'Club Brugge plant wintertransfer van 10 miljoen'

door
'Club Brugge plant wintertransfer van 10 miljoen'

Het Laatste Nieuws rapporteerde dat Club Brugge en Tajon Buchanan al sinds het voorjaar min of meer een mondeling akkoord hadden met Internazionale over een transfer. En de Italiaanse interesse is ondertussen weer stevig aangewakkerd.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

Internazionale heropent dossier-Buchanan

De Italianen hadden het dossier van Buchanan vorige zomer uiteindelijk op de lange baan geschoven, deels vanwege het uitblijven van de verkoop van Denzel Dumfries en de vormcrisis van de Canadees.

Gazzetta dello Sport meldde onlangs dat zijn dossier nu weer razend actueel is in het Stadio Giuseppe Meazza, terwijl Calciomercato bericht dat Internazionale overtuigd is om het dossier van Buchanan weer te openen.

Vraaprijs Club Brugge keldert stevig

De aanhoudende fysieke problemen waarmee rechtsback Juan Cuadrado te kampen heeft, in combinatie met zijn aflopend contract, doet Internazionale opnieuw een transfer van de rechtervleugelverdediger van Club Brugge-speler overwegen.

Aanvankelijk hoopte Blauw-Zwart op een verkoopprijs tussen 20 en 25 miljoen euro voor de toenmalige flankaanvaller, maar vanwege zijn mindere prestaties vorig seizoen werd de nieuwe richtprijs in de voorbije zomer vastgesteld op 15 miljoen euro.

Internazionale hoopt op transfer van 10 miljoen euro

Calciomercato meldt dat Internazionale hoopt om Club Brugge te overtuigen voor een transfer van 10 miljoen euro.

Dat is momenteel exact zijn marktwaarde volgens Transfermarkt.com, maar wellicht niet voldoende om Club Brugge te overtuigen.

10 miljoen voor Buchanan is ...

Meest recent

Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

154
154
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

40
40
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

37
37
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

117
117
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

263
263
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

106
106
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

54
54
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

243
243
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

386
386
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

40
40
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

165
165
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

598
598
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

166
166
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

125
125
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

193
193
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

32
32
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

369
369
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

82
82
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

239
239
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

316
316
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

411
411
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

394
394
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

48
48

Meer sportnieuws