TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Droombestemming Vermeeren, Club ruikt 15 miljoen'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Eerder meldde Sky Italia al dat Internazionale in Tajon Buchanan een geschikt alternatief ziet voor de teleurstellende Juan Cuadrado. Dat wordt nu ook bevestigd door La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant worden ook andere pistes overwogen, maar Buchanan zou de absolute voorkeur genieten. Inter zou er van overtuigd zijn dat het zijn komst kan beklinken voor zo'n 15 miljoen euro. Ondertussen zou spits David Ankeye (Sheriff Tiraspol) in beeld zijn bij Blauw-Zwart.

Arthur Vermeeren blijft zich steeds meer in de kijker spelen van Europese topclubs. Zo meldt 90 Min dat Arsenal en Tottenham Hotspur afgelopen woensdag een scout op pad stuurden om hem van dichtbij te bekijken tegen FC Barcelona. En de scoutingsrapporten waren uiteraard positief. Beide Londense clubs zouden bovendien al geïnformeerd hebben bij Antwerp FC naar de voorwaarden. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen.

In de podcast Café Constant wist men te melden dat PSV onlangs in de tribune zat voor Zeno Debast. De centrale verdediger was afgelopen zomer al een target voor de Eindhovenaren. Een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt in januari echter niet aan de orde. Sportieve baas Jesper Fredberg bevestigde deze week nog dat Paars-Wit zijn verdediger tot eind dit seizoen wil houden.

Bij AA Gent is Tarik Tissoudali bezig aan een sterk seizoen met 13 goals en 6 assists in 30 duels. De speler zal in januari echter geen vertrek gaan forceren. "Ik speel toch voldoende, vind ik. Ik maak sowieso het seizoen af bij Gent, maar daarna weet je nooit wat komt", zegt de aanvaller aan De Zondag.

BUITENLAND

Koni De Winter is bezig aan een sterk seizoen op huurbasis bij Genoa CFC. De kans is zeer groot dat hij in de zomer definitief vertrekt bij moederclub Juventus, want Genoa beschikt over een aankoopoptie die automatisch gelicht zal worden zodra hij zijn 23ste wedstrijd van het seizoen speelt. Dan zal De Winter voor 8 miljoen euro plus 2 miljoen aan bonussen definitief de overstap maken.

Manchester United wil zijn selectie voorzien van vers bloed, maar moet eerst bepaalde spelers verkopen. Ook Casemiro wordt daarvoor genoemd. Volgens The Sun zou Paris Saint-Germain aan zijn mouw trekken. Zijn makelaars zouden alvast werken aan een mogelijke deal met de Franse kampioen. Ook vanuit Saudi-Arabië heerst er belangstelling.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste aanvalslinie volgens u?

Meest recent

Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

8
8
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

14
14
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

14
14
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

92
92
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

26
26
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

46
46
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

141
141
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

276
276
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

73
73
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

64
64
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

118
118
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

217
217
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

898
898
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

168
168
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

282
282
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

154
154
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

178
178
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

482
482
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

230
230
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

302
302
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

669
669
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

152
152
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

987
987
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

356
356

Meer sportnieuws