'Clasico krijgt nóg zuurder staartje voor Standard'

door
'Clasico krijgt nóg zuurder staartje voor Standard'

De Clasico in de Croky Cup tussen RSC Anderlecht en Standard gaf opnieuw heel wat voer om over na te praten. Zowel op als naast het veld.

Naast het veld waren er uiteraard de incidenten met de bezoekende fans, die de boel afbraken in het Lotto Park. De schade in het stadion van RSCA is groot en het kostenplaatje zo mogelijk nog groter

LEES OOK: Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Sportieve tol voor Standard

Ook sportief krijgt de wedstrijd mogelijk nog een zuur staartje voor de Rouches. De bekeruitschakeling is uiteraard een feit, maar tijdens de wedstrijd kreeg Isaac Price na ongeveer een uur spelen ook rood voor een ingreep op N'Diaye. Een strenge beslissing, die niet meer teruggedraaid kon worden omdat er geen VAR was.

Het bondsparket kwam nu met een zwaar voorstel voor de Noord-Ier. Het stelt drie speeldagen schorsing (één met uitstel) voor. Standard dreigt Price dus verschillende wedstrijden te moeten missen, maar de Luikenaars lijken het daar niet bij te laten.

Reactie Standard

Op zijn website geeft Standard immers aan niet akkoord te gaan met het voorstel van het bondsparket. "Standard stoort zich enorm aan dit totaal disproportionele en zelfs absurde voorstel", klinkt het in niet te mis verstane bewoordingen.

Meer nog: Standard wil ervoor zorgen dat er geen straf volgt voor Price. De club is immers van mening dat een rode kaart een veel te strenge sanctie was van de scheidsrechter. Een zaak waarover het laatste woord ongetwijfeld nog niet gezegd is.

🚀

Moet Price geschorst worden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
"Wat zat in zijn ontbijt?" - Vandenbempt walgt van fratsen Coosemans

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

30
30
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

25
25
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

102
102
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

191
191
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

127
127
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

147
147
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

30
30
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

70
70
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

157
157
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

121
121
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

42
42
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

100
100
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

162
162
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

120
120
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

166
166
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

228
228
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

230
230
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

766
766
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

175
175
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

96
96
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

149
149
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

363
363
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

466
466

Meer sportnieuws