'Valencia stuurt Yaremchuk terug naar Club Brugge'

door
'Valencia stuurt Yaremchuk terug naar Club Brugge'

Igor Thiago en Ferran Jutglà kunnen de verwachtingen niet helemaal inlossen, en dus houdt Club Brugge in januari naar verluidt de ogen nog maar eens open voor versterking diep in de punt. Of krijgt Roman Yaremchuk na nieuwjaar een herkansing in Jan Breydel?

Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart nog maar liefst 17 miljoen neer om de 27-jarige Oekraïner te strikken, een prijskaartje dat Yaremchuk echter nooit kon rechtvaardigen. Na zes doelpunten in 32 optredens werd hij afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Valencia.

Laatste kans voor Yaremchuk

Zonder aankoopoptie weliswaar, wat betekent dat de spits volgende zomer sowieso opnieuw op de stoep staat aan het Belfius Basecamp. Al valt een vroegere terugkeer blijkbaar niet uit te sluiten. Tenslotte wil het ook bij Valencia voorlopig maar niet lukken voor Yaremchuk.

De 46-voudig international wacht er nog op zijn eerste doelpunt en moet doorgaans ook vrede nemen met een rol als invaller. Al kan daar door de blessure van concurrent Hugo Duro de komende weken wel verandering in komen. Een kans die Yaremchuk best kan grijpen.

Opportuniteit voor Deila?

Tot dusver slaagde hij er namelijk niet in om te overtuigen bij het nummer negen in La Liga. "Indien hij niet snel zijn draai vindt is de kans groot dat Yaremchuk in de winter alweer vertrekt", luidt het bij het lokale medium Diario UF. Een duidelijke waarschuwing aan zijn adres.

Afwachten dus of Yaremchuk het seizoen mag volmaken bij Valencia. Zo niet moet Vincent Mannaert in januari alweer op zoek naar een nieuwe oplossing voor de peperdure flop. Of past hij dan plots alsnog in de plannen van Ronny Deila? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Yaremchuk zou momenteel van pas komen voor Club

Meest recent

Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

6
6
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

93
93
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

39
39
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

57
57
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

58
58
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

89
89
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

250
250
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

199
199
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

329
329
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

376
376
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

100
100
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

166
166
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

155
155
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

123
123
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

302
302
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

984
984
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

401
401
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

297
297
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

812
812
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

232
232
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

763
763
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

503
503
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156

Meer sportnieuws