TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

JUPILER PRO LEAGUE

Olivier Deman speelt sinds afgelopen zomer bij Werder Bremen en probeert momenteel door te breken in de Bundesliga. Op langere termijn sluit hij een terugkeer naar België echter niet uit. Naar Club Brugge bijvoorbeeld, waar hij een deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven. Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden", vertelt de Rode Duivel bij Het Laatste Nieuws.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat William Balikwisha in de zomer interesse genoot van Sevilla FC. De kans is niet onbestaande dat de Spaanse club in januari terugkeert voor de speler. De middenvelder zou alvast openstaan voor een vertrek bij Standard. Dat 777 Partners, hoofdeigenaar van de Rouches, ook aandelen heeft bij Sevilla, kan een transfer vergemakkelijken.

Volgens FootMercato hebben Belgische, Franse, Italiaanse, Zwitserse en Duitse clubs navraag gedaan naar Clinton Nsiala. De 19-jarige verdediger speelt voor het tweede elftal van AC Milan, waar hij tot op heden 1 keer scoorde in 8 duels. Hij maakte onlangs nog indruk met een doelpunt in de Youth League tegen PSV.

BUITENLAND

Fichajes beweert dat zowel Arsenal als Manchester United een oogje hebben laten vallen op Charles De Ketelaere. Het Spaanse medium, weliswaar niet van de betrouwbaarste, schrijft dat beide Engelse topclubs enthousiast zijn over de Belg van Atalanta. Momenteel wordt de Rode Duivel wel nog gehuurd van AC Milan, maar de kans is groot dat Atalanta de aankoopoptie in zijn overeenkomst zal lichten.

Zinedine Zidane wordt genoemd als nieuwe trainer van Manchester United en zou zelfs al een eerste aanwinst in gedachten hebben. Bij FootballTransfers weet men dat Zidane aan een oude bekende denkt. Zo zou hij mikken op een reünie met Rodrygo Goes. Al zal het niet evident worden om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid. Onlangs verlengde Rodrygo immers zijn contract tot medio 2028.

Bayern München zou een oogje hebben laten vallen op Xavi Simons, maar een transfer lijkt onwaarschijnlijk. Het Nederlandse goudhaantje ligt immers nog tot medio 2028 onder contract bij PSG, de Franse kampioen zal dus een gepeperde transfersom verlangen. Bovendien is de kans veel groter dat het goudklompje nog wat langer bij RB Leipzig blijft. Volgens BILD zou de Oost-Duitse club inmiddels al aan het onderhandelen zijn om de huurovereenkomst met minstens één seizoen te verlengen.

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

20
20
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

45
45
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

22
22
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

44
44
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

226
226
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

266
266
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

168
168
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

209
209
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

247
247
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

476
476
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

92
92
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

158
158
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

207
207
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

110
110
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

58
58
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

152
152
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

224
224
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

59
59
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

147
147
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

612
612

Meer sportnieuws