'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

door
'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

RSC Anderlecht kruist deze week twee keer de degens met rivaal Standard op slechts enkele dagen tijd. Bij de Brusselaars worden dan ook enkele rotaties verwacht. Maxime Dupé zou in het bekerduel bijvoorbeeld nog eens zijn kans krijgen.

Paars-Wit nam afgelopen zomer afscheid van Bart Verbruggen, die voor een smak geld aan Brighton werd verkocht. Zijn doublure Hendrik Van Crombrugge verkaste dan weer naar KRC Genk. Bijgevolgd was de nood aan een nieuwe doelman bijzonder groot.

Uiteindelijk vond Paars-Wit die ook in de vorm van Dupé. De 30-jarige Fransman was transfervrij nadat zijn contract bij Toulouse FC was afgelopen. Verschillende clubs trokken aan zijn mouw, maar bij Anderlecht zag hij voldoende vooruitzichten op speelminuten.

LEES OOK: Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Mokerslag van Schmeichel

Dupé vatte het seizoen ook aan als nummer één en deed het niet onaardig. Desondanks pakte sportieve baas Jesper Fredberg in het slot van de mercato uit met de komst van zijn landgenoot Kasper Schmeichel. En die werd al snel gebombardeerd tot eerste keuze.

Een mokerslag voor Dupé, die donderdag dus eindelijk nog eens de kans krijgt om zich te bewijzen. Ondertussen werd echter ook al gespeculeerd over een eventueel vertrek van de Fransman. Maar zover lijkt het op korte termijn niet te gaan komen.

Rekenen op ervaren duo

Volgens Het Nieuwsblad heeft Anderlecht immers besloten dat het zowel Dupé als Schmeichel wil behouden in januari. Er wordt weliswaar gezocht naar een nieuwe, jonge doelman maar dat zou geen invloed hebben op de twee ervaren rotten. Enkel als Dupé effectief aandringt op een (al dan niet tijdelijk) vertrek, zou de situatie nog veranderen. Hij is echter niet van plan om overhaaste beslissingen te nemen.

Anderlecht heeft Dupé te snel laten vallen ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

11
11
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

27
27
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

46
46
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

18
18
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

92
92
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

46
46
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

91
91
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

52
52
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

97
97
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

26
26
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

132
132
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

529
529
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

158
158
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

409
409
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

77
77
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

461
461
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

263
263
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

796
796
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

221
221

Meer sportnieuws