'Club Brugge bibbert: winters vertrek sterkhouder'

620 stemmen
'Club Brugge bibbert: winters vertrek sterkhouder'

De derde interland-break van het seizoen vormt voor verschillende ploegen een ideaal moment om hun plannen voor de winterse transferperiode te ontrollen. Dat is ook bij Club Brugge het geval. Zowel inkomend als uitgaand is er beweging op komst bij Blauw-Zwart.

Club is in de eigen Jupiler Pro League bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen. Zo blijven de West-Vlamingen momenteel achter met 20 op 42, goed voor een povere zevende plaats in het klassement. De achterstand op leider Union SG bedraagt inmiddels al 14 punten. Nochtans is het wel degelijk de ambitie om een gooi naar de titel te doen.

Daarvoor deed het bestuur afgelopen zomer ook de nodige inspanningen op de transfermarkt. Nadat de selectie werd opgefrist door de verkoop van enkele vaste waarden, werden de nodige miljoenen neergeteld om versterking aan te trekken. Nieuwe coach Ronny Deila mocht verse krachten als Hugo Vetlesen, Igor Thiago, Michal Skoras en Philip Zinckernagel verwelkomen.

LEES OOK: 'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Versterking voor- en achterin

Die zomerse aankopen blijken voorlopig echter geen succes en slagen er niet in om de ploeg naar een hoger niveau te tillen. Bovendien hamerde Deila erop om de selectie vrij smal te houden, waardoor de opties op bepaalde posities relatief beperkt zijn. Centraal achterin bijvoorbeeld. De verwachting is dan ook dat Club in januari voor extra defensieve versterking zal zorgen.

Deze week raakte dan weer bekend dat de Bruggelingen eveneens aan het speuren zijn naar een nieuwe spits. De doelpuntenproductie van Ferran Jutgla en Igor Thiago is immers ondermaats. Daarvoor wil men een oplossing voorzien, al dan niet in de vorm van een huurdeal.

Inter drukt door

Maar ook aan uitgaande zijde volgt er mogelijk beweging. Afgelopen weekend nog werd Tajon Buchanan wederom gelinkt aan Internazionale. En volgens CalcioMercato zou de leider uit de Serie A het dossier wel eens in een stroomversnelling kunnen brengen.

Afgelopen zomer werd Juan Cuadrado immers verkozen als rechtervleugelback, maar de ervaren Colombiaan blijft met blessures sukkelen. Daarom zou Inter in januari een alternatief willen aantrekken en Buchanan zou gelden als het topdoelwit. De vraag is evenwel of Club bereid zal zijn om mee te werken aan een winters vertrek. De alternatieven voor de Canadees zijn immers beperkt in de huidige selectie.

Bij een goed bod moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

62
62
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

49
49
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

65
65
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

150
150
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

114
114
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

186
186
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

90
90
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

427
427
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

118
118
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

260
260
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

764
764
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

552
552
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

120
120
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

266
266
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

875
875
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

131
131
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

234
234
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

586
586
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

607
607
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1028
1028
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

372
372
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

562
562
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

364
364

Meer sportnieuws