'Crisis Man United: duo van 145 miljoen kan beschikken'

door
'Crisis Man United: duo van 145 miljoen kan beschikken'

In de Champions League zal Manchester United dinsdag moeten stunten om alsnog door te stoten. Zo is een overwinning tegen Bayern München nodig en dan nog hebben de Mancunians hun lot niet in eigen handen. Op Old Trafford worden dan ook volop transferplannen gesmeed.

United heeft enkele erg moeizame seizoenen achter de rug. Begin dit kalenderjaar leek de ommekeer echter ingezet. Onder het bewind van coach Erik ten Hag werd immers beslag gelegd op de League Cup én werd een ticket voor de Champions League veroverd door alsnog derde te worden in de Premier League.

Die opmars wou men in het huidige seizoen bevestigen, maar voorlopig blijven de resultaten veel te wisselvallig. Afgelopen woensdag werd de topper tegen Chelsea bijvoorbeeld met 2-1 gewonnen. Op zaterdag ging MUFC echter met 0-3 onderuit tegen middenmoter Bournemouth.

LEES OOK: 'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Europese uitschakeling dreigt

En ook het Europese parcours is tot dusver ondermaats. Met 4 op 12 staat United helemaal laatste in zijn poule, achter FC Kopenhagen en Galatasaray. Het moet hopen dat die twee ploegen dinsdag gelijkspelen, anders zit de CL-campagne er sowieso op.

Die povere resultaten blijven niet zonder gevolgen. Zo is de club al volop aan het speuren naar interessante versterkingen op verschillende posities. Daar tegenover zullen ook meerdere spelers uit de huidige selectie moeten vertrekken.

Sancho & Martial

En de eerste slachtoffers lijken bekend. Volgens The Guardian kan Jadon Sancho in januari al beschikken. De Engelse winger zit al even in de B-kern na een dispuut met Ten Hag en wegens gebrek aan een oplossing, zou hij andere oorden moeten opzoeken. Daarnaast lijkt Anthony Martial op weg naar de uitgang. De Franse aanvaller beschikt over een aflopend contract en die overeenkomst zou zeker niet verlengd worden. Het duo kostte United destijds samengeteld zo'n 145 miljoen euro.

United heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

3
3
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

6
6
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

16
16
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

38
38
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

49
49
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

222
222
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

45
45
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

14
14
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

78
78
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

99
99
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

58
58
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

654
654
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

193
193
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

101
101
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

372
372
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

174
174
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

359
359
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

204
204
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

318
318
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

96
96
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

250
250
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

473
473
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

458
458
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

212
212
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

237
237

Meer sportnieuws