'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

1365
'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

RSC Anderlecht kruist deze week twee keer de degens met rivaal Standard op slechts enkele dagen tijd. Bij de Brusselaars worden dan ook enkele rotaties verwacht. Maxime Dupé zou in het bekerduel bijvoorbeeld nog eens zijn kans krijgen.

Paars-Wit nam afgelopen zomer afscheid van Bart Verbruggen, die voor een smak geld aan Brighton werd verkocht. Zijn doublure Hendrik Van Crombrugge verkaste dan weer naar KRC Genk. Bijgevolgd was de nood aan een nieuwe doelman bijzonder groot.

Uiteindelijk vond Paars-Wit die ook in de vorm van Dupé. De 30-jarige Fransman was transfervrij nadat zijn contract bij Toulouse FC was afgelopen. Verschillende clubs trokken aan zijn mouw, maar bij Anderlecht zag hij voldoende vooruitzichten op speelminuten.

LEES OOK: Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Mokerslag van Schmeichel

Dupé vatte het seizoen ook aan als nummer één en deed het niet onaardig. Desondanks pakte sportieve baas Jesper Fredberg in het slot van de mercato uit met de komst van zijn landgenoot Kasper Schmeichel. En die werd al snel gebombardeerd tot eerste keuze.

Een mokerslag voor Dupé, die donderdag dus eindelijk nog eens de kans krijgt om zich te bewijzen. Ondertussen werd echter ook al gespeculeerd over een eventueel vertrek van de Fransman. Maar zover lijkt het op korte termijn niet te gaan komen.

Rekenen op ervaren duo

Volgens Het Nieuwsblad heeft Anderlecht immers besloten dat het zowel Dupé als Schmeichel wil behouden in januari. Er wordt weliswaar gezocht naar een nieuwe, jonge doelman maar dat zou geen invloed hebben op de twee ervaren rotten. Enkel als Dupé effectief aandringt op een (al dan niet tijdelijk) vertrek, zou de situatie nog veranderen. Hij is echter niet van plan om overhaaste beslissingen te nemen.

Anderlecht heeft Dupé te snel laten vallen ...

Meest recent

Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

41
41
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

292
292
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

61
61
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

56
56
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

375
375
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

70
70
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

242
242
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

667
667
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

67
67
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

164
164
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1011
1011
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

251
251
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

209
209
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

106
106
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

421
421
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

759
759
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

174
174
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

316
316
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

116
116
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

831
831
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

789
789
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

655
655
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

124
124
Nieuwe details oorlog Guiagon – Charleroi onthuld

Parfait Guiagon ligt in de clinch met Sporting Charleroi. Vooral een zware ruzie met Mehdi Bayat ...

126
126
'Toch nog kassa Club Brugge? Hernieuwde interesse Ordonez'

Vertrekt Joel Ordonez deze zomermercato nog? De centrale verdediger ligt in de lappenmand, maar ...

491
491

Meer sportnieuws