'Man United zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

door
'Man United zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

Manchester United blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Zo liepen de Mancunians zaterdag opnieuw tegen een pijnlijke nederlaag aan tegen AFC Bournemouth. Op Old Trafford wordt dan ook al gespeurd naar potentiële versterkingen.

United heeft enkele erg moeizame seizoenen achter de rug. Begin dit kalenderjaar leek de ommekeer echter ingezet. Onder het bewind van coach Erik ten Hag werd immers beslag gelegd op de League Cup én werd een ticket voor de Champions League veroverd door alsnog derde te worden in de Premier League.

Die opmars wou men in het huidige seizoen bevestigen, maar voorlopig blijven de resultaten veel te wisselvallig. Afgelopen woensdag werd de topper tegen Chelsea bijvoorbeeld met 2-1 gewonnen. Enkele dagen later ging MUFC echter met 0-3 onderuit tegen middenmoter Bournemouth.

LEES OOK: ‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Scorend vermogen gezocht 

De selectie van Ten Hag kan dan ook nog wat extra versterking gebruiken. Niet in het minst voor de aanvalslinie. Het feit dat middenvelder Scot McTominay, die afgelopen zomer nog naar de uigang werd begeleid, momenteel clubtopschutter is, wil veelzeggend over het gebrek aan scorend vermogen.

De Engelsen speuren momenteel dan ook de markt af naar mogelijke doelpuntenmakers. Is het niet voor de nakende wintermercato, dan wel voor komende zomer. En daarbij zou een Belg hoog op de verlanglijst staan. Volgens The Mirror staat Loïs Openda immers op een goed blaadje bij de Mancunians.

Flitsende start bij Leipzig

De Rode Duivel speelt sinds afgelopen zomer bij RB Leipzig, dat een recordbedrag neertelde om hem over te nemen van RC Lens. En bij de Oost-Duitse club doet Openda het momenteel uitstekend met 14 goals en 3 assists in 22 matchen tot dusver. 

Bovendien zou United over uitstekende scoutingsrapporten beschikken van zijn optreden in de Champions League-confrontaties met Manchester City, waarin hij goed was voor 3 goals in 2 duels. Bovengenoemde bron acht de kans dat ook reëel dat Ten Hag en co in de loop van het seizoen een eerste poging zullen ondernemen.

Openda gaat het schoppen tot de Europese top ...

Meest recent

'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge zet dinsdag de laatste rechte lijn in richting de Supercup, de eerste officiële ...

7
7
'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

73
73
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

233
233
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

236
236
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

924
924
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

174
174
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

111
111
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

189
189
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

416
416
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

141
141
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

70
70
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

401
401
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

794
794
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

941
941
'Alarmbellen bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1462
1462
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

620
620
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

363
363
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

234
234
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

369
369
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

308
308
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

432
432
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

274
274
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

88
88
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

209
209
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

238
238

Meer sportnieuws