Druk neemt toe op Hoefkens & co: "Dat verandert niets"

door
Druk neemt toe op Hoefkens & co:

Standard staat onder zware druk. Tegen KRC Genk mogen ze absoluut niet verliezen, anders dreigt de kloof met de top zes nu al te groot te worden. De Rouches staan voor een loodzwaar programma die hun seizoen mogelijk al kan maken of kraken.

Tot op heden is de passage van Carl Hoefkens bij Standard geen succes. Standard heeft zeker geen elftal dat met de top drie kan meestrijden, maar deze kern moet wel voor die zesde plaats kunnen gaan. De kloof bedraagt ondertussen al 5 punten.

LEES OOK: Camara ontpopt zich tot redder in nood voor Hasi

Zwaar programma voor Standard

De Luikenaars hebben met KRC Genk, Club Brugge, Anderlecht en Charleroi vier heel zware duels op het programma staan. Daarnaast is er ook nog de bekerpartij tegen RSCA. De komende weken moet Standard dus op zijn best presteren om het seizoen te redden. Hoefkens sprak over de komende weken.

"Het is niet omdat we van Club Brugge en Anderlecht hebben gewonnen dat alles goed is en het is niet omdat we tegen Antwerp een klap hebben gekregen, dat alles slecht is. Halverwege de reguliere competitie hebben we de balans opgemaakt en focussen we op wat we moeten verbeteren."

Weinig foutenmarge

Die balans is echter negatief met een povere 17 op 42 en amper 4 zeges in 14 competitieduels. Wilfried Kanga weet ook dat er een zwaar programma aankomt. Er is dus amper nog een foutenmarge.

"Het moeilijke schema verandert niets. Wij gaan deze teams sowieso treffen, dus we kunnen ze net zo goed meteen ontmoeten”, aldus de spits. Het is aan de Rouches om te reageren op het veld en terug de weg naar boven in te zetten.

Trending:

Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Gaat Standard winnen van Genk?

Meest recent

Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

8
8
Straffe primeur voor vrouwenvoetbal: AI doet intrede

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

3
3
Alles gelogen? De Mil rekent af met transferfabel

Royal Antwerp FC maakt geen indruk in de voorbereiding en het borrelt er langs alle kanten. Denis ...

50
50
"366 miljoen euro!" Marc Coucke helemaal losgeslagen

Voor Marc Coucke werd het een uiterst woelige week en voor één keer had dat weinig te ...

136
136
‘Bakayoko-hype escaleert: twee topclubs duwen door’

Johan Bakayoko gaat PSV deze mercato nog verlaten. De Belgische flankaanvaller heeft nog maar ...

37
37
Zes op het schavot: wie offert Anderlecht op?

Besnik Hasi kondigde aan dat er op het middenveld nog het nodige volk gaat vertrekken. RSC ...

314
314
Einde verhaal? Club krijgt nieuws over Mignolet

Het is plots heel druk aan de uitgang bij Club Brugge. Heel wat spelers verlaten de club, al zal ...

605
605
Transferbom op komst? Hong weer naar België?

Hyun-seok Hong was een van de lievelingen van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent. Hij haalde hem naar ...

386
386
Arsenal legt 65 miljoen euro op tafel voor toptransfer

Groot transfer nieuws vanuit Londen. Daar heeft Arsenal immers een peperdure transfer afgerond. De ...

35
35
Farioli doet naam van clubhopper alle eer aan

Francesco Farioli heeft een nieuwe club gevonden. De Italiaanse trainer werd vandaag zoals verwacht ...

34
34
'Club Brugge pusht voor duurste aankoop van zomermercato'

Binnen één maand moet Club Brugge alweer vol aan de bak tijdens de voorrondes van ...

681
681
'Eén Anderlecht-aanwinst staat dichtst bij basisplaats'

Maandag begint bij RSC Anderlecht het tweede luik van de voorbereiding, coach Besnik Hasi en zijn ...

441
441
Zelfs tegenstander gelooft ogen niet: actie Courtois gaat wereld rond

Real Madrid heeft zich zaterdagavond geplaatst voor de halve finales van het WK voor clubs. De ...

234
234
'Antwerp heeft beet: vierde aanwinst mee op stage'

Heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League vertoeven de komende dagen op buitenlandse bodem voor een ...

453
453
'Club Brugge schiet in actie: eerste bod op flankaanvaller'

De spelers en staff van Club Brugge vertoeven momenteel in Schotland, waar zondag een oefenduel ...

708
708
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat wéér toe, Club laat miljoenen rollen'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

421
421
Neuer maakt Donnarumma af, Courtois snapt er niets van

De fase van Giangluigi Donnarumma en Jamal Musiala zal nog wel even blijven nazinderen. Op het WK ...

347
347
Uitsluitsel horrorblessure Jamal Musiala: een wonder?

Iedereen hield de adem in tijdens Bayern München – PSG. Doelman Gianluigi Donnarumma kwam ...

159
159
Antwerp stuit nu ook clubicoon Patrick Goots tegen de borst

Het pijnlijke vertrek van Jelle Bataille bij Royal Antwerp FC deed heel wat wenkbrauwen fronsen. The ...

295
295
'De Cuyper zet straffe miljoenendeal KAA Gent in gang'

De Europese topclubs kijken meer en meer rond in de Jupiler Pro League. AC Milan is duidelijk een ...

636
636
‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’

Bjorn Meijer leek op weg naar Feyenoord. De Nederlandse linksback had een akkoord gevonden met de ...

1322
1322
Courtois én Gerzig gaan viraal: “Waanzin, de allerbeste!”

Real Madrid leek tegen Borussia Dortmund af te stevenen op een gemakkelijke zege op het WK voor ...

141
141
'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'

Bij Club Brugge wordt de kern plots danig door elkaar geschud. De Bruggelingen verliezen een halve ...

1088
1088
RSCA’er biecht op: "Was graag naar PSV gegaan"

RSC Anderlecht deed al héél wat transfers. Olivier Renard mag allerminst klagen over ...

419
419
STVV doet opvallende zet met Bart Appeltans

STVV stelde gisteren zijn nieuwe truitjes voor. Ze werden ontworpen door designer Bart Appeltans. ...

49
49

Meer sportnieuws