'Genk krijgt belangrijk nieuws over toekomst De Condé'

472 stemmen
'Genk krijgt belangrijk nieuws over toekomst De Condé'

Opvallend nieuws vanuit Schotland zaterdag, waar Dimitri de Condé plots gelinkt werd aan Rangers. Daar zou de sterke man van KRC Genk volgens lokale media herenigd kunnen worden met Philippe Clement.

Een reünie in Glasgow blijkt evenwel niet aan de orde, aldus Het Laatste Nieuws. Daar worden de spraakmakende geruchten tenslotte stellig ontkend. Volgens de krant was er zelfs geen sprake van contact tussen beide partijen.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

De Condé gegeerd

Vooralsnog kunnen de Limburgers dus op hun beide oren slapen, al is het niet de eerste keer dat De Condé gelinkt wordt aan een buitenlands avontuur. Dat werd afgelopen zomer bij zijn contractverlenging zelfs formeel bevestigd.

"We zijn heel enthousiast dat we hierin geslaagd zijn, ondanks concrete buitenlandse interesse", vertelde voorzitter Peter Croonen toen. Enkele maanden eerder was De Condé naar verluidt in beeld bij enkele Premier League-clubs.

Trouw aan Genk

In het verleden deden ook geruchten omtrent Ajax de ronde, en zouden zelfs Antwerp en Club Brugge getracht hebben om hem te verleiden. Toch bleef het Head of Football op post in de Cegeka Arena, waar hij tot 2029 vastligt.

Een verbintenis die De Condé zichzelf naar eigen zeggen niet meteen ziet verbreken, hoewel hij ooit toegaf zich op een dag misschien wel eens buiten de eigen landsgrenzen te begeven. Voorlopig is dat dus echter niet aan de orde.

Gelooft u dat De Condé heel zijn carrière bij Genk zal blijven?

Meest recent

Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

3
3
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

42
42
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

78
78
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

51
51
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

82
82
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

202
202
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

151
151
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

124
124
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

149
149
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

271
271
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

199
199
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

425
425
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

213
213
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

96
96
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

448
448
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

270
270
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

259
259
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

99
99
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

183
183
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

358
358
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

192
192
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

218
218
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

236
236

Meer sportnieuws