TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

455 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Eerder meldde Sky Italia al dat Internazionale in Tajon Buchanan een geschikt alternatief ziet voor de teleurstellende Juan Cuadrado. Dat wordt nu ook bevestigd door La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant worden ook andere pistes overwogen, maar Buchanan zou de absolute voorkeur genieten. Inter zou er van overtuigd zijn dat het zijn komst kan beklinken voor zo'n 15 miljoen euro. Ondertussen zou spits David Ankeye (Sheriff Tiraspol) in beeld zijn bij Blauw-Zwart.

Arthur Vermeeren blijft zich steeds meer in de kijker spelen van Europese topclubs. Zo meldt 90 Min dat Arsenal en Tottenham Hotspur afgelopen woensdag een scout op pad stuurden om hem van dichtbij te bekijken tegen FC Barcelona. En de scoutingsrapporten waren uiteraard positief. Beide Londense clubs zouden bovendien al geïnformeerd hebben bij Antwerp FC naar de voorwaarden. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen.

In de podcast Café Constant wist men te melden dat PSV onlangs in de tribune zat voor Zeno Debast. De centrale verdediger was afgelopen zomer al een target voor de Eindhovenaren. Een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt in januari echter niet aan de orde. Sportieve baas Jesper Fredberg bevestigde deze week nog dat Paars-Wit zijn verdediger tot eind dit seizoen wil houden.

Bij AA Gent is Tarik Tissoudali bezig aan een sterk seizoen met 13 goals en 6 assists in 30 duels. De speler zal in januari echter geen vertrek gaan forceren. "Ik speel toch voldoende, vind ik. Ik maak sowieso het seizoen af bij Gent, maar daarna weet je nooit wat komt", zegt de aanvaller aan De Zondag.

BUITENLAND

Koni De Winter is bezig aan een sterk seizoen op huurbasis bij Genoa CFC. De kans is zeer groot dat hij in de zomer definitief vertrekt bij moederclub Juventus, want Genoa beschikt over een aankoopoptie die automatisch gelicht zal worden zodra hij zijn 23ste wedstrijd van het seizoen speelt. Dan zal De Winter voor 8 miljoen euro plus 2 miljoen aan bonussen definitief de overstap maken.

Manchester United wil zijn selectie voorzien van vers bloed, maar moet eerst bepaalde spelers verkopen. Ook Casemiro wordt daarvoor genoemd. Volgens The Sun zou Paris Saint-Germain aan zijn mouw trekken. Zijn makelaars zouden alvast werken aan een mogelijke deal met de Franse kampioen. Ook vanuit Saudi-Arabië heerst er belangstelling.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste aanvalslinie volgens u?

Meest recent

Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

14
14
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

73
73
Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

32
32
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

191
191
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

121
121
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

45
45
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

46
46
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

335
335
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

49
49
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

140
140
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

188
188
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

55
55
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

135
135
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

231
231
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

39
39
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

57
57
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

70
70
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

120
120
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

100
100
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

211
211
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

216
216
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

493
493
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

241
241
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

374
374

Meer sportnieuws