'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

door
'AS Monaco wil Cercle Brugge van sterkhouder beroven'

Vorig seizoen verbaasde Cercle Brugge al vriend en vijand door als zesde te eindigen en dit seizoen gaat de Vereniging vrolijk op dat elan door. Bijna halfweg de reguliere competitie staan ze opnieuw op de zesde plaats en daarmee blijven ze zelfs stadsrivaal Club voor. Dat succes heeft echter ook een keerzijde.

De voorbije transferperiodes zag Cercle immers telkens heel wat sterkhouders vertrekken. In de zomer moest bijvoorbeeld afscheid genomen worden van spelers als Ueda, Deman en Vanhoutte. Bovendien vertrok ook technisch directeur Carlos Aviña, want hij werd opgeëist door moederclub AS Monaco.

LEES OOK: Pocognoli jubelt na enorme stunt: Pogba boven water

Monaco aast op Warleson

Die zou nu ook zijn zinnen gezet hebben op een andere smaakmaker van Cercle. Volgens Sacha Tavolieri zou Monaco namelijk Warleson naar het Prinsdom willen halen. De Braziliaanse doelman brak dit seizoen helemaal door in het Jan Breydelstadion.

Nochtans speelt Warleson al sinds februari 2020 voor Cercle, dat hem oppikte na een succesvolle proefperiode. Meer dan drie jaar lang bleef hij echter in de schaduw als reservedoelman. Dit seizoen koos Cercle eindelijk resoluut voor de 27-jarige als nummer één nadat de gehuurde Radoslaw Majecki naar Monaco terugkeerde.

Domper voor Cercle?

Daar is de Pool nu tweede doelman na Phillip Köhn. Monaco wil echter betere concurrentie voor zijn nummer één en daarom zouden ze hun oog laten vallen hebben op Warleson, wiens sterke prestaties bij Cercle in het oog springen.

Vorig weekend eiste hij bijvoorbeeld nog een hoofdrol op in de derby tegen Club. Met een resem knappe reddingen was Warleson één van de voornaamste redenen dat Cercle zijn stadsgenoot op 0-0 kon houden. Voor Cercle zou zijn vertrek dan ook een enorme domper zijn.

Is Warleson klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

35
35
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

25
25
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

79
79
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

76
76
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

188
188
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

170
170
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

237
237
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

124
124
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

31
31
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

75
75
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

186
186
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

73
73
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

81
81
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

80
80
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

144
144
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

181
181
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

373
373
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

234
234
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

114
114
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

275
275
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

97
97
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

100
100
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

379
379
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

177
177

Meer sportnieuws