'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent ook de wintermercato weldra zijn deuren. Heel wat ploegen zijn momenteel dan ook volop bezig met het ontrollen van het transferplannen. Daarbij ook Club Brugge.

Blauw-Zwart is voorlopig bezig aan een wisselvallig seizoen. De campagnes in de Conference League en Croky Cup mogen tot dusver weliswaar gezien worden. Maar in de Jupiler Pro League staan de Bruggelingen momenteel slechts zesde op alweer veertien punten van leider Union SG, veel te weinig dus voor een ploeg met uitgesproken titelambities.

Lange tijd leek het er dan ook op dat Club in januari zou bijsturen op de transfermarkt. Een extra verdediger werd nadrukkelijk genoemd en een ook de komst van een nieuwe spits werd overwogen. Maar in zeven van de laatste acht duels hield Blauw-Zwart de nul, bovendien lijkt Igor Thiago zijn dip helemaal te boven. Die transferplannen staan momenteel dus weer op een laag pitje.

LEES OOK: 'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Goudhaantjes gezocht

Veel zal afhangen van wat er in de laatste wedstrijden van 2023 zal gebeuren, met name in de toppers tegen AA Gent en Union SG. Maar de Bruggelingen blijven sowieso wel werk maken van opportuniteiten voor de langere termijn. In de voorbije seizoen werden immers verschillende spelers op jonge leeftijd op de kop getikt en vervolgens voor de nodige winst verkocht.

Dat succesrecept hoopt Club nog vaak te herhalen en dus wordt de buitenlandse markt afgespeurd naar beloftevolle talenten. Blauw-Zwart zou bijvoorbeeld interesse tonen in Momodou Sonko, een 18-jarige aanvaller uit Zweden. Daarnaast worden de West-Vlamingen nu ook gelinkt aan een potentieel goudhaantje uit Zuid-Amerika.

Bod van 3 miljoen

Zo meldt de Braziliaanse tak van ESPN dat Club Brugge concreet in de markt is voor Felipe Augusto. Deze 19-jarige spits is momenteel aan de slag bij Corinthians, waar hij vooral bij de jeugdselecties een sterke indruk achterliet. Bovengenoemde bron meldt dat Blauw-Zwart inmiddels een bod van 3 miljoen euro heeft uitgebracht. Het zou daarmee 80% van de transferrechten overnemen, waardoor Corinthians recht behoudt op 20% van de latere doorverkoopsom. Voorlopig zou de Braziliaanse club het bod in beraad houden.

Club heeft de beste scouting van België ...

Meest recent

'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

3
3
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

58
58
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

34
34
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

20
20
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

756
756
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

150
150
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

172
172
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

128
128
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

186
186
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

74
74
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

119
119
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

415
415
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

291
291
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

71
71
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

377
377
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

134
134
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

462
462
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

80
80
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

451
451
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

477
477
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

347
347
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

753
753
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

424
424
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

126
126

Meer sportnieuws