Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

door
Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

Het zijn wellicht drukke tijden voor Dimitri de Condé, want de sportief directeur van KRC Genk zal op dit moment volop bezig zijn met het voorbereiden van de wintermercato. Al duiken er nu plots geruchten op dat hij misschien wel zélf de club zou kunnen gaan verlaten.

De voorbije jaren deed De Condé al heel wat geslaagde transfers bij Genk en dat zorgde ervoor dat hij al regelmatig gelinkt werd aan buitenlandse clubs. Dat is nu nog maar eens het geval.

LEES OOK: JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

De Condé naar Rangers?

Ibrox Noise stelt immers dat het in de wandelgangen klinkt dat De Condé snel voorgesteld zou kunnen worden als nieuwe technisch directeur van Rangers. Dat is geen toeval, want de Schotse topclub stelde onlangs nog Philippe Clement aan als trainer en hij kent De Condé natuurlijk zeer goed uit hun gezamenlijke periode in Genk.

Het lijkt echter zeer onwaarschijnlijk dat De Condé nu midden in het seizoen Genk zou gaan verlaten. Vorige week gaf hij bovendien nog een interview in Het Laatste Nieuws waarin hij geen enkele indicatie gaf dat zijn toekomst buiten de Cegeka Arena zou kunnen liggen.

Wishful thinking

De geruchten lijken dus eerder 'wishful thinking' van Schotse kant te zijn. Rangers zou wel snel een nieuwe technisch directeur willen aanstellen, zodat Clement zich niet met transfers moet gaan bezig houden.

Ook een andere oude bekende van Clement wordt nog genoemd in Glasgow, want Paul Mitchell wordt naar voor geschoven als een andere grote kandidaat. Zij werkten nog samen in Monaco en Mitchell was in die periode ook een tijdlang verantwoordelijk voor het sportieve beleid van Cercle Brugge.

Zou Rangers een stap vooruit zijn voor De Condé?

Meest recent

'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

50
50
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

21
21
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

74
74
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

326
326
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

354
354
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

45
45
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

62
62
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

83
83
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

728
728
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

97
97
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

94
94
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

353
353
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

83
83
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1006
1006
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

303
303
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

387
387
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

48
48
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

163
163
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

250
250
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

76
76
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

124
124
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

597
597
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

101
101
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

41
41
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

229
229

Meer sportnieuws