TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Eerder meldde Sky Italia al dat Internazionale in Tajon Buchanan een geschikt alternatief ziet voor de teleurstellende Juan Cuadrado. Dat wordt nu ook bevestigd door La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant worden ook andere pistes overwogen, maar Buchanan zou de absolute voorkeur genieten. Inter zou er van overtuigd zijn dat het zijn komst kan beklinken voor zo'n 15 miljoen euro. Ondertussen zou spits David Ankeye (Sheriff Tiraspol) in beeld zijn bij Blauw-Zwart.

Arthur Vermeeren blijft zich steeds meer in de kijker spelen van Europese topclubs. Zo meldt 90 Min dat Arsenal en Tottenham Hotspur afgelopen woensdag een scout op pad stuurden om hem van dichtbij te bekijken tegen FC Barcelona. En de scoutingsrapporten waren uiteraard positief. Beide Londense clubs zouden bovendien al geïnformeerd hebben bij Antwerp FC naar de voorwaarden. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen.

In de podcast Café Constant wist men te melden dat PSV onlangs in de tribune zat voor Zeno Debast. De centrale verdediger was afgelopen zomer al een target voor de Eindhovenaren. Een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt in januari echter niet aan de orde. Sportieve baas Jesper Fredberg bevestigde deze week nog dat Paars-Wit zijn verdediger tot eind dit seizoen wil houden.

Bij AA Gent is Tarik Tissoudali bezig aan een sterk seizoen met 13 goals en 6 assists in 30 duels. De speler zal in januari echter geen vertrek gaan forceren. "Ik speel toch voldoende, vind ik. Ik maak sowieso het seizoen af bij Gent, maar daarna weet je nooit wat komt", zegt de aanvaller aan De Zondag.

BUITENLAND

Koni De Winter is bezig aan een sterk seizoen op huurbasis bij Genoa CFC. De kans is zeer groot dat hij in de zomer definitief vertrekt bij moederclub Juventus, want Genoa beschikt over een aankoopoptie die automatisch gelicht zal worden zodra hij zijn 23ste wedstrijd van het seizoen speelt. Dan zal De Winter voor 8 miljoen euro plus 2 miljoen aan bonussen definitief de overstap maken.

Manchester United wil zijn selectie voorzien van vers bloed, maar moet eerst bepaalde spelers verkopen. Ook Casemiro wordt daarvoor genoemd. Volgens The Sun zou Paris Saint-Germain aan zijn mouw trekken. Zijn makelaars zouden alvast werken aan een mogelijke deal met de Franse kampioen. Ook vanuit Saudi-Arabië heerst er belangstelling.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste aanvalslinie volgens u?

Meest recent

Alarm in Anderlecht: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

27
27
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

80
80
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

85
85
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

278
278
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

197
197
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

95
95
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

242
242
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

45
45
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

129
129
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

119
119
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

70
70
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

251
251
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

246
246
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

400
400
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

60
60
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

186
186
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

90
90
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

316
316
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

522
522
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

202
202
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

101
101
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

464
464
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20

Meer sportnieuws