'Transferplan gekend: Anderlecht verrast met extra aanwinst'

1093
'Transferplan gekend: Anderlecht verrast met extra aanwinst'

RSC Anderlecht wil dit seizoen volop voor de titel gaan en dus laat het bestuur niets aan het toeval over. Zo zal Paars-Wit tijdens de winterse transferperiode zich met enkele gerichte aanwinsten versterken. Bij Het Nieuwsblad gaf men alvast inzage in de transferplannen.

De recordkampioen moest vorig seizoen vrede nemen met een bedroevende elfde plaats en dat bleef niet zonder gevolgen op de transfermarkt. Paars-Wit pakte namelijk uit met de ene zomeraanwinst na de andere. En die aanpak werpt zijn vruchten af. Bij het ingaan van de winterstop staan de Brusselaars op de tweede plaats te pronken in het JPL-klassement.

Voor het eerst sinds lang lijkt de recordkampioen dus nog eens mee te doen voor de hoofdprijzen. Desondanks is de selectie van coach Brian Riemer niet volledig in evenwicht. Op het middenveld bijvoorbeeld, is de concurrentie iets te groot voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt. En centraal in de defensie is de spoeling dan weer behoorlijk dun.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Verdediger absolute prioriteit

In januari wil Anderlecht dit echter corrigeren. Dat bevestigde Fredberg begin deze maand nog tegenover de 'Fan Council'. "De club zoekt naar gerichte versterkingen en wil spelers die onvoldoende speeltijd krijgen laten uitkijken naar andere opportuniteiten. Inkomend wordt met name naar een centrale verdediger gekeken", klonk het.

Voor die positie van centrale verdediger volgt Paars-Wit ook verschillende namen. De Japanner Haruya Fuji wordt alvast genoemd, maar volgens Het Nieuwsblad is het de bedoeling om hem eerst bij de RSCA Futures te laten rijpen. En dus worden ook andere pistes bewandeld.

Extra flankaanvaller

Met de spits Keisuke Goto werd bovendien al een andere aanwinst voor de langere termijn aangetrokken. Maar mogelijk volgt nog meer aanvallende versterking. Door de maandenlange afwezigheid van Francis Amuzu zou Anderlecht ook denken aan de komst van een nieuwe flankaanvaller die met zijn snelheid voor de nodige diepgang kan zorgen. Concrete namen werden daarvoor nog niet genoemd, maar het is dus duidelijk dat Fredberg zich opnieuw opmaakt voor een drukke transferperiode.

Met deze selectie moet Anderlecht kampioen kunnen worden ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

17
17
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

27
27
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

4
4
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

18
18
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

84
84
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

36
36
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

18
18
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

9
9
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

26
26
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

322
322
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

79
79
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

58
58
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

141
141
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

269
269
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

30
30
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

314
314
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

145
145
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

54
54
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws