De Boeck haalt Filip Joos onderuit: "Dat doe je niet!"

1520 stemmen
De Boeck haalt Filip Joos onderuit:

KV Kortrijk maakt zich op voor twee belangrijke wedstrijden. Dinsdagavond staat in de Croky Cup een duel tegen RWDM op het programma, vrijdag volgt dan weer de kelderkraker tegen KVC Westerlo. Coach Glen De Boeck weet dus wat hem te doen staat.

De voormalige Rode Duivel is momenteel aan zijn tweede ambtstermijn bezig als hoofdcoach van KV Kortrijk. In 2017 ging hij al een keertje aan de slag in het Guldensporenstadion. Toen wist hij de Kerels in zijn eerste seizoen meteen aan de straffe remonte te helpen.

Daar zal hij nu een tweede keer moeten doen. Zo werd De Boeck eind september aangesteld als opvolger van de ontslagen Edward Still met als opdracht om KVK in de Jupiler Pro League te houden. Iets waar hij voorlopig niet in lijkt te slagen: de club staat nog steeds laatste in het klassement.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Mopje van Filip Joos

Er komen dus nog lastige weken en maanden aan. Ondertussen heeft De Boeck echter ok andere katten te geselen. Zo heeft de trainer de perceptie tegen zich, hij draagt de reputatie van een ijdeltuit met zich mee. Iets wat onder meer te wijten is aan een passage in de voetbaltalkshow 'Extra Time'.

Presentator Filip Joos dreef daarin de spot met De Boeck's vestimentaire keuze, met name met zijn opvallende zilverkleurige 'puffer jacket'. Daarnaast werd al lachend geopperd dat hij zijn video-analist liet opdraven als een soort van jassendrager.

Niet op de man spelen

Uiteraard ging het slechts om een grap, maar De Boeck kon er duidelijk niet mee lachen. In een uitgebreid gesprek met HUMO tikt hij Joos nu opnieuw op de vingers. "Het was niet om te lachen. Ik wil beoordeeld worden op mijn werk, ik vind het niet fijn als ze de man spelen. Is het omdat Joos zo’n jas niet durft te dragen? Omdat hij jaloers is? Mijn videoanalist hebben ze ook belachelijk gemaakt, omdat hij met mijn jas over zijn arm liep: ‘de butler van Glen De Boeck’. Dat doe je niet!", aldus de trainer.

De Boeck tilt te zwaar aan deze hetze ...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

10
10
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

40
40
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

148
148
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

105
105
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

57
57
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

191
191
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

73
73
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

226
226
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

87
87
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

58
58
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

39
39
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

468
468
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

94
94
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

223
223
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

87
87
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

76
76
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

139
139
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

409
409
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

72
72

Meer sportnieuws