'Clasico krijgt nóg zuurder staartje voor Standard'

316 stemmen
'Clasico krijgt nóg zuurder staartje voor Standard'

De Clasico in de Croky Cup tussen RSC Anderlecht en Standard gaf opnieuw heel wat voer om over na te praten. Zowel op als naast het veld.

Naast het veld waren er uiteraard de incidenten met de bezoekende fans, die de boel afbraken in het Lotto Park. De schade in het stadion van RSCA is groot en het kostenplaatje zo mogelijk nog groter

LEES OOK: Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sportieve tol voor Standard

Ook sportief krijgt de wedstrijd mogelijk nog een zuur staartje voor de Rouches. De bekeruitschakeling is uiteraard een feit, maar tijdens de wedstrijd kreeg Isaac Price na ongeveer een uur spelen ook rood voor een ingreep op N'Diaye. Een strenge beslissing, die niet meer teruggedraaid kon worden omdat er geen VAR was.

Het bondsparket kwam nu met een zwaar voorstel voor de Noord-Ier. Het stelt drie speeldagen schorsing (één met uitstel) voor. Standard dreigt Price dus verschillende wedstrijden te moeten missen, maar de Luikenaars lijken het daar niet bij te laten.

Reactie Standard

Op zijn website geeft Standard immers aan niet akkoord te gaan met het voorstel van het bondsparket. "Standard stoort zich enorm aan dit totaal disproportionele en zelfs absurde voorstel", klinkt het in niet te mis verstane bewoordingen.

Meer nog: Standard wil ervoor zorgen dat er geen straf volgt voor Price. De club is immers van mening dat een rode kaart een veel te strenge sanctie was van de scheidsrechter. Een zaak waarover het laatste woord ongetwijfeld nog niet gezegd is.

Moet Price geschorst worden?

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

46
46
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

64
64
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

35
35
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

68
68
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

264
264
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

425
425
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

71
71
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

212
212
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

398
398
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

226
226
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

138
138
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

341
341
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

372
372
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

158
158
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

421
421
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

96
96
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

334
334
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

372
372
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

522
522
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

168
168
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

267
267
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

190
190
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

965
965
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

222
222
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

374
374

Meer sportnieuws