Anderlecht maakt komst eerste winteraanwinst bekend

door
Anderlecht maakt komst eerste winteraanwinst bekend

Sportief gezien gaat het RSC Anderlecht opnieuw voor de wind, maar de club werkt ook al aan de nabije toekomst. Zo werd dinsdag al een eerste winteraanwinst aangekondigd. De Japanse spits Keisuke Goto gaat vanaf januari aan de slag bij de Belgische recordkampioen.

Ondanks het enorme transferoffensief van afgelopen zomer, wil Paars-Wit zich in de komende wintermercato verder versterken met enkele gerichte aankopen. Daarbij is het vizier vooral gericht op een centrale verdediger. Daarnaast maakt de sportieve leiding ook al werk van de langere termijn.

LEES OOK: Anderlecht vernedert team van Kuyt: grote uitblinkers

Veelbelovende targetspits

Nu de structuur van de vernieuwde jeugdopleiding weer op punt staat, zou Anderlecht mikken op enkele veelbelovende buitenlanders voor de RSCA Futures. En de eerste is inmiddels ook al binnen. De komst van Keisuke Goto werd dinsdag immers officieel gemaakt.

De 18-jarige targetspits uit Japan was in eigen land actief bij tweedeklasser Jubilo Itawa en speelde zich daar in de kijker van verschillende Europese clubs. Anderlecht volgde hem echter al een tijdje. En de Brusselaars hebben hun concurrentie dus kunnen aftroeven.

Huur met aankoopoptie

Goto krijgt bij Paars-Wit een traject aangeboden om zich verder te ontwikkelen en aan te passen aan het Europese voetbal. Zo mag hij eerst nog een tijdje rijpen bij de RSCA Futures in de Challenger Pro League. Overigens gaat het in eerste instantie om een huurbeurt, die via een aankoopoptie kan omgezet worden in een permanente transfer.

Sportieve baas Jesper Fredberg is alvast tevreden met deze deal. "Keisuke is een jonge aanvaller met een uniek profiel: groot, technisch sterk en doelgericht. Hij stond al even op onze radar, dus we zijn erg blij dat we hem hebben kunnen overtuigen van ons project. Keisuke zal eerst de kans krijgen om zich bij de RSCA Futures te tonen en zich zo in onze club te integreren", reageert de Deen op de clubwebstek.

🔥 Populair bij onze lezers

‘Titanisch bod op Vinícius: records aan diggelen’
‘Titanisch bod op Vinícius: records aan diggelen’

Anderlecht eindigt dit seizoen minstens in de top 3 ...

Meest recent

Guardiola vs Conte: De Bruyne klapt uit de biecht

Kevin De Bruyne is bezig aan zijn voorbereiding bij Napoli. De 34-jarige middenvelder wil in ...

50
50
KV Mechelen delft het onderspit tegen Ajax

KV Mechelen speelde vandaag een zeer mooie oefenmatch. De Maneblussers speelden een oefenpot tegen ...

117
117
'FC Barcelona en Man Utd ronden bizarre transferdeal af'

FC Barcelona en Manchester United gaan weldra een transfer afronden. De twee clubs naderen volgens ...

79
79
Hasi nog niet klaar: één groot werkpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn voorbereiding afgesloten met zeges tegen FCV Dender (1-0) en MVV (7-2). Is ...

170
170
Anderlecht eindigt oefencampagne met monsterzege

RSC Anderlecht speelde twee oefenduels: er werd met 1-0 gewonnen van FCV Dender en namiddag namen ze ...

353
353
‘Ajax legt grote zak geld op tafel voor Israëlier‘

Ajax moet héél erg op zijn centen letten, maar de Amsterdammers gaan toch een absolute ...

51
51
AA Gent wint van Feyenoord, zware blessure grote domper

AA Gent speelde om 13u een oefenmatch tegen Feyenoord. De Buffalo's en de Rotterdammers speelden ...

195
195
Mignolet speelt open kaart: "Die transfer was geen optie"

Simon Mignolet kent een goede voorbereiding en de kans is bijzonder groot dat hij de strijd met ...

152
152
'Anderlecht schakelt door en klopt aan bij Rangers FC'

RSC Anderlecht zoekt volgens onze informatie nog twee verdedigers. Een linkspoot is de prioriteit. ...

334
334
'Real Madrid en Arsenal naderen topdeal: 80 miljoen euro'

Real Madrid en Arsenal zijn de twee Europese topclubs die misschien wel het meest actief zijn ...

138
138
Hasi verrast met opmerkelijke Neerpede-keuzes

RSC Anderlecht speelt komende donderdag Europees tegen Häcken in de voorrondes van de Europa ...

562
562
Michez maakt keuze: volgende transfer is al een feit

Olivier Renard haalde deze week Simion Michez nog aan als een voorbeeld van een speler die RSC ...

26
26
Extra vertrouwen voor Europa: Dolberg schenkt Anderlecht nipte zege

RSC Anderlecht opent aanstaande donderdag zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa League ...

272
272
'Transfer niet ter discussie: Club haalt volgende topaanwinst'

Club Brugge rondde deze week de komst van Carlos Forbs af. De flankaanvaller is daarmee de ...

1280
1280
‘Ronaldo dwingt monstertransfer van 100 miljoen af’

Na weken van geruchten en speculaties, besloot Cristiano Ronaldo begin deze zomer zijn contract bij ...

268
268
Club op plaats gezet in Jashari-soap: "Realistisch blijven"

Het tussenseizoen zit er alweer op bij Club Brugge, zondag begint het echte werk in de supercup ...

1258
1258
'Ophef in Birmingham: schoktransfer Tielemans op tafel'

De zomerse transferperiode is bijna halfweg, maar zitten nog een pak deals in de pijplijn. Ook ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk in Genk, Mourinho lonkt naar Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

213
213
‘Ongeziene jackpot: Liverpool bonkt op deur Club Brugge’

Club Brugge kende een knap seizoen in de Champions League en verschillende sterkhouder staan voor ...

1713
1713
‘Platini ontsnapt aan dood na brute home invasion’

Michel Platini is een Franse voetballegende en ging na zijn carrière aan de slag als ...

153
153
‘Mertens zorgt voor shock met plotse transferwending’

Dries Mertens speelde de afgelopen seizoenen bij Galatasaray, maar de aanvaller nam afscheid in ...

854
854
'Exit Courtois? Real Madrid verrast met contractnieuws'

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Rode Duivel wordt ...

423
423
Iedereen zegt hetzelfde over ten Hag na complete afgang

Erik ten Hag kende een desastreuze periode bij Manchester United en moet nu Xabi Alonso doen ...

206
206
Cercle Brugge heeft beet en lost groot probleem op

Cercle Brugge zat afgelopen seizoen ferm in de penarie. Groen-Zwart moest tegen de degradatie ...

277
277
‘Barça-fans laten Frenkie plots keihard vallen’

Frenkie de Jong is al jaren een grote naam in het profvoetbal. Bij FC Barcelona kende de ...

112
112

Meer sportnieuws