Nieuwe toptransfer voor Genk: "Hij leert de taal al"

door
Nieuwe toptransfer voor Genk:

KRC Genk toont zich al jarenlang een ideale springplank voor jonge talenten richting de Europese topcompetities. En ook nu lopen weer enkele van die goudhaantjes rond in de Cegeka Arena. Met name voor Bilal El Khannouss lijkt een toptransfer slechts een kwestie van tijd.

De Marokkaanse spelmaker brak vorig seizoen helemaal door bij de Limburgers. Onder coach Wouter Vrancken kreeg de jongeling volop zijn kans en die greep hij met beide handen. Zijn goede prestaties leverden hem zelfs een WK-selectie bij de nationale ploeg van Marokko op.

In de tweede helft van vorig seizoen bevestigde El Khannouss en met de Marokkaanse beloften won hij vervolgens de Africa Cup U21. In de huidige jaargang wordt dan ook heel wat verwacht van het goudhaantje. Bij momenten liet hij ook weer flitsen van zijn onmiskenbare klasse zien.

LEES OOK: ‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Toptransfer naar La Liga

Qua statistieken heeft de spelmaker weliswaar nog stappen te zetten, maar het staat nu al buiten kijf dat de 19-jarige op termijn een mooie transfer zal maken. De vraag is echter wat zijn bestemming zal worden. Een overgang naar de Italiaanse Serie A zou hij zelf alvast niet zien zitten.

In de voetbaltalkshow Extra Time liet analist Youri Mulder dan weer verstaan dat de Premier League voorlopig geen geschikte keuze zou zijn. Maar volgens Filip Joos heeft El Khannous zelf al een ander plan. "Spanje denk ik. Hij is ook Spaans aan het leren", aldus de presentator. "Ik denk ook dat dit voetbal hem goed zou liggen", vulde Wesley Sonck aan.

Te veel van hetzelfde?

Mulder heeft echter zijn twijfels of La Liga wel zo'n goede bestemming zou zijn. "In Spanje heb je honderden van dat soort voetballers. Ik overdrijf een beetje, maar ze zijn allemaal technisch en gedrongen. Dus ik weet niet of hij daar wel past", aldus de Nederlander. "Maar er zijn er geen honderd die als je ze hier laat spelen, ook uitblinken", counterde Joos. "Fysiek is hij ook heel goed in orde", besloot Sonck.

🚀

El Khannouss heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

55
55
Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

27
27
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

32
32
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

86
86
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

57
57
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

46
46
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

272
272
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

114
114
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

103
103
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

177
177
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

189
189
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

55
55
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

70
70
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

137
137
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

890
890
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

235
235
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

264
264
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

291
291
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

115
115
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

100
100
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

79
79
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

305
305
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

162
162
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

287
287
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

549
549

Meer sportnieuws