'Valencia stuurt Yaremchuk terug naar Club Brugge'

door
'Valencia stuurt Yaremchuk terug naar Club Brugge'

Igor Thiago en Ferran Jutglà kunnen de verwachtingen niet helemaal inlossen, en dus houdt Club Brugge in januari naar verluidt de ogen nog maar eens open voor versterking diep in de punt. Of krijgt Roman Yaremchuk na nieuwjaar een herkansing in Jan Breydel?

Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart nog maar liefst 17 miljoen neer om de 27-jarige Oekraïner te strikken, een prijskaartje dat Yaremchuk echter nooit kon rechtvaardigen. Na zes doelpunten in 32 optredens werd hij afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Valencia.

Laatste kans voor Yaremchuk

Zonder aankoopoptie weliswaar, wat betekent dat de spits volgende zomer sowieso opnieuw op de stoep staat aan het Belfius Basecamp. Al valt een vroegere terugkeer blijkbaar niet uit te sluiten. Tenslotte wil het ook bij Valencia voorlopig maar niet lukken voor Yaremchuk.

De 46-voudig international wacht er nog op zijn eerste doelpunt en moet doorgaans ook vrede nemen met een rol als invaller. Al kan daar door de blessure van concurrent Hugo Duro de komende weken wel verandering in komen. Een kans die Yaremchuk best kan grijpen.

Opportuniteit voor Deila?

Tot dusver slaagde hij er namelijk niet in om te overtuigen bij het nummer negen in La Liga. "Indien hij niet snel zijn draai vindt is de kans groot dat Yaremchuk in de winter alweer vertrekt", luidt het bij het lokale medium Diario UF. Een duidelijke waarschuwing aan zijn adres.

Afwachten dus of Yaremchuk het seizoen mag volmaken bij Valencia. Zo niet moet Vincent Mannaert in januari alweer op zoek naar een nieuwe oplossing voor de peperdure flop. Of past hij dan plots alsnog in de plannen van Ronny Deila? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Yaremchuk zou momenteel van pas komen voor Club

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

34
34
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

11
11
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

24
24
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

127
127
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

193
193
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

158
158
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

243
243
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

74
74
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

168
168
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

167
167
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

922
922
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

111
111
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

332
332
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

142
142
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

470
470
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

198
198
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

234
234
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

268
268
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

207
207
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

413
413
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

704
704

Meer sportnieuws