De Boeck haalt Filip Joos onderuit: "Dat doe je niet!"

door
De Boeck haalt Filip Joos onderuit:

KV Kortrijk maakt zich op voor twee belangrijke wedstrijden. Dinsdagavond staat in de Croky Cup een duel tegen RWDM op het programma, vrijdag volgt dan weer de kelderkraker tegen KVC Westerlo. Coach Glen De Boeck weet dus wat hem te doen staat.

De voormalige Rode Duivel is momenteel aan zijn tweede ambtstermijn bezig als hoofdcoach van KV Kortrijk. In 2017 ging hij al een keertje aan de slag in het Guldensporenstadion. Toen wist hij de Kerels in zijn eerste seizoen meteen aan de straffe remonte te helpen.

Daar zal hij nu een tweede keer moeten doen. Zo werd De Boeck eind september aangesteld als opvolger van de ontslagen Edward Still met als opdracht om KVK in de Jupiler Pro League te houden. Iets waar hij voorlopig niet in lijkt te slagen: de club staat nog steeds laatste in het klassement.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Mopje van Filip Joos

Er komen dus nog lastige weken en maanden aan. Ondertussen heeft De Boeck echter ok andere katten te geselen. Zo heeft de trainer de perceptie tegen zich, hij draagt de reputatie van een ijdeltuit met zich mee. Iets wat onder meer te wijten is aan een passage in de voetbaltalkshow 'Extra Time'.

Presentator Filip Joos dreef daarin de spot met De Boeck's vestimentaire keuze, met name met zijn opvallende zilverkleurige 'puffer jacket'. Daarnaast werd al lachend geopperd dat hij zijn video-analist liet opdraven als een soort van jassendrager.

Niet op de man spelen

Uiteraard ging het slechts om een grap, maar De Boeck kon er duidelijk niet mee lachen. In een uitgebreid gesprek met HUMO tikt hij Joos nu opnieuw op de vingers. "Het was niet om te lachen. Ik wil beoordeeld worden op mijn werk, ik vind het niet fijn als ze de man spelen. Is het omdat Joos zo’n jas niet durft te dragen? Omdat hij jaloers is? Mijn videoanalist hebben ze ook belachelijk gemaakt, omdat hij met mijn jas over zijn arm liep: ‘de butler van Glen De Boeck’. Dat doe je niet!", aldus de trainer.

De Boeck tilt te zwaar aan deze hetze ...

Meest recent

Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

4
4
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

41
41
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

21
21
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

70
70
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

53
53
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

83
83
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

38
38
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

26
26
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

163
163
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

74
74
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

334
334
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

91
91
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

170
170
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

354
354
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

169
169
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

353
353
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

149
149
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

362
362
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

346
346
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

306
306
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

592
592
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

614
614
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

113
113
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

221
221

Meer sportnieuws