'Gigantisch drama voor Paul Nardi'

door
'Gigantisch drama voor Paul Nardi'

AA Gent had donderdagavond in een feeststemming moeten verkeren. Het boekte immers een vlotte zege tegen Zorya Luhansk, dat met 4-1 voor de bijl ging. Daardoor verkreeg Gent meteen ook zekerheid over een Europese lente. Maar dat alles werd overschaduwd door de horrorblessure van Paul Nardi.

De Franse doelman zeeg neer nadat hij een bal weggetrapt had en daarbij met zijn enkel in het gras blijven steken was. Al snel werd duidelijk dat Nardi een open beenbreuk opgelopen had. Iedereen op het veld was danig van slag en de 29-jarige werd meteen naar het ziekenhuis afgevoerd.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Vanhaezebrouck vreest voor carrière Paul Nardi

Ook Hein Vanhaezebrouck was zeer zwaar aangegrepen door de blessure van zijn keeper. De trainer lijkt zelfs voor zijn carrière te vrezen. "De geweldige dokters in het UZ – misschien er nu al aan bezig - zijn tot heel veel in staat. Dit is voor hen een uitdaging om dat been goed te krijgen zodat Paul terug zijn profcarrière kan hervatten", tekende Het Nieuwsblad immers op.

Het is nog wachten op het definitieve verdict over de blessure van Nardi, maar het is nu al duidelijk dat het héél lang zal duren eer we hem op een veld terugzien. "Ik vrees dat dat wel even zal duren", beaamt Vanhaezebrouck. "Je weet het nooit, medici zijn tot zoveel in staat. Maar ik verwacht dat hij dit seizoen niet meer in actie komt. We zijn nog niet december en zijn seizoen zit erop."

Eerst hersenschudding, nu beenbreuk

De kwalificatie werd dan ook niet gevierd bij de Buffalo's en achteraf waren ook alle spelers vooral met hun gedachten bij Nardi. Zondag wacht Gent in de competitie een topper tegen KRC Genk, maar ook daar wou nog niemand aan denken.

Voor Nardi komt er zo een einde in mineur aan een pechseizoen. In oktober had hij al bij een zware botsing een hersenschudding opgelopen, waardoor hij sindsdien met een helm speelde. Dat bleek slechts klein bier bij wat hem nu overkomt.

Zal Nardi nog op topniveau terugkeren?

Meest recent

Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

0
0
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

15
15
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

135
135
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

30
30
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

138
138
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

191
191
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

107
107
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

176
176
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

476
476
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

174
174
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

440
440
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

175
175
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

412
412
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

80
80
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

283
283
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

274
274
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

123
123
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

584
584
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

389
389
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

466
466

Meer sportnieuws