Garcia vol vertrouwen bij OHL: "Dat kan deze spelersgroep!"

door
Garcia vol vertrouwen bij OHL:

Oud-Heverlee Leuven pakte vorige week een punt tegen STVV. De Leuvenaars hopen morgen tegen Cercle Brugge eindelijk weer eens een zege te boeken. Trainer Oscar Garcia blikte via de clubkanalen vooruit naar het duel met de Bruggelingen.

LEES OOK: Antwerp laat transfer schieten, nieuwe spits Cercle

OHL gaat voluit voor de zege

"De steun op verplaatsing tegen STVV was geweldig. We willen nu thuis tegen Cercle Brugge een prestatie neerzetten voor al onze fans en ze het resultaat geven dat ze verdienen”, zei de coach.

OHL zal vooral op karakter punten moeten halen dit seizoen. “De mentaliteit van mijn spelers zit goed en hun zelfvertrouwen groeit. Ik hoop dat ze dat zaterdag kunnen tonen", vertelde hij nog.

Een sterk Cercle Brugge

"We hebben zaterdag een resultaat nodig, zoals in elke partij. Dus ik wil geen extra druk op de spelers leggen. We moeten ze vertrouwen geven. Zij zijn immers in staat om wedstrijden te winnen en om de moeilijke situatie waarin we ons nu bevinden te veranderen. De partij tegen STVV zal hen zeker extra vertrouwen hebben gegeven", zei Garcia.

"Wat ik verwacht van Cercle? Het is een sterke en fysieke ploeg. We hebben echter een goede week achter de rug en ik heb vertrouwen in puntengewin." 

OHL wacht al sinds 22 oktober op een zege. Nadien boekte OHL een bijzonder povere 1 op 18.

Gaat OHL winnen van Cercle Brugge?

Meest recent

Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

2
2
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

59
59
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

278
278
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

110
110
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

66
66
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

415
415
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

865
865
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

298
298
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

338
338
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

329
329
Crisis dreigt: Lammens nu al kop van Jut bij United

Maandagavond sloot de transfermarkt in de Europese topcompetities, maar voor enkele landgenoten kwam ...

342
342
'Ajax verrast Bounida met geweldige opsteker'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren. Bij Ajax streek er op de valreep nog ...

108
108
'Anderlecht loopt dubbel blauwtje op transfermarkt'

Voor Belgische clubs is de transfermarkt nog enkele dagen open. Die tijd zullen ze bij Anderlecht ...

572
572
Pro League maakt speeldata inhaalmatchen bekend

De Belgische clubs kunnen even uitblazen, want volgend weekend wordt er niet gevoetbald in de ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Lukaku, KVM verliest lieveling'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

506
506
HVH schrikt van transferbom in JPL: “Viel van mijn stoel”

De zomermercato is bijna ten einde in België. Er kwamen al heel wat soaps en transferwendingen ...

825
825
Charleroi pakt op de valreep uit met groot talent

Terwijl de zomertransferperiode in de meeste Europese competities al is afgesloten gaat de mercato ...

70
70
Complete Anderlecht-farce: 'Club in de aanbieding gezet'

RSC Anderlecht staat in rep en roer. Het seizoen is nog maar net begonnen, maar de supporters zijn ...

265
265
'Verrassende wending in transferdossier Stroeykens'

Bij RSC Anderlecht moet er nog heel wat gebeuren de komende dagen. Olivier Renard en Tim Borguet ...

786
786
Topclub afgemaakt door Hein: "Wat voor beleid is dat?"

De Belgische spelers maakten geen absolute toptransfers. Ze behoorden zeker niet tot de duurste ...

436
436
'Renard slaat toe: miljoenendeal in januari ligt nu al vast'

RSC Anderlecht kent een zeer moeizame zomermercato. Er werd heel veel kwantiteit gehaald, maar ...

609
609
Lommel SK maakt volgende transfer wereldkundig

Bij Lommel SK hebben ze op drie dagen tijd drie uitgaande transfers afgerond. Na Filip Krastev ...

44
44
De Condé breekt stilte over transfer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht lijkt het voor Olivier Renard niet makkelijk te gaan worden. Twee mercato’s ...

1149
1149
Vervanger Patris? STVV geeft meteen duidelijkheid

STVV heeft weer zeer goede financiële zaken gedaan. Louis Patris werd op slechts enkele maanden ...

330
330
'Overmars per direct mercato op met Doumbia-miljoenen'

Slechts enkele dagen na het vertrek van Senne Lammens richting Manchester United, staat Antwerp FC ...

728
728

Meer sportnieuws