'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent ook de wintermercato weldra zijn deuren. Heel wat ploegen zijn momenteel dan ook volop bezig met het ontrollen van het transferplannen. Daarbij ook Club Brugge.

Blauw-Zwart is voorlopig bezig aan een wisselvallig seizoen. De campagnes in de Conference League en Croky Cup mogen tot dusver weliswaar gezien worden. Maar in de Jupiler Pro League staan de Bruggelingen momenteel slechts zesde op alweer veertien punten van leider Union SG, veel te weinig dus voor een ploeg met uitgesproken titelambities.

Lange tijd leek het er dan ook op dat Club in januari zou bijsturen op de transfermarkt. Een extra verdediger werd nadrukkelijk genoemd en een ook de komst van een nieuwe spits werd overwogen. Maar in zeven van de laatste acht duels hield Blauw-Zwart de nul, bovendien lijkt Igor Thiago zijn dip helemaal te boven. Die transferplannen staan momenteel dus weer op een laag pitje.

LEES OOK: Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Goudhaantjes gezocht

Veel zal afhangen van wat er in de laatste wedstrijden van 2023 zal gebeuren, met name in de toppers tegen AA Gent en Union SG. Maar de Bruggelingen blijven sowieso wel werk maken van opportuniteiten voor de langere termijn. In de voorbije seizoen werden immers verschillende spelers op jonge leeftijd op de kop getikt en vervolgens voor de nodige winst verkocht.

Dat succesrecept hoopt Club nog vaak te herhalen en dus wordt de buitenlandse markt afgespeurd naar beloftevolle talenten. Blauw-Zwart zou bijvoorbeeld interesse tonen in Momodou Sonko, een 18-jarige aanvaller uit Zweden. Daarnaast worden de West-Vlamingen nu ook gelinkt aan een potentieel goudhaantje uit Zuid-Amerika.

Bod van 3 miljoen

Zo meldt de Braziliaanse tak van ESPN dat Club Brugge concreet in de markt is voor Felipe Augusto. Deze 19-jarige spits is momenteel aan de slag bij Corinthians, waar hij vooral bij de jeugdselecties een sterke indruk achterliet. Bovengenoemde bron meldt dat Blauw-Zwart inmiddels een bod van 3 miljoen euro heeft uitgebracht. Het zou daarmee 80% van de transferrechten overnemen, waardoor Corinthians recht behoudt op 20% van de latere doorverkoopsom. Voorlopig zou de Braziliaanse club het bod in beraad houden.

Club heeft de beste scouting van België ...

Meest recent

Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

53
53
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

37
37
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

115
115
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

135
135
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

149
149
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

161
161
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

318
318
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

117
117
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

85
85
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

47
47
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

48
48
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

28
28
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

145
145
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

100
100
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

53
53
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

376
376
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

131
131
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

549
549
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

606
606
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

390
390
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

253
253
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

319
319
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104

Meer sportnieuws