'Man United zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

door
'Man United zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

Manchester United blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Zo liepen de Mancunians zaterdag opnieuw tegen een pijnlijke nederlaag aan tegen AFC Bournemouth. Op Old Trafford wordt dan ook al gespeurd naar potentiële versterkingen.

United heeft enkele erg moeizame seizoenen achter de rug. Begin dit kalenderjaar leek de ommekeer echter ingezet. Onder het bewind van coach Erik ten Hag werd immers beslag gelegd op de League Cup én werd een ticket voor de Champions League veroverd door alsnog derde te worden in de Premier League.

Die opmars wou men in het huidige seizoen bevestigen, maar voorlopig blijven de resultaten veel te wisselvallig. Afgelopen woensdag werd de topper tegen Chelsea bijvoorbeeld met 2-1 gewonnen. Enkele dagen later ging MUFC echter met 0-3 onderuit tegen middenmoter Bournemouth.

LEES OOK: WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Scorend vermogen gezocht 

De selectie van Ten Hag kan dan ook nog wat extra versterking gebruiken. Niet in het minst voor de aanvalslinie. Het feit dat middenvelder Scot McTominay, die afgelopen zomer nog naar de uigang werd begeleid, momenteel clubtopschutter is, wil veelzeggend over het gebrek aan scorend vermogen.

De Engelsen speuren momenteel dan ook de markt af naar mogelijke doelpuntenmakers. Is het niet voor de nakende wintermercato, dan wel voor komende zomer. En daarbij zou een Belg hoog op de verlanglijst staan. Volgens The Mirror staat Loïs Openda immers op een goed blaadje bij de Mancunians.

Flitsende start bij Leipzig

De Rode Duivel speelt sinds afgelopen zomer bij RB Leipzig, dat een recordbedrag neertelde om hem over te nemen van RC Lens. En bij de Oost-Duitse club doet Openda het momenteel uitstekend met 14 goals en 3 assists in 22 matchen tot dusver. 

Bovendien zou United over uitstekende scoutingsrapporten beschikken van zijn optreden in de Champions League-confrontaties met Manchester City, waarin hij goed was voor 3 goals in 2 duels. Bovengenoemde bron acht de kans dat ook reëel dat Ten Hag en co in de loop van het seizoen een eerste poging zullen ondernemen.

Openda gaat het schoppen tot de Europese top ...

Meest recent

Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

1
1
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

19
19
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

115
115
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

38
38
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

108
108
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

24
24
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

83
83
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

103
103
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

96
96
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

77
77
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

316
316
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

70
70
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

130
130
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

141
141
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

313
313
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

372
372
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

135
135
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

118
118
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

137
137
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

478
478
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

495
495
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

139
139
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

448
448

Meer sportnieuws