'United haalt grove borstel boven: vier grote namen in etalage'

door
'United haalt grove borstel boven: vier grote namen in etalage'

Manchester United zwaaide het Europese toneel deze week uit met het schaamrood op de wangen. Extra versterking is dan ook welgekomen op Old Trafford. Maar daarvoor moet eerst ruimte gemaakt worden binnen de huidige selectie.

United heeft enkele erg moeizame seizoenen achter de rug. Begin dit kalenderjaar leek de ommekeer echter ingezet. Onder het bewind van coach Erik ten Hag werd immers beslag gelegd op de League Cup én werd een ticket voor de Champions League veroverd door alsnog derde te worden in de Premier League.

Die opmars wou men in het huidige seizoen bevestigen, maar dat lukt allerminst. In de Premier League werd bijvoorbeeld al 7 keer verloren op 17 speeldagen tijd. Meedoen voor de titel lijkt er dus andermaal niet in te zitten. En ook de Europese campagne werd een drama: 4 op 18 en een laatste plaats in de Champions League-poule.

LEES OOK: 'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Verkenning in Saudi-Arabië

Die povere resultaten blijven niet zonder gevolgen. Zo is de club al volop aan het speuren naar interessante versterkingen op verschillende posities. Daar tegenover zullen ook meerdere spelers uit de huidige selectie moeten vertrekken, niet in het minst om extra geld in het laatje te brengen.

En inmiddels zou het bestuur ook in actie zijn geschoten. Volgens The Daily Mail reisde John Murtough, directeur voetbalzaken op Old Trafford, in de voorbije dagen af naar Saudi-Arabië. Daar zou hij de nodige contacten hebben gelegd met oog op de wintermercato.

Viertal kan beschikken

Murtough sprak er met verschillende vertegenwoordigers van de Saudische Pro League. Daarbij schoof hij vier namen naar voren van spelers die bij een toereikend bod mogen beschikken: Casemiro, Jadon Sancho, Anthony Martial en Raphael Varane. Tot concrete aanbiedingen kwam het niet, maar er zouden belangrijke relaties zijn aangeknoopt en de gesprekken zou snel verder gezet worden.

Indien United één speler moet houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

26
26
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

3
3
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

27
27
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

42
42
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

311
311
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

273
273
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

246
246
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

68
68
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

565
565
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

552
552
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

295
295
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

102
102
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

149
149
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

414
414
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

57
57
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

144
144
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

138
138
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

196
196
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

373
373
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws