Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

762 stemmen
Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

Het zijn wellicht drukke tijden voor Dimitri de Condé, want de sportief directeur van KRC Genk zal op dit moment volop bezig zijn met het voorbereiden van de wintermercato. Al duiken er nu plots geruchten op dat hij misschien wel zélf de club zou kunnen gaan verlaten.

De voorbije jaren deed De Condé al heel wat geslaagde transfers bij Genk en dat zorgde ervoor dat hij al regelmatig gelinkt werd aan buitenlandse clubs. Dat is nu nog maar eens het geval.

LEES OOK: 'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

De Condé naar Rangers?

Ibrox Noise stelt immers dat het in de wandelgangen klinkt dat De Condé snel voorgesteld zou kunnen worden als nieuwe technisch directeur van Rangers. Dat is geen toeval, want de Schotse topclub stelde onlangs nog Philippe Clement aan als trainer en hij kent De Condé natuurlijk zeer goed uit hun gezamenlijke periode in Genk.

Het lijkt echter zeer onwaarschijnlijk dat De Condé nu midden in het seizoen Genk zou gaan verlaten. Vorige week gaf hij bovendien nog een interview in Het Laatste Nieuws waarin hij geen enkele indicatie gaf dat zijn toekomst buiten de Cegeka Arena zou kunnen liggen.

Wishful thinking

De geruchten lijken dus eerder 'wishful thinking' van Schotse kant te zijn. Rangers zou wel snel een nieuwe technisch directeur willen aanstellen, zodat Clement zich niet met transfers moet gaan bezig houden.

Ook een andere oude bekende van Clement wordt nog genoemd in Glasgow, want Paul Mitchell wordt naar voor geschoven als een andere grote kandidaat. Zij werkten nog samen in Monaco en Mitchell was in die periode ook een tijdlang verantwoordelijk voor het sportieve beleid van Cercle Brugge.

Zou Rangers een stap vooruit zijn voor De Condé?

Meest recent

VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

3
3
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

0
0
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

19
19
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

46
46
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

159
159
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

517
517
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

84
84
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

178
178
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

133
133
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

123
123
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

239
239
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

37
37
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

39
39
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

150
150
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

481
481
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

230
230
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

211
211
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

137
137
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

449
449
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

146
146
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

26
26
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

129
129

Meer sportnieuws