Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

door
Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

Een zorgeloze avond werd het voor Anderlecht zondag zeker niet. Het moest tegen RWDM knokken tot het bittere einde, maar wist in blessuretijd toch nog een 2-1-zege over de streep te trekken. Het was Luis Vazquez die het Lotto Park een collectieve zucht van opluchting deed slaken.

De Argentijn moest al sneller dan verwacht aan de bak, want Anderlecht zag nog voor rust Kasper Dolberg geblesseerd uitvallen. Dat was een domper, want de Deense spits scoorde voor de interlandbreak aan de lopende band.

LEES OOK: Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Geen grote schade bij Dolberg

Na de partij kwam Brian Riemer bij DAZN met meer uitleg over de blessure. "Dolberg voelde een pijntje. Hij vroeg om een vervanging om het niet te forceren", klonk het. "Hij wist bovendien dat Vazquez 100 procent speelklaar was. Ik vond dat een mooi staaltje professionalisme."

Het lijkt er dus niet op dat Dolberg er al te erg aan toe is. De kans lijkt dus vrij groot dat Anderlecht volgende week in Westerlo opnieuw op hem zal kunnen rekenen. Dan wordt ook Thorgan Hazard terug verwacht, nadat de flankaanvaller moest passen voor RWDM.

Hazard en Verschaeren volgende week terug

"De blessure van Thorgan is niet erg, we verwachten dat hij volgende week weer fit is", had Riemer immers al voor de match laten weten aan Sporza. "Ook Verschaeren zal dan inzetbaar zijn."

In Het Kuipje zal ook Yari Verschaeren dus wellicht zijn rentree maken in de A-ploeg van Anderlecht. De 22-jarige spelmaker speelde zaterdag al een uur met RSCA Futures op Zulte Waregem en wordt nu dus al klaar geacht voor het grote werk. Dat zal wellicht nog als invaller zijn.

Moet Verschaeren volgende week al minuten krijgen?

Meest recent

Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

11
11
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

56
56
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

43
43
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

358
358
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

266
266
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

263
263
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

292
292
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

236
236
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

359
359
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

373
373
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

373
373
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

146
146
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

212
212
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

119
119
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

345
345
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

170
170
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

218
218
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

185
185
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

169
169
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

525
525
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

98
98
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

181
181
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

349
349
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

268
268

Meer sportnieuws