'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

566
'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent ook de wintermercato weldra zijn deuren. Heel wat ploegen zijn momenteel dan ook volop bezig met het ontrollen van het transferplannen. Daarbij ook Club Brugge.

Blauw-Zwart is voorlopig bezig aan een wisselvallig seizoen. De campagnes in de Conference League en Croky Cup mogen tot dusver weliswaar gezien worden. Maar in de Jupiler Pro League staan de Bruggelingen momenteel slechts zesde op alweer veertien punten van leider Union SG, veel te weinig dus voor een ploeg met uitgesproken titelambities.

Lange tijd leek het er dan ook op dat Club in januari zou bijsturen op de transfermarkt. Een extra verdediger werd nadrukkelijk genoemd en een ook de komst van een nieuwe spits werd overwogen. Maar in zeven van de laatste acht duels hield Blauw-Zwart de nul, bovendien lijkt Igor Thiago zijn dip helemaal te boven. Die transferplannen staan momenteel dus weer op een laag pitje.

LEES OOK: Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Goudhaantjes gezocht

Veel zal afhangen van wat er in de laatste wedstrijden van 2023 zal gebeuren, met name in de toppers tegen AA Gent en Union SG. Maar de Bruggelingen blijven sowieso wel werk maken van opportuniteiten voor de langere termijn. In de voorbije seizoen werden immers verschillende spelers op jonge leeftijd op de kop getikt en vervolgens voor de nodige winst verkocht.

Dat succesrecept hoopt Club nog vaak te herhalen en dus wordt de buitenlandse markt afgespeurd naar beloftevolle talenten. Blauw-Zwart zou bijvoorbeeld interesse tonen in Momodou Sonko, een 18-jarige aanvaller uit Zweden. Daarnaast worden de West-Vlamingen nu ook gelinkt aan een potentieel goudhaantje uit Zuid-Amerika.

Bod van 3 miljoen

Zo meldt de Braziliaanse tak van ESPN dat Club Brugge concreet in de markt is voor Felipe Augusto. Deze 19-jarige spits is momenteel aan de slag bij Corinthians, waar hij vooral bij de jeugdselecties een sterke indruk achterliet. Bovengenoemde bron meldt dat Blauw-Zwart inmiddels een bod van 3 miljoen euro heeft uitgebracht. Het zou daarmee 80% van de transferrechten overnemen, waardoor Corinthians recht behoudt op 20% van de latere doorverkoopsom. Voorlopig zou de Braziliaanse club het bod in beraad houden.

Club heeft de beste scouting van België ...

Meest recent

Mannaert met straffe onthulling: “Zij vroegen mij naar Garcia”

Er is de voorbije maanden alweer heel wat veranderd bij de Belgische voetbalbond. Op het WK werd de ...

0
0
Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Zaterdag rolt de bal weer in La Louvière, dinsdag wacht Inter alweer in San Siro. Na ...

77
77
'Alarm gaat af: Duivels verliezen volgende toptalent'

De Rode Duivels namen tijdens de voorbije interlands een degelijke start onder nieuwe bondscoach ...

27
27
Beerschot slikt enorme domper voor clash met Anderlecht

De extra lange interlandbreak zit erop en dat betekent dat vanaf dit weekend de focus weer kan op ...

26
26
Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

14
14
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

67
67
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

354
354
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

112
112
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

111
111
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

87
87
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

104
104
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

254
254
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

60
60
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

160
160
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

55
55
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

334
334
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

64
64
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

252
252
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

188
188
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

456
456
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

25
25
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

362
362
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

396
396
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

364
364
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

475
475

Meer sportnieuws