'Club Brugge beslist over terugkeer Roman Yaremchuk'

644
'Club Brugge beslist over terugkeer Roman Yaremchuk'

Het bestuur van Club Brugge hoopt vurig dat Igor Thiago zijn goede vorm van in de voorbije matchen kan blijven bevestigen. In de zoektocht naar een geschikte spits werd de bal immers al te vaak misgeslagen. Ook het aantrekken van Roman Yaremchuk bleek niet de juiste zet.

In het slot van de zomermercato van 2022 was Club Brugge nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe topspits. Blauw-Zwart wou immers zover mogelijk geraken in de Champions League en was dus bereid om fors te investeren in de komst van een nieuw aanvallend speerpunt.

Dat deden de Bruggelingen uiteindelijk ook. Zo werd een slordige 16 miljoen euro neergeteld om Yaremchuk over te nemen van SL Benfica. Dat maakt de Oekraïner tot op heden nog steeds de duurste inkomende transfer in ons land. Maar de investering rendeerde niet zoals gewenst.

LEES OOK: Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Mislukt eerste seizoen

Yaremchuk had destijds bij AA Gent nochtans bewezen dat hij de kwaliteiten heeft om bij de beste aanvallers in de Jupiler Pro League te behoren. Dat niveau kon hij in Brugge echter niet benaderen. Na een bijzonder tegenvallend eerste seizoen bij Blauw-Zwart, werd de aanvaller dan ook verhuurd aan Valencia CF.

Voorlopig is zijn Spaanse avontuur echter ook geen groot succes. Yaremchuk speelde tot dusver een twaalftal wedstrijden voor Los Che, waarvan het merendeel als invaller. Daarin was hij goed voor slechts één doelpuntje. In Spanje werd dan ook al luidop gespeculeerd over een vroegtijdige terugkeer naar Brugge.

Géén vervroegde comeback

Maar volgens Het Nieuwsblad is dat momenteel niet aan de orde. Club staat niet te springen om de spits in januari terug te halen, zeker nu Thiago de weg naar doel weer heeft gevonden. Ook de speler zelf heeft weinig trek in een terugkeer. Ondanks zijn sportieve situatie voelen Yaremchuk en zijn gezin zich erg goed in de Sinaasappelstad. Alle partijen hopen wel dat hij er alsnog zijn draai vindt. Al is het maar met oog op een definitieve transfer in de zomer.

Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

1
1
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

4
4
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

16
16
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

5
5
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

14
14
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

22
22
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

60
60
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

47
47
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

63
63
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

95
95
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

366
366
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

280
280
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

345
345
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

393
393
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

486
486
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

399
399
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

119
119
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

55
55
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

139
139
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

175
175
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

47
47
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

38
38
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

99
99
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

129
129

Meer sportnieuws