'Valencia stuurt Yaremchuk terug naar Club Brugge'

door
'Valencia stuurt Yaremchuk terug naar Club Brugge'

Igor Thiago en Ferran Jutglà kunnen de verwachtingen niet helemaal inlossen, en dus houdt Club Brugge in januari naar verluidt de ogen nog maar eens open voor versterking diep in de punt. Of krijgt Roman Yaremchuk na nieuwjaar een herkansing in Jan Breydel?

Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart nog maar liefst 17 miljoen neer om de 27-jarige Oekraïner te strikken, een prijskaartje dat Yaremchuk echter nooit kon rechtvaardigen. Na zes doelpunten in 32 optredens werd hij afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Valencia.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Laatste kans voor Yaremchuk

Zonder aankoopoptie weliswaar, wat betekent dat de spits volgende zomer sowieso opnieuw op de stoep staat aan het Belfius Basecamp. Al valt een vroegere terugkeer blijkbaar niet uit te sluiten. Tenslotte wil het ook bij Valencia voorlopig maar niet lukken voor Yaremchuk.

De 46-voudig international wacht er nog op zijn eerste doelpunt en moet doorgaans ook vrede nemen met een rol als invaller. Al kan daar door de blessure van concurrent Hugo Duro de komende weken wel verandering in komen. Een kans die Yaremchuk best kan grijpen.

Opportuniteit voor Deila?

Tot dusver slaagde hij er namelijk niet in om te overtuigen bij het nummer negen in La Liga. "Indien hij niet snel zijn draai vindt is de kans groot dat Yaremchuk in de winter alweer vertrekt", luidt het bij het lokale medium Diario UF. Een duidelijke waarschuwing aan zijn adres.

Afwachten dus of Yaremchuk het seizoen mag volmaken bij Valencia. Zo niet moet Vincent Mannaert in januari alweer op zoek naar een nieuwe oplossing voor de peperdure flop. Of past hij dan plots alsnog in de plannen van Ronny Deila? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Yaremchuk zou momenteel van pas komen voor Club

Meest recent

DAZN & Pro League scheppen duidelijkheid over speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League was de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

99
99
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

125
125
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

80
80
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

130
130
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

85
85
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

315
315
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

142
142
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

169
169
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

145
145
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

108
108
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

420
420
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

56
56
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

154
154
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

329
329
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

245
245
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

78
78
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

386
386
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

334
334
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

216
216
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

537
537
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

195
195
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

230
230
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

175
175
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

258
258

Meer sportnieuws