'Spektakeltransfer moet United uit crisis helpen'

224 stemmen
'Spektakeltransfer moet United uit crisis helpen'

Na de degelijke prestaties in de tweede helft van vorig seizoen, leek de ommekeer ingezet bij Manchester United. Maar in de huidige jaargang stelt de gevallen grootmacht opnieuw zwaar teleur. Op Old Trafford zou men dan ook al speuren naar mogelijke versterkingen.

United was jarenlang één van de meest succesvolle clubs in Europa, maar is nu toch al een tijdje aan het afzakken. In de tweede helft van vorig seizoen leek de opmars onder coach Erik ten Hag nochtans ingezet. Maar momenteel loopt het opnieuw voor geen meter.

In de Premier League werkte United inmiddels 12 wedstrijden af. Daarvan wist het er weliswaar 7 te winnen, maar de andere 5 resulteerden telkens in een nederlaag. Met 21 op 36 staat United momenteel slechts zesde in het klassement. Meedoen voor de titel lijkt er andermaal niet in te zitten.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Versterking gezocht

En ook in de Champions League liep het tot dusver eveneens helemaal fout. United wist in zijn poule enkel op eigen veld met de nodige meeval te winnen van FC Kopenhagen, de overige duels gingen telkens verloren. Een vroegtijdige aftocht in Europa hangt dan ook in de lucht.

Hoewel de druk op zijn positie bijgevolg zienderogen toeneemt, zou de club voorlopig achter coach Erik ten Hag blijven staan. En er worden ook al volop plannen gemaakt voor tijdens de komende transferperiodes. Zo zou United willen uitpakken met een spectaculaire transfer.

Koopje Griezmann

Het medium El Nacional beweert immers dat de Engelsen hun zinnen hebben gezet op Antoine Griezmann. De Franse international is nochtans bezig aan een sterk seizoen bij Atlético Madrid. Maar in zijn contract bij Los Rojiblancos zou een clausule staan waardoor hij voor een gelimiteerde som van 25 miljoen euro kan vertrekken. Daar zou United gretig gebruik van willen maken, de eerste contacten zijn naar verluidt zelfs al gelegd.

United doet binnen de vijf seizoenen weer volop mee voor de titel ...

Meest recent

Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

9
9
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

29
29
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

16
16
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

36
36
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

30
30
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

36
36
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

157
157
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

123
123
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

89
89
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

26
26
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

248
248
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

142
142
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

59
59
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

86
86
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

298
298
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

748
748
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

771
771
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70

Meer sportnieuws