TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

JUPILER PRO LEAGUE

Olivier Deman speelt sinds afgelopen zomer bij Werder Bremen en probeert momenteel door te breken in de Bundesliga. Op langere termijn sluit hij een terugkeer naar België echter niet uit. Naar Club Brugge bijvoorbeeld, waar hij een deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven. Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden", vertelt de Rode Duivel bij Het Laatste Nieuws.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat William Balikwisha in de zomer interesse genoot van Sevilla FC. De kans is niet onbestaande dat de Spaanse club in januari terugkeert voor de speler. De middenvelder zou alvast openstaan voor een vertrek bij Standard. Dat 777 Partners, hoofdeigenaar van de Rouches, ook aandelen heeft bij Sevilla, kan een transfer vergemakkelijken.

Volgens FootMercato hebben Belgische, Franse, Italiaanse, Zwitserse en Duitse clubs navraag gedaan naar Clinton Nsiala. De 19-jarige verdediger speelt voor het tweede elftal van AC Milan, waar hij tot op heden 1 keer scoorde in 8 duels. Hij maakte onlangs nog indruk met een doelpunt in de Youth League tegen PSV.

BUITENLAND

Fichajes beweert dat zowel Arsenal als Manchester United een oogje hebben laten vallen op Charles De Ketelaere. Het Spaanse medium, weliswaar niet van de betrouwbaarste, schrijft dat beide Engelse topclubs enthousiast zijn over de Belg van Atalanta. Momenteel wordt de Rode Duivel wel nog gehuurd van AC Milan, maar de kans is groot dat Atalanta de aankoopoptie in zijn overeenkomst zal lichten.

Zinedine Zidane wordt genoemd als nieuwe trainer van Manchester United en zou zelfs al een eerste aanwinst in gedachten hebben. Bij FootballTransfers weet men dat Zidane aan een oude bekende denkt. Zo zou hij mikken op een reünie met Rodrygo Goes. Al zal het niet evident worden om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid. Onlangs verlengde Rodrygo immers zijn contract tot medio 2028.

Bayern München zou een oogje hebben laten vallen op Xavi Simons, maar een transfer lijkt onwaarschijnlijk. Het Nederlandse goudhaantje ligt immers nog tot medio 2028 onder contract bij PSG, de Franse kampioen zal dus een gepeperde transfersom verlangen. Bovendien is de kans veel groter dat het goudklompje nog wat langer bij RB Leipzig blijft. Volgens BILD zou de Oost-Duitse club inmiddels al aan het onderhandelen zijn om de huurovereenkomst met minstens één seizoen te verlengen.

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

35
35
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

21
21
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

62
62
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

96
96
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

278
278
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

272
272
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

182
182
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

211
211
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

190
190
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

113
113
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

127
127
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

448
448
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

385
385
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

432
432
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

435
435
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws