Anderlecht maakt komst eerste winteraanwinst bekend

488
Anderlecht maakt komst eerste winteraanwinst bekend

Sportief gezien gaat het RSC Anderlecht opnieuw voor de wind, maar de club werkt ook al aan de nabije toekomst. Zo werd dinsdag al een eerste winteraanwinst aangekondigd. De Japanse spits Keisuke Goto gaat vanaf januari aan de slag bij de Belgische recordkampioen.

Ondanks het enorme transferoffensief van afgelopen zomer, wil Paars-Wit zich in de komende wintermercato verder versterken met enkele gerichte aankopen. Daarbij is het vizier vooral gericht op een centrale verdediger. Daarnaast maakt de sportieve leiding ook al werk van de langere termijn.

LEES OOK: Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Veelbelovende targetspits

Nu de structuur van de vernieuwde jeugdopleiding weer op punt staat, zou Anderlecht mikken op enkele veelbelovende buitenlanders voor de RSCA Futures. En de eerste is inmiddels ook al binnen. De komst van Keisuke Goto werd dinsdag immers officieel gemaakt.

De 18-jarige targetspits uit Japan was in eigen land actief bij tweedeklasser Jubilo Itawa en speelde zich daar in de kijker van verschillende Europese clubs. Anderlecht volgde hem echter al een tijdje. En de Brusselaars hebben hun concurrentie dus kunnen aftroeven.

Huur met aankoopoptie

Goto krijgt bij Paars-Wit een traject aangeboden om zich verder te ontwikkelen en aan te passen aan het Europese voetbal. Zo mag hij eerst nog een tijdje rijpen bij de RSCA Futures in de Challenger Pro League. Overigens gaat het in eerste instantie om een huurbeurt, die via een aankoopoptie kan omgezet worden in een permanente transfer.

Sportieve baas Jesper Fredberg is alvast tevreden met deze deal. "Keisuke is een jonge aanvaller met een uniek profiel: groot, technisch sterk en doelgericht. Hij stond al even op onze radar, dus we zijn erg blij dat we hem hebben kunnen overtuigen van ons project. Keisuke zal eerst de kans krijgen om zich bij de RSCA Futures te tonen en zich zo in onze club te integreren", reageert de Deen op de clubwebstek.

Anderlecht eindigt dit seizoen minstens in de top 3 ...

Meest recent

Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

0
0
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

30
30
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

83
83
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

72
72
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

82
82
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

74
74
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

212
212
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

25
25
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

32
32
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

272
272
Stroeykens slaat ferm op tafel: “Niet rond de pot draaien”

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in de Europa League. Paars-Wit won met overtuigende 0-3 ...

301
301
AA Gent likt wonden: spelers steken koppen bij elkaar voor Anderlecht

KAA Gent is de leider van de Jupiler Pro League, maar de afgelopen wedstrijden kreeg het klappen. In ...

157
157
'D'Onofrio laat zich weer zien bij Standard'

De laatste echte gloriejaren van Standard liggen intussen toch al even achter ons. De laatste ...

216
216
Albert onder de indruk bij Anderlecht: "Hij is dé leider"

Anderlecht heeft donderdag na een woelige week de rust doen terugkeren. Na de nederlagen tegen ...

241
241
Marca kiest 100 beste spelers: 2 Belgen én 2 Club-spelers

Maandagavond wordt in Londen de Gouden Bal uitgereikt om de beste speler van vorig seizoen te ...

219
219
Geweldige Belgische week in Europa: extra zuur verlies Gent

Het Belgische voetbal kan terugblikken op een uitstekende week. Maar liefst vier van de vijf ...

195
195
Opmars KV Mechelen: Vanderbiest doet forse uitspraak

Na bekervoetbal vorig weekend en een Europese midweek wordt er dit weekend weer gevoetbald in de ...

116
116
Bayern schrijft geschiedenis: monsterdeal van 250 miljoen

Bayern München hoopt dit seizoen de Champions League te kunnen winnen, nadat het vorig seizoen ...

331
331
Anderlecht legt pijnpunt bloot na crisisweek: "Dat deden we minder"

Het was de voorbije dagen code rood bij Anderlecht na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

147
147
'Godts is het helemaal beu: PSG gaat veel te ver'

Kvaratskhelia is maanden geblesseerd, maar Mika Godts mocht dinsdag tegen Barcelona niet eens ...

386
386
Union spreekt straffe ambitie uit na 7 op 9

Union blijft indruk maken in de Europa League. Nadat het zijn openingsmatch al vlot gewonnen had op ...

76
76
STVV droomt meteen van nieuwe stunt: "Waarom niet?"

STVV heeft donderdag voor een straffe stunt gezorgd in de Conference League. Nadat het zijn ...

110
110
Stort AA Gent helemaal in? De Mil antwoordt na nieuw verlies

AA Gent nam dit seizoen een flitsende start met een reeks van maar liefst vijftien wedstrijden ...

369
369
Vitor Bruno benoemt keerpunt: "Dat deed match kantelen"

Er hing een crisis in de lucht bij Anderlecht na de nul op zes in de Europa League en de pijnlijke ...

203
203

Meer sportnieuws