Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

door
Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

Een zorgeloze avond werd het voor Anderlecht zondag zeker niet. Het moest tegen RWDM knokken tot het bittere einde, maar wist in blessuretijd toch nog een 2-1-zege over de streep te trekken. Het was Luis Vazquez die het Lotto Park een collectieve zucht van opluchting deed slaken.

De Argentijn moest al sneller dan verwacht aan de bak, want Anderlecht zag nog voor rust Kasper Dolberg geblesseerd uitvallen. Dat was een domper, want de Deense spits scoorde voor de interlandbreak aan de lopende band.

LEES OOK: Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Geen grote schade bij Dolberg

Na de partij kwam Brian Riemer bij DAZN met meer uitleg over de blessure. "Dolberg voelde een pijntje. Hij vroeg om een vervanging om het niet te forceren", klonk het. "Hij wist bovendien dat Vazquez 100 procent speelklaar was. Ik vond dat een mooi staaltje professionalisme."

Het lijkt er dus niet op dat Dolberg er al te erg aan toe is. De kans lijkt dus vrij groot dat Anderlecht volgende week in Westerlo opnieuw op hem zal kunnen rekenen. Dan wordt ook Thorgan Hazard terug verwacht, nadat de flankaanvaller moest passen voor RWDM.

Hazard en Verschaeren volgende week terug

"De blessure van Thorgan is niet erg, we verwachten dat hij volgende week weer fit is", had Riemer immers al voor de match laten weten aan Sporza. "Ook Verschaeren zal dan inzetbaar zijn."

In Het Kuipje zal ook Yari Verschaeren dus wellicht zijn rentree maken in de A-ploeg van Anderlecht. De 22-jarige spelmaker speelde zaterdag al een uur met RSCA Futures op Zulte Waregem en wordt nu dus al klaar geacht voor het grote werk. Dat zal wellicht nog als invaller zijn.

Moet Verschaeren volgende week al minuten krijgen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

30
30
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

29
29
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

22
22
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

60
60
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

28
28
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

238
238
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

81
81
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

286
286
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

127
127
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

216
216
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

416
416
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

170
170
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

303
303
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

141
141
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

372
372
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

744
744
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

110
110
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

111
111
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

151
151
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

233
233
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

787
787
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

105
105
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

177
177

Meer sportnieuws