Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

door
Schokkend vertrek De Condé bij KRC Genk?

Het zijn wellicht drukke tijden voor Dimitri de Condé, want de sportief directeur van KRC Genk zal op dit moment volop bezig zijn met het voorbereiden van de wintermercato. Al duiken er nu plots geruchten op dat hij misschien wel zélf de club zou kunnen gaan verlaten.

De voorbije jaren deed De Condé al heel wat geslaagde transfers bij Genk en dat zorgde ervoor dat hij al regelmatig gelinkt werd aan buitenlandse clubs. Dat is nu nog maar eens het geval.

LEES OOK: Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

De Condé naar Rangers?

Ibrox Noise stelt immers dat het in de wandelgangen klinkt dat De Condé snel voorgesteld zou kunnen worden als nieuwe technisch directeur van Rangers. Dat is geen toeval, want de Schotse topclub stelde onlangs nog Philippe Clement aan als trainer en hij kent De Condé natuurlijk zeer goed uit hun gezamenlijke periode in Genk.

Het lijkt echter zeer onwaarschijnlijk dat De Condé nu midden in het seizoen Genk zou gaan verlaten. Vorige week gaf hij bovendien nog een interview in Het Laatste Nieuws waarin hij geen enkele indicatie gaf dat zijn toekomst buiten de Cegeka Arena zou kunnen liggen.

Wishful thinking

De geruchten lijken dus eerder 'wishful thinking' van Schotse kant te zijn. Rangers zou wel snel een nieuwe technisch directeur willen aanstellen, zodat Clement zich niet met transfers moet gaan bezig houden.

Ook een andere oude bekende van Clement wordt nog genoemd in Glasgow, want Paul Mitchell wordt naar voor geschoven als een andere grote kandidaat. Zij werkten nog samen in Monaco en Mitchell was in die periode ook een tijdlang verantwoordelijk voor het sportieve beleid van Cercle Brugge.

Zou Rangers een stap vooruit zijn voor De Condé?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

103
103
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

4
4
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

68
68
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

111
111
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

662
662
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

131
131
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

265
265
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

381
381
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

113
113
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

251
251
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

311
311
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

62
62
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

533
533
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

440
440
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

179
179
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

485
485
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

463
463
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

389
389
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

617
617
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

235
235
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

279
279
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

313
313
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

391
391

Meer sportnieuws