'Astronomisch prijskaartje ontspoorde Clasico gelekt'

door
'Astronomisch prijskaartje ontspoorde Clasico gelekt'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de kwartfinales van de Croky Cup. Een dag later gaat het echter vooral over de wantoestanden tijdens de wedstrijd.

Standard-fans gingen in het slot van de wedstrijd daarbij hun boekje te buiten en gooiden met vuurpijlen en stoeltjes. Het duel werd stilgelegd en kon met vertraging uitgespeeld worden.

LEES OOK: Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Grote schade bij Anderlecht

De schade in het Lotto Park is groot, weet Het Laatste Nieuws. Zo sneuvelden 198 stoeltjes, de toiletten voor de bezoekers, lampen en stalen veiligheidsdraad. Er werd ook graffiti gespoten op muren. De krant spreekt van tienduizenden euro's schade.

Anderlecht wil de vakken voor de bezoekers, die zondag voor de competitiewedstrijd tegen Standard leeg zullen blijven, met eigen fans vullen. Maar dat hangt af van het feit of alle stoeltjes hersteld zullen zijn.

Geen bezoekende fans

Standard nam zelf al maatregelen en verbiedt zijn fans om zondag naar Anderlecht af te reizen voor het duel in de Jupiler Pro League. Bovendien krijgen de Luikenaars ook een boete van 25.000 euro van de Pro League en dreigt een wedstrijd achter gesloten deuren.

De tol is zo niet alleen financieel, maar ook sportief groot na de ontspoorde Clasico van donderdag, die ons voetbal opnieuw in een slecht daglicht stelt. De Pro League beraadt zich ondertussen ongetwijfeld over nieuwe maatregelen om het geweld in ons voetbal in te perken.

Trending:

‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Moet Standard opdraaien voor alle schade?

Meest recent

Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

19
19
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

57
57
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

230
230
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

61
61
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

200
200
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

479
479
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

349
349
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

58
58
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

260
260
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

301
301
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1791
1791
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

197
197
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

242
242
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

232
232
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1152
1152
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

251
251
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

582
582
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

514
514
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

362
362
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

404
404
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

812
812
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1068
1068
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

378
378
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

230
230

Meer sportnieuws