'Crisis Man United: duo van 145 miljoen kan beschikken'

door
'Crisis Man United: duo van 145 miljoen kan beschikken'

In de Champions League zal Manchester United dinsdag moeten stunten om alsnog door te stoten. Zo is een overwinning tegen Bayern München nodig en dan nog hebben de Mancunians hun lot niet in eigen handen. Op Old Trafford worden dan ook volop transferplannen gesmeed.

United heeft enkele erg moeizame seizoenen achter de rug. Begin dit kalenderjaar leek de ommekeer echter ingezet. Onder het bewind van coach Erik ten Hag werd immers beslag gelegd op de League Cup én werd een ticket voor de Champions League veroverd door alsnog derde te worden in de Premier League.

Die opmars wou men in het huidige seizoen bevestigen, maar voorlopig blijven de resultaten veel te wisselvallig. Afgelopen woensdag werd de topper tegen Chelsea bijvoorbeeld met 2-1 gewonnen. Op zaterdag ging MUFC echter met 0-3 onderuit tegen middenmoter Bournemouth.

Europese uitschakeling dreigt

En ook het Europese parcours is tot dusver ondermaats. Met 4 op 12 staat United helemaal laatste in zijn poule, achter FC Kopenhagen en Galatasaray. Het moet hopen dat die twee ploegen dinsdag gelijkspelen, anders zit de CL-campagne er sowieso op.

Die povere resultaten blijven niet zonder gevolgen. Zo is de club al volop aan het speuren naar interessante versterkingen op verschillende posities. Daar tegenover zullen ook meerdere spelers uit de huidige selectie moeten vertrekken.

Sancho & Martial

En de eerste slachtoffers lijken bekend. Volgens The Guardian kan Jadon Sancho in januari al beschikken. De Engelse winger zit al even in de B-kern na een dispuut met Ten Hag en wegens gebrek aan een oplossing, zou hij andere oorden moeten opzoeken. Daarnaast lijkt Anthony Martial op weg naar de uitgang. De Franse aanvaller beschikt over een aflopend contract en die overeenkomst zou zeker niet verlengd worden. Het duo kostte United destijds samengeteld zo'n 145 miljoen euro.

JOUW MENING TELT:
United heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

17
17
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

100
100
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

23
23
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

35
35
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

277
277
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

66
66
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

54
54
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

476
476
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

134
134
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

199
199
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

200
200
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

155
155
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

60
60
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

182
182
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

532
532
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

492
492
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

234
234
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

559
559
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1479
1479
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

98
98
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

155
155
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

184
184
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

107
107
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

631
631

Meer sportnieuws