Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

900 stemmen
Riemer komt met nieuws over Hazard, Verschaeren en Dolberg

Een zorgeloze avond werd het voor Anderlecht zondag zeker niet. Het moest tegen RWDM knokken tot het bittere einde, maar wist in blessuretijd toch nog een 2-1-zege over de streep te trekken. Het was Luis Vazquez die het Lotto Park een collectieve zucht van opluchting deed slaken.

De Argentijn moest al sneller dan verwacht aan de bak, want Anderlecht zag nog voor rust Kasper Dolberg geblesseerd uitvallen. Dat was een domper, want de Deense spits scoorde voor de interlandbreak aan de lopende band.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Geen grote schade bij Dolberg

Na de partij kwam Brian Riemer bij DAZN met meer uitleg over de blessure. "Dolberg voelde een pijntje. Hij vroeg om een vervanging om het niet te forceren", klonk het. "Hij wist bovendien dat Vazquez 100 procent speelklaar was. Ik vond dat een mooi staaltje professionalisme."

Het lijkt er dus niet op dat Dolberg er al te erg aan toe is. De kans lijkt dus vrij groot dat Anderlecht volgende week in Westerlo opnieuw op hem zal kunnen rekenen. Dan wordt ook Thorgan Hazard terug verwacht, nadat de flankaanvaller moest passen voor RWDM.

Hazard en Verschaeren volgende week terug

"De blessure van Thorgan is niet erg, we verwachten dat hij volgende week weer fit is", had Riemer immers al voor de match laten weten aan Sporza. "Ook Verschaeren zal dan inzetbaar zijn."

In Het Kuipje zal ook Yari Verschaeren dus wellicht zijn rentree maken in de A-ploeg van Anderlecht. De 22-jarige spelmaker speelde zaterdag al een uur met RSCA Futures op Zulte Waregem en wordt nu dus al klaar geacht voor het grote werk. Dat zal wellicht nog als invaller zijn.

Moet Verschaeren volgende week al minuten krijgen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

24
24
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

44
44
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

29
29
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

90
90
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

197
197
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

31
31
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

107
107
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

92
92
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

182
182
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

94
94
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

321
321
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

137
137
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

137
137
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

271
271
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

116
116
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

232
232
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

658
658
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

139
139
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

707
707
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

317
317
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

699
699
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

191
191
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

456
456
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

223
223
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

85
85

Meer sportnieuws