'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

door
'Anderlecht beslist over bliksemvertrek Dupé'

RSC Anderlecht kruist deze week twee keer de degens met rivaal Standard op slechts enkele dagen tijd. Bij de Brusselaars worden dan ook enkele rotaties verwacht. Maxime Dupé zou in het bekerduel bijvoorbeeld nog eens zijn kans krijgen.

Paars-Wit nam afgelopen zomer afscheid van Bart Verbruggen, die voor een smak geld aan Brighton werd verkocht. Zijn doublure Hendrik Van Crombrugge verkaste dan weer naar KRC Genk. Bijgevolgd was de nood aan een nieuwe doelman bijzonder groot.

Uiteindelijk vond Paars-Wit die ook in de vorm van Dupé. De 30-jarige Fransman was transfervrij nadat zijn contract bij Toulouse FC was afgelopen. Verschillende clubs trokken aan zijn mouw, maar bij Anderlecht zag hij voldoende vooruitzichten op speelminuten.

LEES OOK: Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Mokerslag van Schmeichel

Dupé vatte het seizoen ook aan als nummer één en deed het niet onaardig. Desondanks pakte sportieve baas Jesper Fredberg in het slot van de mercato uit met de komst van zijn landgenoot Kasper Schmeichel. En die werd al snel gebombardeerd tot eerste keuze.

Een mokerslag voor Dupé, die donderdag dus eindelijk nog eens de kans krijgt om zich te bewijzen. Ondertussen werd echter ook al gespeculeerd over een eventueel vertrek van de Fransman. Maar zover lijkt het op korte termijn niet te gaan komen.

Rekenen op ervaren duo

Volgens Het Nieuwsblad heeft Anderlecht immers besloten dat het zowel Dupé als Schmeichel wil behouden in januari. Er wordt weliswaar gezocht naar een nieuwe, jonge doelman maar dat zou geen invloed hebben op de twee ervaren rotten. Enkel als Dupé effectief aandringt op een (al dan niet tijdelijk) vertrek, zou de situatie nog veranderen. Hij is echter niet van plan om overhaaste beslissingen te nemen.

Anderlecht heeft Dupé te snel laten vallen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

55
55
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

24
24
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

23
23
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

56
56
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

173
173
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

121
121
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

54
54
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

107
107
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

99
99
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

49
49
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

545
545
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

670
670
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

384
384
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

125
125
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

35
35
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

642
642
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

552
552
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

218
218
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

254
254
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

666
666
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

359
359
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

567
567
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

154
154
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

44
44
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

216
216

Meer sportnieuws