Anderlecht maakt komst eerste winteraanwinst bekend

door
Anderlecht maakt komst eerste winteraanwinst bekend

Sportief gezien gaat het RSC Anderlecht opnieuw voor de wind, maar de club werkt ook al aan de nabije toekomst. Zo werd dinsdag al een eerste winteraanwinst aangekondigd. De Japanse spits Keisuke Goto gaat vanaf januari aan de slag bij de Belgische recordkampioen.

Ondanks het enorme transferoffensief van afgelopen zomer, wil Paars-Wit zich in de komende wintermercato verder versterken met enkele gerichte aankopen. Daarbij is het vizier vooral gericht op een centrale verdediger. Daarnaast maakt de sportieve leiding ook al werk van de langere termijn.

LEES OOK: Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

Veelbelovende targetspits

Nu de structuur van de vernieuwde jeugdopleiding weer op punt staat, zou Anderlecht mikken op enkele veelbelovende buitenlanders voor de RSCA Futures. En de eerste is inmiddels ook al binnen. De komst van Keisuke Goto werd dinsdag immers officieel gemaakt.

De 18-jarige targetspits uit Japan was in eigen land actief bij tweedeklasser Jubilo Itawa en speelde zich daar in de kijker van verschillende Europese clubs. Anderlecht volgde hem echter al een tijdje. En de Brusselaars hebben hun concurrentie dus kunnen aftroeven.

Huur met aankoopoptie

Goto krijgt bij Paars-Wit een traject aangeboden om zich verder te ontwikkelen en aan te passen aan het Europese voetbal. Zo mag hij eerst nog een tijdje rijpen bij de RSCA Futures in de Challenger Pro League. Overigens gaat het in eerste instantie om een huurbeurt, die via een aankoopoptie kan omgezet worden in een permanente transfer.

Sportieve baas Jesper Fredberg is alvast tevreden met deze deal. "Keisuke is een jonge aanvaller met een uniek profiel: groot, technisch sterk en doelgericht. Hij stond al even op onze radar, dus we zijn erg blij dat we hem hebben kunnen overtuigen van ons project. Keisuke zal eerst de kans krijgen om zich bij de RSCA Futures te tonen en zich zo in onze club te integreren", reageert de Deen op de clubwebstek.

Anderlecht eindigt dit seizoen minstens in de top 3 ...

Meest recent

Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

4
4
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

54
54
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

98
98
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

40
40
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

58
58
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

61
61
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

94
94
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

262
262
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

207
207
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

336
336
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

57
57
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

383
383
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

102
102
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

170
170
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

158
158
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

84
84
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

124
124
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

303
303
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1000
1000
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

403
403
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

298
298
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

817
817
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

233
233
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

770
770
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

507
507

Meer sportnieuws