'Mbappé naar uitgang: PSG wil peperdure opvolger'

468 stemmen
'Mbappé naar uitgang: PSG wil peperdure opvolger'

Na een ongeziene transfersoap bleef Kylian Mbappé afgelopen zomer uiteindelijk toch bij Paris Saint-Germain. Maar de kans is groot dat hij na dit seizoen alsnog andere oorden opzoekt. De Franse kampioen zou dan ook een nieuwe topaanvaller in het vizier hebben.

Mbappé werd in 2022 al nadrukkelijk gelinkt aan een exit in het Parc des Princes. Zijn contract bij PSG was immers aflopend en een transfer naar Real Madrid stond in de sterren geschreven. Maar de Qatarese eigenaars haalden alles uit de kast en konden hem uiteindelijk toch overtuigen om bij te tekenen.

De aanvoerder van de Franse nationale ploeg zette echter zijn kribbel onder een overeenkomst van slechts twee seizoenen. In het contract stond wel een speler-optie om die verbintenis met een jaar te verlengen. Daar deed Mbappé echter geen beroep op, tot grote woede van zijn werkgever.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Transfervrij vertrek in 2024

PSG zette de sterspeler op allerlei manieren onder druk om van gedachten te veranderen, maar moest uiteindelijk toch toegeven. Bijgevolg loopt hij komende zomer andermaal uit contract. En de kans dat hij dit keer opnieuw zal bijtekenen, is bijzonder klein.

Hoewel Real Madrid officieel ontkende dat er momenteel contacten lopen met het kamp-Mbappé, lijkt het Estadio Santiago Bernabeu zijn gedoodverfde bestemming. En anders lopen in de rijke Premier League nog wel wat kandidaten rond om de vice-wereldkampioen vast te leggen.

Kampioenenmaker Napoli

De Parijzenaars hopen dat hun posterboy zich in de loop van het seizoen bedenkt en alsnog bijtekent, maar de club blijft niet bij de pakken zitten. Zo zou het vizier alweer gericht zijn op een nieuwe steraanvaller om Mbappé te vervangen. Volgens 90Min zou de naam van Khvicha Kvaratskhelia met rood omcirkeld staan.

De Georgiër is één van de grote smaakmakers bij SSC Napoli en hielp de club vorig seizoen aan de landstitel. Zijn contract werd er echter nog steeds niet verlengd. Desondanks zou Napoli de jackpot verlangen. Maar PSG beschikt over voldoende middelen om zelfs Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis, een notoir onderhandelaar, te doen buigen.

Mbappé is komende zomer weg bij PSG ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

11
11
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

66
66
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

35
35
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

54
54
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

290
290
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

76
76
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

121
121
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

457
457
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

55
55
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

235
235
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

357
357
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1263
1263
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

544
544
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

177
177
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

799
799
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

590
590
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

278
278
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

138
138
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws