TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Eerder meldde Sky Italia al dat Internazionale in Tajon Buchanan een geschikt alternatief ziet voor de teleurstellende Juan Cuadrado. Dat wordt nu ook bevestigd door La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant worden ook andere pistes overwogen, maar Buchanan zou de absolute voorkeur genieten. Inter zou er van overtuigd zijn dat het zijn komst kan beklinken voor zo'n 15 miljoen euro. Ondertussen zou spits David Ankeye (Sheriff Tiraspol) in beeld zijn bij Blauw-Zwart.

Arthur Vermeeren blijft zich steeds meer in de kijker spelen van Europese topclubs. Zo meldt 90 Min dat Arsenal en Tottenham Hotspur afgelopen woensdag een scout op pad stuurden om hem van dichtbij te bekijken tegen FC Barcelona. En de scoutingsrapporten waren uiteraard positief. Beide Londense clubs zouden bovendien al geïnformeerd hebben bij Antwerp FC naar de voorwaarden. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen.

In de podcast Café Constant wist men te melden dat PSV onlangs in de tribune zat voor Zeno Debast. De centrale verdediger was afgelopen zomer al een target voor de Eindhovenaren. Een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt in januari echter niet aan de orde. Sportieve baas Jesper Fredberg bevestigde deze week nog dat Paars-Wit zijn verdediger tot eind dit seizoen wil houden.

Bij AA Gent is Tarik Tissoudali bezig aan een sterk seizoen met 13 goals en 6 assists in 30 duels. De speler zal in januari echter geen vertrek gaan forceren. "Ik speel toch voldoende, vind ik. Ik maak sowieso het seizoen af bij Gent, maar daarna weet je nooit wat komt", zegt de aanvaller aan De Zondag.

BUITENLAND

Koni De Winter is bezig aan een sterk seizoen op huurbasis bij Genoa CFC. De kans is zeer groot dat hij in de zomer definitief vertrekt bij moederclub Juventus, want Genoa beschikt over een aankoopoptie die automatisch gelicht zal worden zodra hij zijn 23ste wedstrijd van het seizoen speelt. Dan zal De Winter voor 8 miljoen euro plus 2 miljoen aan bonussen definitief de overstap maken.

Manchester United wil zijn selectie voorzien van vers bloed, maar moet eerst bepaalde spelers verkopen. Ook Casemiro wordt daarvoor genoemd. Volgens The Sun zou Paris Saint-Germain aan zijn mouw trekken. Zijn makelaars zouden alvast werken aan een mogelijke deal met de Franse kampioen. Ook vanuit Saudi-Arabië heerst er belangstelling.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste aanvalslinie volgens u?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

13
13
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

23
23
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

27
27
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

75
75
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

92
92
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

50
50
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

264
264
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

124
124
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

244
244
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

194
194
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

252
252
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

162
162
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

53
53
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

186
186
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

127
127
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

169
169
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

148
148
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

60
60
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

244
244
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

276
276
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

54
54
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

382
382
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

226
226
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

314
314
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

183
183

Meer sportnieuws