TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

959
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

JUPILER PRO LEAGUE

Olivier Deman speelt sinds afgelopen zomer bij Werder Bremen en probeert momenteel door te breken in de Bundesliga. Op langere termijn sluit hij een terugkeer naar België echter niet uit. Naar Club Brugge bijvoorbeeld, waar hij een deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven. Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden", vertelt de Rode Duivel bij Het Laatste Nieuws.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat William Balikwisha in de zomer interesse genoot van Sevilla FC. De kans is niet onbestaande dat de Spaanse club in januari terugkeert voor de speler. De middenvelder zou alvast openstaan voor een vertrek bij Standard. Dat 777 Partners, hoofdeigenaar van de Rouches, ook aandelen heeft bij Sevilla, kan een transfer vergemakkelijken.

Volgens FootMercato hebben Belgische, Franse, Italiaanse, Zwitserse en Duitse clubs navraag gedaan naar Clinton Nsiala. De 19-jarige verdediger speelt voor het tweede elftal van AC Milan, waar hij tot op heden 1 keer scoorde in 8 duels. Hij maakte onlangs nog indruk met een doelpunt in de Youth League tegen PSV.

BUITENLAND

Fichajes beweert dat zowel Arsenal als Manchester United een oogje hebben laten vallen op Charles De Ketelaere. Het Spaanse medium, weliswaar niet van de betrouwbaarste, schrijft dat beide Engelse topclubs enthousiast zijn over de Belg van Atalanta. Momenteel wordt de Rode Duivel wel nog gehuurd van AC Milan, maar de kans is groot dat Atalanta de aankoopoptie in zijn overeenkomst zal lichten.

Zinedine Zidane wordt genoemd als nieuwe trainer van Manchester United en zou zelfs al een eerste aanwinst in gedachten hebben. Bij FootballTransfers weet men dat Zidane aan een oude bekende denkt. Zo zou hij mikken op een reünie met Rodrygo Goes. Al zal het niet evident worden om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid. Onlangs verlengde Rodrygo immers zijn contract tot medio 2028.

Bayern München zou een oogje hebben laten vallen op Xavi Simons, maar een transfer lijkt onwaarschijnlijk. Het Nederlandse goudhaantje ligt immers nog tot medio 2028 onder contract bij PSG, de Franse kampioen zal dus een gepeperde transfersom verlangen. Bovendien is de kans veel groter dat het goudklompje nog wat langer bij RB Leipzig blijft. Volgens BILD zou de Oost-Duitse club inmiddels al aan het onderhandelen zijn om de huurovereenkomst met minstens één seizoen te verlengen.

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

54
54
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

59
59
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

78
78
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

73
73
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

144
144
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

199
199
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

103
103
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

73
73
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

216
216
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

104
104
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

968
968
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

164
164
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

109
109
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

397
397
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

437
437
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

418
418

Meer sportnieuws