbeurt aan een andere club uit de Premier League. De voorbije weken werd hij in de Engelse roddelpers alvast gelinkt aan Everton.

Dendoncker lijkt dus niet zinnens om een nieuwe competitie te gaan verkennen. Hij is al sinds 2018 actief in de Premier League. Toen kwam Wolverhampton hem wegkapen bij Anderlecht voor een bedrag van in totaal 15 miljoen euro. Anderhalf jaar geleden stapte hij voor hetzelfde bedrag over naar Aston Villa, maar die transfer is niet meteen een succes geworden.

Zal Dendoncker nog meegaan naar het EK?

Meest recent

De Condé verrast: Hoefkens naar KRC Genk?

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

3
3
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

70
70
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

148
148
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

70
70
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

107
107
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

255
255
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

39
39
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

285
285
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

26
26
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

100
100
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

87
87
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

691
691
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

60
60
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

199
199
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

93
93
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

92
92
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

132
132
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

129
129
'Neymar verrast met plots transferplan'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

98
98
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

38
38
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

79
79
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

210
210
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

447
447

Meer sportnieuws