'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

door
'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

RSC Anderlecht kruist deze week twee keer de degens met rivaal Standard op slechts enkele dagen tijd. Bij de Brusselaars worden dan ook enkele rotaties verwacht. Maxime Dupé zou in het bekerduel bijvoorbeeld nog eens zijn kans krijgen.

Paars-Wit nam afgelopen zomer afscheid van Bart Verbruggen, die voor een smak geld aan Brighton werd verkocht. Zijn doublure Hendrik Van Crombrugge verkaste dan weer naar KRC Genk. Bijgevolgd was de nood aan een nieuwe doelman bijzonder groot.

Uiteindelijk vond Paars-Wit die ook in de vorm van Dupé. De 30-jarige Fransman was transfervrij nadat zijn contract bij Toulouse FC was afgelopen. Verschillende clubs trokken aan zijn mouw, maar bij Anderlecht zag hij voldoende vooruitzichten op speelminuten.

LEES OOK: 'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

Mokerslag van Schmeichel

Dupé vatte het seizoen ook aan als nummer één en deed het niet onaardig. Desondanks pakte sportieve baas Jesper Fredberg in het slot van de mercato uit met de komst van zijn landgenoot Kasper Schmeichel. En die werd al snel gebombardeerd tot eerste keuze.

Een mokerslag voor Dupé, die donderdag dus eindelijk nog eens de kans krijgt om zich te bewijzen. Ondertussen werd echter ook al gespeculeerd over een eventueel vertrek van de Fransman. Maar zover lijkt het op korte termijn niet te gaan komen.

Rekenen op ervaren duo

Volgens Het Nieuwsblad heeft Anderlecht immers besloten dat het zowel Dupé als Schmeichel wil behouden in januari. Er wordt weliswaar gezocht naar een nieuwe, jonge doelman maar dat zou geen invloed hebben op de twee ervaren rotten. Enkel als Dupé effectief aandringt op een (al dan niet tijdelijk) vertrek, zou de situatie nog veranderen. Hij is echter niet van plan om overhaaste beslissingen te nemen.

Anderlecht heeft Dupé te snel laten vallen ...

Meest recent

Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

21
21
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

99
99
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

75
75
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

171
171
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

106
106
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

55
55
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

463
463
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

223
223
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

551
551
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

402
402
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

276
276
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

157
157
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

106
106
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

113
113
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

98
98
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

68
68
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

158
158
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

165
165
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

386
386
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

120
120
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

50
50
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

454
454
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200

Meer sportnieuws