'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

379
'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

Vorig seizoen verbaasde Cercle Brugge al vriend en vijand door als zesde te eindigen en dit seizoen gaat de Vereniging vrolijk op dat elan door. Bijna halfweg de reguliere competitie staan ze opnieuw op de zesde plaats en daarmee blijven ze zelfs stadsrivaal Club voor. Dat succes heeft echter ook een keerzijde.

De voorbije transferperiodes zag Cercle immers telkens heel wat sterkhouders vertrekken. In de zomer moest bijvoorbeeld afscheid genomen worden van spelers als Ueda, Deman en Vanhoutte. Bovendien vertrok ook technisch directeur Carlos Aviña, want hij werd opgeëist door moederclub AS Monaco.

LEES OOK: Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Monaco aast op Warleson

Die zou nu ook zijn zinnen gezet hebben op een andere smaakmaker van Cercle. Volgens Sacha Tavolieri zou Monaco namelijk Warleson naar het Prinsdom willen halen. De Braziliaanse doelman brak dit seizoen helemaal door in het Jan Breydelstadion.

Nochtans speelt Warleson al sinds februari 2020 voor Cercle, dat hem oppikte na een succesvolle proefperiode. Meer dan drie jaar lang bleef hij echter in de schaduw als reservedoelman. Dit seizoen koos Cercle eindelijk resoluut voor de 27-jarige als nummer één nadat de gehuurde Radoslaw Majecki naar Monaco terugkeerde.

Domper voor Cercle?

Daar is de Pool nu tweede doelman na Phillip Köhn. Monaco wil echter betere concurrentie voor zijn nummer één en daarom zouden ze hun oog laten vallen hebben op Warleson, wiens sterke prestaties bij Cercle in het oog springen.

Vorig weekend eiste hij bijvoorbeeld nog een hoofdrol op in de derby tegen Club. Met een resem knappe reddingen was Warleson één van de voornaamste redenen dat Cercle zijn stadsgenoot op 0-0 kon houden. Voor Cercle zou zijn vertrek dan ook een enorme domper zijn.

Is Warleson klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

6
6
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

52
52
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

115
115
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

19
19
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

139
139
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

39
39
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

24
24
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

101
101
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

103
103
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

61
61
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

47
47
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

50
50
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

58
58
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

323
323
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

57
57
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

51
51
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

140
140
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

90
90
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

146
146
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

177
177
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

78
78
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

382
382
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1060
1060
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

109
109

Meer sportnieuws