De Boeck haalt Filip Joos onderuit: "Dat doe je niet!"

door
De Boeck haalt Filip Joos onderuit:

KV Kortrijk maakt zich op voor twee belangrijke wedstrijden. Dinsdagavond staat in de Croky Cup een duel tegen RWDM op het programma, vrijdag volgt dan weer de kelderkraker tegen KVC Westerlo. Coach Glen De Boeck weet dus wat hem te doen staat.

De voormalige Rode Duivel is momenteel aan zijn tweede ambtstermijn bezig als hoofdcoach van KV Kortrijk. In 2017 ging hij al een keertje aan de slag in het Guldensporenstadion. Toen wist hij de Kerels in zijn eerste seizoen meteen aan de straffe remonte te helpen.

Daar zal hij nu een tweede keer moeten doen. Zo werd De Boeck eind september aangesteld als opvolger van de ontslagen Edward Still met als opdracht om KVK in de Jupiler Pro League te houden. Iets waar hij voorlopig niet in lijkt te slagen: de club staat nog steeds laatste in het klassement.

LEES OOK: De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Mopje van Filip Joos

Er komen dus nog lastige weken en maanden aan. Ondertussen heeft De Boeck echter ok andere katten te geselen. Zo heeft de trainer de perceptie tegen zich, hij draagt de reputatie van een ijdeltuit met zich mee. Iets wat onder meer te wijten is aan een passage in de voetbaltalkshow 'Extra Time'.

Presentator Filip Joos dreef daarin de spot met De Boeck's vestimentaire keuze, met name met zijn opvallende zilverkleurige 'puffer jacket'. Daarnaast werd al lachend geopperd dat hij zijn video-analist liet opdraven als een soort van jassendrager.

Niet op de man spelen

Uiteraard ging het slechts om een grap, maar De Boeck kon er duidelijk niet mee lachen. In een uitgebreid gesprek met HUMO tikt hij Joos nu opnieuw op de vingers. "Het was niet om te lachen. Ik wil beoordeeld worden op mijn werk, ik vind het niet fijn als ze de man spelen. Is het omdat Joos zo’n jas niet durft te dragen? Omdat hij jaloers is? Mijn videoanalist hebben ze ook belachelijk gemaakt, omdat hij met mijn jas over zijn arm liep: ‘de butler van Glen De Boeck’. Dat doe je niet!", aldus de trainer.

De Boeck tilt te zwaar aan deze hetze ...

Meest recent

Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

13
13
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

9
9
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

20
20
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

27
27
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

34
34
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

210
210
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

63
63
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

67
67
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

92
92
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

102
102
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

83
83
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

83
83
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

83
83
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

78
78
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

97
97
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

357
357
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

84
84
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

316
316
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

129
129
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

49
49
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

66
66
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

403
403
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

152
152
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

477
477
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

501
501

Meer sportnieuws