Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

door
Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

Een zorgeloze avond werd het voor Anderlecht zondag zeker niet. Het moest tegen RWDM knokken tot het bittere einde, maar wist in blessuretijd toch nog een 2-1-zege over de streep te trekken. Het was Luis Vazquez die het Lotto Park een collectieve zucht van opluchting deed slaken.

De Argentijn moest al sneller dan verwacht aan de bak, want Anderlecht zag nog voor rust Kasper Dolberg geblesseerd uitvallen. Dat was een domper, want de Deense spits scoorde voor de interlandbreak aan de lopende band.

LEES OOK: Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Geen grote schade bij Dolberg

Na de partij kwam Brian Riemer bij DAZN met meer uitleg over de blessure. "Dolberg voelde een pijntje. Hij vroeg om een vervanging om het niet te forceren", klonk het. "Hij wist bovendien dat Vazquez 100 procent speelklaar was. Ik vond dat een mooi staaltje professionalisme."

Het lijkt er dus niet op dat Dolberg er al te erg aan toe is. De kans lijkt dus vrij groot dat Anderlecht volgende week in Westerlo opnieuw op hem zal kunnen rekenen. Dan wordt ook Thorgan Hazard terug verwacht, nadat de flankaanvaller moest passen voor RWDM.

Hazard en Verschaeren volgende week terug

"De blessure van Thorgan is niet erg, we verwachten dat hij volgende week weer fit is", had Riemer immers al voor de match laten weten aan Sporza. "Ook Verschaeren zal dan inzetbaar zijn."

In Het Kuipje zal ook Yari Verschaeren dus wellicht zijn rentree maken in de A-ploeg van Anderlecht. De 22-jarige spelmaker speelde zaterdag al een uur met RSCA Futures op Zulte Waregem en wordt nu dus al klaar geacht voor het grote werk. Dat zal wellicht nog als invaller zijn.

Moet Verschaeren volgende week al minuten krijgen?

Meest recent

Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

1
1
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

46
46
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

92
92
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

198
198
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

323
323
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

294
294
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

175
175
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

246
246
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

204
204
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

306
306
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

348
348
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

515
515
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

250
250
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

310
310
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

335
335
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

424
424
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

269
269
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

356
356
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

670
670
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

469
469
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

158
158
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

916
916
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

396
396

Meer sportnieuws