Scheidsrechter beslist over uitstellen Union-Cercle

door
Scheidsrechter beslist over uitstellen Union-Cercle

De 16de speeldag van de Jupiler Pro League wordt zondagavond afgesloten met een erg aantrekkelijke affiche. Zo neemt leider Union SG het thuis op tegen revelatie Cercle Brugge, de vierde in de stand. Maar even dreigden weersomstandigheden spelbreker te worden.

Zondag werden grote delen van België bedekt met het eerste sneeuwlaken van deze winter. In de middagmatch tussen KRC Genk en AA Gent (2-2) begon het in de slotfase al hevig te sneeuwen. En de partij tussen KV Mechelen en STVV (0-2) moest zelfs even gestaakt worden om de lijnen weer zichtbaar te maken.

LEES OOK: Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Dank aan vrijwilligers

De topper tussen Club Brugge en Standard kon dan weer wel probleemloos van start gaan, in West-Vlaanderen viel de sneeuwval op dat moment nog mee. In de hoofdstad was dat echter een heel ander verhaal. Zo lag er een heus wit laken over het veld in het Dudenpark.

Even werd dan ook gevreesd dat de match zou uitgesteld moeten worden. De bal kon immers niet voldoende rollen in door de sneeuw. Maar volgens La Dernière Heure kan de partij toch doorgaan op het voorziene uur. Dankzij de medewerkers en vrijwilligers was het veld tijdig weer speelklaar gemaakt.

Elk één wissel

En dus was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. Bij Union kiest coach Blessin voorin voor Nilsson naast Amoura, voorts houdt hij vast aan dezelfde basiself als donderdag tegen Toulouse. Vanhoutte start dus aan de aftrap tegen zijn ex-club. 

Ook bij Groen-Zwart houdt coach Muslic het op één wissel. Zo kiest hij met Popovic voor een iets defensievere aanpak. Gboho is het kind van de rekening. Verder kiest Muslic voor dezelfde starters die vorige week de volle buit pakten tegen KAS Eupen.

Welke ploeg kon u dit seizoen al het meest bekoren?

Meest recent

Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

64
64
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

85
85
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

23
23
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

57
57
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

25
25
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

94
94
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

96
96
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

136
136
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

67
67
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

110
110
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

138
138
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

74
74
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

107
107
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

245
245
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

216
216
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

131
131
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

248
248
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

170
170
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

789
789
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

145
145
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

148
148
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1109
1109
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

307
307
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

83
83

Meer sportnieuws