'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

door
'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

Vorig seizoen verbaasde Cercle Brugge al vriend en vijand door als zesde te eindigen en dit seizoen gaat de Vereniging vrolijk op dat elan door. Bijna halfweg de reguliere competitie staan ze opnieuw op de zesde plaats en daarmee blijven ze zelfs stadsrivaal Club voor. Dat succes heeft echter ook een keerzijde.

De voorbije transferperiodes zag Cercle immers telkens heel wat sterkhouders vertrekken. In de zomer moest bijvoorbeeld afscheid genomen worden van spelers als Ueda, Deman en Vanhoutte. Bovendien vertrok ook technisch directeur Carlos Aviña, want hij werd opgeëist door moederclub AS Monaco.

LEES OOK: Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

Monaco aast op Warleson

Die zou nu ook zijn zinnen gezet hebben op een andere smaakmaker van Cercle. Volgens Sacha Tavolieri zou Monaco namelijk Warleson naar het Prinsdom willen halen. De Braziliaanse doelman brak dit seizoen helemaal door in het Jan Breydelstadion.

Nochtans speelt Warleson al sinds februari 2020 voor Cercle, dat hem oppikte na een succesvolle proefperiode. Meer dan drie jaar lang bleef hij echter in de schaduw als reservedoelman. Dit seizoen koos Cercle eindelijk resoluut voor de 27-jarige als nummer één nadat de gehuurde Radoslaw Majecki naar Monaco terugkeerde.

Domper voor Cercle?

Daar is de Pool nu tweede doelman na Phillip Köhn. Monaco wil echter betere concurrentie voor zijn nummer één en daarom zouden ze hun oog laten vallen hebben op Warleson, wiens sterke prestaties bij Cercle in het oog springen.

Vorig weekend eiste hij bijvoorbeeld nog een hoofdrol op in de derby tegen Club. Met een resem knappe reddingen was Warleson één van de voornaamste redenen dat Cercle zijn stadsgenoot op 0-0 kon houden. Voor Cercle zou zijn vertrek dan ook een enorme domper zijn.

Is Warleson klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

27
27
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

71
71
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

49
49
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

128
128
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

86
86
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

78
78
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

101
101
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

253
253
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

293
293
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

138
138
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

310
310
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

96
96
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

192
192
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws