'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

door
'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

Vorig seizoen verbaasde Cercle Brugge al vriend en vijand door als zesde te eindigen en dit seizoen gaat de Vereniging vrolijk op dat elan door. Bijna halfweg de reguliere competitie staan ze opnieuw op de zesde plaats en daarmee blijven ze zelfs stadsrivaal Club voor. Dat succes heeft echter ook een keerzijde.

De voorbije transferperiodes zag Cercle immers telkens heel wat sterkhouders vertrekken. In de zomer moest bijvoorbeeld afscheid genomen worden van spelers als Ueda, Deman en Vanhoutte. Bovendien vertrok ook technisch directeur Carlos Aviña, want hij werd opgeëist door moederclub AS Monaco.

LEES OOK: ‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Monaco aast op Warleson

Die zou nu ook zijn zinnen gezet hebben op een andere smaakmaker van Cercle. Volgens Sacha Tavolieri zou Monaco namelijk Warleson naar het Prinsdom willen halen. De Braziliaanse doelman brak dit seizoen helemaal door in het Jan Breydelstadion.

Nochtans speelt Warleson al sinds februari 2020 voor Cercle, dat hem oppikte na een succesvolle proefperiode. Meer dan drie jaar lang bleef hij echter in de schaduw als reservedoelman. Dit seizoen koos Cercle eindelijk resoluut voor de 27-jarige als nummer één nadat de gehuurde Radoslaw Majecki naar Monaco terugkeerde.

Domper voor Cercle?

Daar is de Pool nu tweede doelman na Phillip Köhn. Monaco wil echter betere concurrentie voor zijn nummer één en daarom zouden ze hun oog laten vallen hebben op Warleson, wiens sterke prestaties bij Cercle in het oog springen.

Vorig weekend eiste hij bijvoorbeeld nog een hoofdrol op in de derby tegen Club. Met een resem knappe reddingen was Warleson één van de voornaamste redenen dat Cercle zijn stadsgenoot op 0-0 kon houden. Voor Cercle zou zijn vertrek dan ook een enorme domper zijn.

Is Warleson klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

168
168
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

76
76
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

494
494
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

63
63
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

320
320
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

382
382
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

176
176
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

416
416
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

182
182
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

97
97
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

299
299
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

393
393
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

230
230
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

454
454
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

398
398
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

51
51
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

120
120
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

458
458
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

250
250
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws