'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

566
'Club Brugge in actie: miljoenenbod op nieuwe aanvaller'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent ook de wintermercato weldra zijn deuren. Heel wat ploegen zijn momenteel dan ook volop bezig met het ontrollen van het transferplannen. Daarbij ook Club Brugge.

Blauw-Zwart is voorlopig bezig aan een wisselvallig seizoen. De campagnes in de Conference League en Croky Cup mogen tot dusver weliswaar gezien worden. Maar in de Jupiler Pro League staan de Bruggelingen momenteel slechts zesde op alweer veertien punten van leider Union SG, veel te weinig dus voor een ploeg met uitgesproken titelambities.

Lange tijd leek het er dan ook op dat Club in januari zou bijsturen op de transfermarkt. Een extra verdediger werd nadrukkelijk genoemd en een ook de komst van een nieuwe spits werd overwogen. Maar in zeven van de laatste acht duels hield Blauw-Zwart de nul, bovendien lijkt Igor Thiago zijn dip helemaal te boven. Die transferplannen staan momenteel dus weer op een laag pitje.

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Goudhaantjes gezocht

Veel zal afhangen van wat er in de laatste wedstrijden van 2023 zal gebeuren, met name in de toppers tegen AA Gent en Union SG. Maar de Bruggelingen blijven sowieso wel werk maken van opportuniteiten voor de langere termijn. In de voorbije seizoen werden immers verschillende spelers op jonge leeftijd op de kop getikt en vervolgens voor de nodige winst verkocht.

Dat succesrecept hoopt Club nog vaak te herhalen en dus wordt de buitenlandse markt afgespeurd naar beloftevolle talenten. Blauw-Zwart zou bijvoorbeeld interesse tonen in Momodou Sonko, een 18-jarige aanvaller uit Zweden. Daarnaast worden de West-Vlamingen nu ook gelinkt aan een potentieel goudhaantje uit Zuid-Amerika.

Bod van 3 miljoen

Zo meldt de Braziliaanse tak van ESPN dat Club Brugge concreet in de markt is voor Felipe Augusto. Deze 19-jarige spits is momenteel aan de slag bij Corinthians, waar hij vooral bij de jeugdselecties een sterke indruk achterliet. Bovengenoemde bron meldt dat Blauw-Zwart inmiddels een bod van 3 miljoen euro heeft uitgebracht. Het zou daarmee 80% van de transferrechten overnemen, waardoor Corinthians recht behoudt op 20% van de latere doorverkoopsom. Voorlopig zou de Braziliaanse club het bod in beraad houden.

Club heeft de beste scouting van België ...

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

18
18
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

114
114
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

213
213
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

91
91
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

138
138
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

311
311
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

125
125
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

118
118
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

549
549
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

150
150
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

101
101
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

123
123
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

82
82
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

323
323
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

58
58
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

129
129
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

234
234
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws