'Genk krijgt belangrijk nieuws over toekomst De Condé'

472 stemmen
'Genk krijgt belangrijk nieuws over toekomst De Condé'

Opvallend nieuws vanuit Schotland zaterdag, waar Dimitri de Condé plots gelinkt werd aan Rangers. Daar zou de sterke man van KRC Genk volgens lokale media herenigd kunnen worden met Philippe Clement.

Een reünie in Glasgow blijkt evenwel niet aan de orde, aldus Het Laatste Nieuws. Daar worden de spraakmakende geruchten tenslotte stellig ontkend. Volgens de krant was er zelfs geen sprake van contact tussen beide partijen.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

De Condé gegeerd

Vooralsnog kunnen de Limburgers dus op hun beide oren slapen, al is het niet de eerste keer dat De Condé gelinkt wordt aan een buitenlands avontuur. Dat werd afgelopen zomer bij zijn contractverlenging zelfs formeel bevestigd.

"We zijn heel enthousiast dat we hierin geslaagd zijn, ondanks concrete buitenlandse interesse", vertelde voorzitter Peter Croonen toen. Enkele maanden eerder was De Condé naar verluidt in beeld bij enkele Premier League-clubs.

Trouw aan Genk

In het verleden deden ook geruchten omtrent Ajax de ronde, en zouden zelfs Antwerp en Club Brugge getracht hebben om hem te verleiden. Toch bleef het Head of Football op post in de Cegeka Arena, waar hij tot 2029 vastligt.

Een verbintenis die De Condé zichzelf naar eigen zeggen niet meteen ziet verbreken, hoewel hij ooit toegaf zich op een dag misschien wel eens buiten de eigen landsgrenzen te begeven. Voorlopig is dat dus echter niet aan de orde.

Gelooft u dat De Condé heel zijn carrière bij Genk zal blijven?

Meest recent

Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

8
8
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

10
10
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

39
39
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

187
187
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

294
294
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

59
59
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

193
193
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

384
384
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

192
192
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

126
126
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

329
329
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

356
356
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

152
152
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

399
399
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

89
89
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

314
314
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

358
358
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

509
509
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

187
187
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

927
927
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

219
219
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

364
364
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

235
235

Meer sportnieuws