'Riemer voert drastische ingreep door in bekerclash'

door
'Riemer voert drastische ingreep door in bekerclash'

RSC Anderlecht boekte afgelopen vrijdag een overtuigende overwinning op het veld van KVC Westerlo. Maar veel tijd om daarvan te genieten is er niet. Aanstaande donderdag wacht immers alweer een lastige opdracht in de Croky Cup.

Paars-Wit is sterk bezig in de competitie. Door de overwinning in Westerlo blijft Paars-Wit als enige ploeg in het spoor van leider Union SG, dat weliswaar nog steeds vier punten meer heeft. Bovendien kon Anderlecht twee punten uitlopen op AA Gent. De Buffalo's tellen inmiddels vijf punten minder.

In de Jupiler Pro League verloopt alles dus naar wens voor de recordkampioen. Maar het seizoen is nog lang en in de Play-Offs, die dit jaar opnieuw met zes ploegen worden afgewerkt, kan nog veel gebeuren. Daarom zet Anderlecht ook hoog in op de Croky Cup.

LEES OOK: Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Croky Cup Anderlecht-Standard

De beker blijft immers de korste weg naar een mooie prijs. Al zal Paars-Wit zeker geen cadeaus krijgen. Om de kwartfinales te halen zal Anderlecht aanstaande donderdag immers moeten afrekenen met Standard. En de Rouches kunnen altijd wat meer tegen hun Brusselse aartsrivaal.

Beide coaches staan echter ook voor een lastige evenwichtsoefening. Komende zondag kruisen ze immers opnieuw de degens met mekaar, maar dan in competitieverband. Het mag dus niet verbazen indien er bij beide ploegen verschillende rotaties zullen doorgevoerd worden.

Maxime Dupé in doel

Dat is in ieder geval wat Brian Riemer van plan is bij RSCA. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de Deense trainer in de beker een keeperswissel zal doorvoeren. Maxime Dupé zou tegen Standard immers nog eens zijn kans krijgen tussen de palen. Dat gaat ten koste van Kasper Schmeichel, die in de voorbije weken wat kritiek kreeg te slikken. Al hoeft de Deense international vooralsnog niet te vrezen, hij blijft de nummer één. Voorlopig toch.

Anderlecht heeft Dupé te snel laten vallen ...

Meest recent

Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

7
7
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

66
66
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

333
333
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

97
97
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

239
239
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

326
326
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

99
99
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

237
237
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

298
298
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

56
56
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

510
510
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

419
419
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

166
166
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

479
479
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

443
443
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

374
374
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

607
607
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

225
225
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

269
269
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

209
209

Meer sportnieuws