'Club Brugge bibbert: winters vertrek sterkhouder'

door
'Club Brugge bibbert: winters vertrek sterkhouder'

De derde interland-break van het seizoen vormt voor verschillende ploegen een ideaal moment om hun plannen voor de winterse transferperiode te ontrollen. Dat is ook bij Club Brugge het geval. Zowel inkomend als uitgaand is er beweging op komst bij Blauw-Zwart.

Club is in de eigen Jupiler Pro League bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen. Zo blijven de West-Vlamingen momenteel achter met 20 op 42, goed voor een povere zevende plaats in het klassement. De achterstand op leider Union SG bedraagt inmiddels al 14 punten. Nochtans is het wel degelijk de ambitie om een gooi naar de titel te doen.

Daarvoor deed het bestuur afgelopen zomer ook de nodige inspanningen op de transfermarkt. Nadat de selectie werd opgefrist door de verkoop van enkele vaste waarden, werden de nodige miljoenen neergeteld om versterking aan te trekken. Nieuwe coach Ronny Deila mocht verse krachten als Hugo Vetlesen, Igor Thiago, Michal Skoras en Philip Zinckernagel verwelkomen.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Versterking voor- en achterin

Die zomerse aankopen blijken voorlopig echter geen succes en slagen er niet in om de ploeg naar een hoger niveau te tillen. Bovendien hamerde Deila erop om de selectie vrij smal te houden, waardoor de opties op bepaalde posities relatief beperkt zijn. Centraal achterin bijvoorbeeld. De verwachting is dan ook dat Club in januari voor extra defensieve versterking zal zorgen.

Deze week raakte dan weer bekend dat de Bruggelingen eveneens aan het speuren zijn naar een nieuwe spits. De doelpuntenproductie van Ferran Jutgla en Igor Thiago is immers ondermaats. Daarvoor wil men een oplossing voorzien, al dan niet in de vorm van een huurdeal.

Inter drukt door

Maar ook aan uitgaande zijde volgt er mogelijk beweging. Afgelopen weekend nog werd Tajon Buchanan wederom gelinkt aan Internazionale. En volgens CalcioMercato zou de leider uit de Serie A het dossier wel eens in een stroomversnelling kunnen brengen.

Afgelopen zomer werd Juan Cuadrado immers verkozen als rechtervleugelback, maar de ervaren Colombiaan blijft met blessures sukkelen. Daarom zou Inter in januari een alternatief willen aantrekken en Buchanan zou gelden als het topdoelwit. De vraag is evenwel of Club bereid zal zijn om mee te werken aan een winters vertrek. De alternatieven voor de Canadees zijn immers beperkt in de huidige selectie.

Bij een goed bod moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

14
14
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

40
40
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

56
56
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

142
142
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

71
71
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

103
103
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

132
132
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

114
114
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

82
82
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

461
461
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

297
297
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

86
86
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

829
829
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

128
128
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

164
164
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

323
323
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

80
80
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

385
385
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

362
362
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

79
79

Meer sportnieuws