TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

JUPILER PRO LEAGUE

Olivier Deman speelt sinds afgelopen zomer bij Werder Bremen en probeert momenteel door te breken in de Bundesliga. Op langere termijn sluit hij een terugkeer naar België echter niet uit. Naar Club Brugge bijvoorbeeld, waar hij een deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven. Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden", vertelt de Rode Duivel bij Het Laatste Nieuws.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat William Balikwisha in de zomer interesse genoot van Sevilla FC. De kans is niet onbestaande dat de Spaanse club in januari terugkeert voor de speler. De middenvelder zou alvast openstaan voor een vertrek bij Standard. Dat 777 Partners, hoofdeigenaar van de Rouches, ook aandelen heeft bij Sevilla, kan een transfer vergemakkelijken.

Volgens FootMercato hebben Belgische, Franse, Italiaanse, Zwitserse en Duitse clubs navraag gedaan naar Clinton Nsiala. De 19-jarige verdediger speelt voor het tweede elftal van AC Milan, waar hij tot op heden 1 keer scoorde in 8 duels. Hij maakte onlangs nog indruk met een doelpunt in de Youth League tegen PSV.

BUITENLAND

Fichajes beweert dat zowel Arsenal als Manchester United een oogje hebben laten vallen op Charles De Ketelaere. Het Spaanse medium, weliswaar niet van de betrouwbaarste, schrijft dat beide Engelse topclubs enthousiast zijn over de Belg van Atalanta. Momenteel wordt de Rode Duivel wel nog gehuurd van AC Milan, maar de kans is groot dat Atalanta de aankoopoptie in zijn overeenkomst zal lichten.

Zinedine Zidane wordt genoemd als nieuwe trainer van Manchester United en zou zelfs al een eerste aanwinst in gedachten hebben. Bij FootballTransfers weet men dat Zidane aan een oude bekende denkt. Zo zou hij mikken op een reünie met Rodrygo Goes. Al zal het niet evident worden om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid. Onlangs verlengde Rodrygo immers zijn contract tot medio 2028.

Bayern München zou een oogje hebben laten vallen op Xavi Simons, maar een transfer lijkt onwaarschijnlijk. Het Nederlandse goudhaantje ligt immers nog tot medio 2028 onder contract bij PSG, de Franse kampioen zal dus een gepeperde transfersom verlangen. Bovendien is de kans veel groter dat het goudklompje nog wat langer bij RB Leipzig blijft. Volgens BILD zou de Oost-Duitse club inmiddels al aan het onderhandelen zijn om de huurovereenkomst met minstens één seizoen te verlengen.

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

14
14
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

121
121
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

157
157
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

43
43
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

78
78
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

164
164
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

444
444
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

90
90
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

102
102
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

319
319
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

404
404
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

259
259
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

294
294
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

56
56
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

222
222
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

137
137
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

88
88
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

896
896
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

553
553
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

207
207
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

114
114
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

197
197
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

418
418

Meer sportnieuws