'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

door
'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

Vorig seizoen verbaasde Cercle Brugge al vriend en vijand door als zesde te eindigen en dit seizoen gaat de Vereniging vrolijk op dat elan door. Bijna halfweg de reguliere competitie staan ze opnieuw op de zesde plaats en daarmee blijven ze zelfs stadsrivaal Club voor. Dat succes heeft echter ook een keerzijde.

De voorbije transferperiodes zag Cercle immers telkens heel wat sterkhouders vertrekken. In de zomer moest bijvoorbeeld afscheid genomen worden van spelers als Ueda, Deman en Vanhoutte. Bovendien vertrok ook technisch directeur Carlos Aviña, want hij werd opgeëist door moederclub AS Monaco.

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Monaco aast op Warleson

Die zou nu ook zijn zinnen gezet hebben op een andere smaakmaker van Cercle. Volgens Sacha Tavolieri zou Monaco namelijk Warleson naar het Prinsdom willen halen. De Braziliaanse doelman brak dit seizoen helemaal door in het Jan Breydelstadion.

Nochtans speelt Warleson al sinds februari 2020 voor Cercle, dat hem oppikte na een succesvolle proefperiode. Meer dan drie jaar lang bleef hij echter in de schaduw als reservedoelman. Dit seizoen koos Cercle eindelijk resoluut voor de 27-jarige als nummer één nadat de gehuurde Radoslaw Majecki naar Monaco terugkeerde.

Domper voor Cercle?

Daar is de Pool nu tweede doelman na Phillip Köhn. Monaco wil echter betere concurrentie voor zijn nummer één en daarom zouden ze hun oog laten vallen hebben op Warleson, wiens sterke prestaties bij Cercle in het oog springen.

Vorig weekend eiste hij bijvoorbeeld nog een hoofdrol op in de derby tegen Club. Met een resem knappe reddingen was Warleson één van de voornaamste redenen dat Cercle zijn stadsgenoot op 0-0 kon houden. Voor Cercle zou zijn vertrek dan ook een enorme domper zijn.

Is Warleson klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

109
109
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

25
25
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

156
156
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

86
86
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

60
60
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

383
383
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

106
106
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

259
259
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

165
165
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

692
692
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

408
408
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

399
399
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

326
326
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

434
434
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

757
757
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

163
163
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

345
345
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

395
395
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

532
532
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

711
711

Meer sportnieuws