TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

455
TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Eerder meldde Sky Italia al dat Internazionale in Tajon Buchanan een geschikt alternatief ziet voor de teleurstellende Juan Cuadrado. Dat wordt nu ook bevestigd door La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant worden ook andere pistes overwogen, maar Buchanan zou de absolute voorkeur genieten. Inter zou er van overtuigd zijn dat het zijn komst kan beklinken voor zo'n 15 miljoen euro. Ondertussen zou spits David Ankeye (Sheriff Tiraspol) in beeld zijn bij Blauw-Zwart.

Arthur Vermeeren blijft zich steeds meer in de kijker spelen van Europese topclubs. Zo meldt 90 Min dat Arsenal en Tottenham Hotspur afgelopen woensdag een scout op pad stuurden om hem van dichtbij te bekijken tegen FC Barcelona. En de scoutingsrapporten waren uiteraard positief. Beide Londense clubs zouden bovendien al geïnformeerd hebben bij Antwerp FC naar de voorwaarden. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen.

In de podcast Café Constant wist men te melden dat PSV onlangs in de tribune zat voor Zeno Debast. De centrale verdediger was afgelopen zomer al een target voor de Eindhovenaren. Een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt in januari echter niet aan de orde. Sportieve baas Jesper Fredberg bevestigde deze week nog dat Paars-Wit zijn verdediger tot eind dit seizoen wil houden.

Bij AA Gent is Tarik Tissoudali bezig aan een sterk seizoen met 13 goals en 6 assists in 30 duels. De speler zal in januari echter geen vertrek gaan forceren. "Ik speel toch voldoende, vind ik. Ik maak sowieso het seizoen af bij Gent, maar daarna weet je nooit wat komt", zegt de aanvaller aan De Zondag.

BUITENLAND

Koni De Winter is bezig aan een sterk seizoen op huurbasis bij Genoa CFC. De kans is zeer groot dat hij in de zomer definitief vertrekt bij moederclub Juventus, want Genoa beschikt over een aankoopoptie die automatisch gelicht zal worden zodra hij zijn 23ste wedstrijd van het seizoen speelt. Dan zal De Winter voor 8 miljoen euro plus 2 miljoen aan bonussen definitief de overstap maken.

Manchester United wil zijn selectie voorzien van vers bloed, maar moet eerst bepaalde spelers verkopen. Ook Casemiro wordt daarvoor genoemd. Volgens The Sun zou Paris Saint-Germain aan zijn mouw trekken. Zijn makelaars zouden alvast werken aan een mogelijke deal met de Franse kampioen. Ook vanuit Saudi-Arabië heerst er belangstelling.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste aanvalslinie volgens u?

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

0
0
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

9
9
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

27
27
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

14
14
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

89
89
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

93
93
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

45
45
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

134
134
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

171
171
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

187
187
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

92
92
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

171
171
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

190
190
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

393
393
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

267
267
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

231
231
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

999
999
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

406
406
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

168
168
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205

Meer sportnieuws