Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

door
Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

Het zijn wellicht drukke tijden voor Dimitri de Condé, want de sportief directeur van KRC Genk zal op dit moment volop bezig zijn met het voorbereiden van de wintermercato. Al duiken er nu plots geruchten op dat hij misschien wel zélf de club zou kunnen gaan verlaten.

De voorbije jaren deed De Condé al heel wat geslaagde transfers bij Genk en dat zorgde ervoor dat hij al regelmatig gelinkt werd aan buitenlandse clubs. Dat is nu nog maar eens het geval.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

De Condé naar Rangers?

Ibrox Noise stelt immers dat het in de wandelgangen klinkt dat De Condé snel voorgesteld zou kunnen worden als nieuwe technisch directeur van Rangers. Dat is geen toeval, want de Schotse topclub stelde onlangs nog Philippe Clement aan als trainer en hij kent De Condé natuurlijk zeer goed uit hun gezamenlijke periode in Genk.

Het lijkt echter zeer onwaarschijnlijk dat De Condé nu midden in het seizoen Genk zou gaan verlaten. Vorige week gaf hij bovendien nog een interview in Het Laatste Nieuws waarin hij geen enkele indicatie gaf dat zijn toekomst buiten de Cegeka Arena zou kunnen liggen.

Wishful thinking

De geruchten lijken dus eerder 'wishful thinking' van Schotse kant te zijn. Rangers zou wel snel een nieuwe technisch directeur willen aanstellen, zodat Clement zich niet met transfers moet gaan bezig houden.

Ook een andere oude bekende van Clement wordt nog genoemd in Glasgow, want Paul Mitchell wordt naar voor geschoven als een andere grote kandidaat. Zij werkten nog samen in Monaco en Mitchell was in die periode ook een tijdlang verantwoordelijk voor het sportieve beleid van Cercle Brugge.

Zou Rangers een stap vooruit zijn voor De Condé?

Meest recent

Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

17
17
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

19
19
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

13
13
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

171
171
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

201
201
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

40
40
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

177
177
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

270
270
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

355
355
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

650
650
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

120
120
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

504
504
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

658
658
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

287
287
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

183
183
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

72
72
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

180
180
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

76
76
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

95
95
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

260
260
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

705
705
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

120
120
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

199
199
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

332
332
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

257
257

Meer sportnieuws