TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

959 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Duivel terug naar Club?'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

JUPILER PRO LEAGUE

Olivier Deman speelt sinds afgelopen zomer bij Werder Bremen en probeert momenteel door te breken in de Bundesliga. Op langere termijn sluit hij een terugkeer naar België echter niet uit. Naar Club Brugge bijvoorbeeld, waar hij een deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven. Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden", vertelt de Rode Duivel bij Het Laatste Nieuws.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat William Balikwisha in de zomer interesse genoot van Sevilla FC. De kans is niet onbestaande dat de Spaanse club in januari terugkeert voor de speler. De middenvelder zou alvast openstaan voor een vertrek bij Standard. Dat 777 Partners, hoofdeigenaar van de Rouches, ook aandelen heeft bij Sevilla, kan een transfer vergemakkelijken.

Volgens FootMercato hebben Belgische, Franse, Italiaanse, Zwitserse en Duitse clubs navraag gedaan naar Clinton Nsiala. De 19-jarige verdediger speelt voor het tweede elftal van AC Milan, waar hij tot op heden 1 keer scoorde in 8 duels. Hij maakte onlangs nog indruk met een doelpunt in de Youth League tegen PSV.

BUITENLAND

Fichajes beweert dat zowel Arsenal als Manchester United een oogje hebben laten vallen op Charles De Ketelaere. Het Spaanse medium, weliswaar niet van de betrouwbaarste, schrijft dat beide Engelse topclubs enthousiast zijn over de Belg van Atalanta. Momenteel wordt de Rode Duivel wel nog gehuurd van AC Milan, maar de kans is groot dat Atalanta de aankoopoptie in zijn overeenkomst zal lichten.

Zinedine Zidane wordt genoemd als nieuwe trainer van Manchester United en zou zelfs al een eerste aanwinst in gedachten hebben. Bij FootballTransfers weet men dat Zidane aan een oude bekende denkt. Zo zou hij mikken op een reünie met Rodrygo Goes. Al zal het niet evident worden om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid. Onlangs verlengde Rodrygo immers zijn contract tot medio 2028.

Bayern München zou een oogje hebben laten vallen op Xavi Simons, maar een transfer lijkt onwaarschijnlijk. Het Nederlandse goudhaantje ligt immers nog tot medio 2028 onder contract bij PSG, de Franse kampioen zal dus een gepeperde transfersom verlangen. Bovendien is de kans veel groter dat het goudklompje nog wat langer bij RB Leipzig blijft. Volgens BILD zou de Oost-Duitse club inmiddels al aan het onderhandelen zijn om de huurovereenkomst met minstens één seizoen te verlengen.

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

1
1
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

44
44
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

114
114
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

368
368
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

28
28
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

189
189
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

170
170
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

251
251
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

156
156
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

120
120
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

186
186
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

139
139
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

54
54
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

532
532
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

91
91
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

47
47
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

259
259
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

102
102
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

206
206
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

452
452
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

379
379
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

69
69
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

203
203
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

193
193

Meer sportnieuws