Kevin Oris is met Chonbuk Motors niet goed begonnen aan de Play-Offs in Zuid-Korea. Op de eerste speeldag ging de aanvaller met zijn club op eigen veld met 0-3 onderuit tegen Pohang Steelers.
Pohang kwam al na zeven minuten op voorsprong dankzij Byung-Jun No. Na de rust wist Sung-Ho Park twee maal de weg naar de netten te vinden, wat de einduitslag op 0-3 bracht. In de reguliere competitie wist Chonbuk nog gelijk te spelen tegen Pohang en won het zelfs met 2-0 op het veld van Pohang.
Nadat hij de competitie afsloot met vijf doelpunten in de laatste zes wedstrijden kwam Oris zondag niet aan scoren toe. In de gehele reguliere competitie wist de voormalige spits van R Antwerp FC twaalf maal de weg naar de netten te vinden in 24 wedstrijden.