'Man United zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

door
'Man United zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

Manchester United blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Zo liepen de Mancunians zaterdag opnieuw tegen een pijnlijke nederlaag aan tegen AFC Bournemouth. Op Old Trafford wordt dan ook al gespeurd naar potentiële versterkingen.

United heeft enkele erg moeizame seizoenen achter de rug. Begin dit kalenderjaar leek de ommekeer echter ingezet. Onder het bewind van coach Erik ten Hag werd immers beslag gelegd op de League Cup én werd een ticket voor de Champions League veroverd door alsnog derde te worden in de Premier League.

Die opmars wou men in het huidige seizoen bevestigen, maar voorlopig blijven de resultaten veel te wisselvallig. Afgelopen woensdag werd de topper tegen Chelsea bijvoorbeeld met 2-1 gewonnen. Enkele dagen later ging MUFC echter met 0-3 onderuit tegen middenmoter Bournemouth.

LEES OOK: 'Openda heeft transfer helemaal beet'

Scorend vermogen gezocht 

De selectie van Ten Hag kan dan ook nog wat extra versterking gebruiken. Niet in het minst voor de aanvalslinie. Het feit dat middenvelder Scot McTominay, die afgelopen zomer nog naar de uigang werd begeleid, momenteel clubtopschutter is, wil veelzeggend over het gebrek aan scorend vermogen.

De Engelsen speuren momenteel dan ook de markt af naar mogelijke doelpuntenmakers. Is het niet voor de nakende wintermercato, dan wel voor komende zomer. En daarbij zou een Belg hoog op de verlanglijst staan. Volgens The Mirror staat Loïs Openda immers op een goed blaadje bij de Mancunians.

Flitsende start bij Leipzig

De Rode Duivel speelt sinds afgelopen zomer bij RB Leipzig, dat een recordbedrag neertelde om hem over te nemen van RC Lens. En bij de Oost-Duitse club doet Openda het momenteel uitstekend met 14 goals en 3 assists in 22 matchen tot dusver. 

Bovendien zou United over uitstekende scoutingsrapporten beschikken van zijn optreden in de Champions League-confrontaties met Manchester City, waarin hij goed was voor 3 goals in 2 duels. Bovengenoemde bron acht de kans dat ook reëel dat Ten Hag en co in de loop van het seizoen een eerste poging zullen ondernemen.

Openda gaat het schoppen tot de Europese top ...

Meest recent

Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

46
46
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

125
125
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

178
178
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

236
236
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

270
270
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

120
120
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

116
116
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

94
94
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

123
123
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

73
73
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

231
231
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

29
29
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

514
514
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

66
66
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

108
108
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

191
191
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

330
330
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

105
105
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

296
296
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

531
531
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

174
174
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

126
126
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

590
590
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

149
149

Meer sportnieuws