Zaterdag raakte bekend dat Marek Spilar op 38-jarige leeftijd is overleden. De ex-speler van
Club Brugge beroofde zichzelf van het leven. Hij wierp zich om nog onduidelijke redenen uit het raam van zijn flat op de vijfde verdieping van een appartementsgebouw. Volgens de plaatselijke politie is het onderzoek nog lopende, "maar al is duidelijk dat er geen kwaad opzet mee gemoeid was". Dat meldt
Het Nieuwsblad.
De Slovaakse voetbalfederatie en Club Brugge betuigden zondag hun medeleven. "In naam van alle supporters, spelers, staf en management bieden wij zijn familie en naasten onze oprechte blijken van medeleven aan", klinkt het op de website van Club.
Philippe Clement speelde nog samen met Spilar. "Marek was een hele goeie prof. Een stille jongen, maar een beenharde verdediger. Helemaal geen tafelspringer, maar een bijzonder aangename mens. Spijtig genoeg heeft hij hier heel wat kwetsuren gehad, waardoor hij heel wat matchen miste", aldus Clement.
Ook een andere ex-ploegmaat, Gert Verheyen, zag Spilar als een positieve mens. "Een harde werker ook, een super vriendelijke gast. Diepgelovig, hij had altijd een paternoster bij. Jammer van zijn vele blessures."
LEES OOK:
'Barça hakt knoop definitief door over Tresoldi'