In oktober kondigde Eden Hazard aan dat hij definitief een punt zette achter zijn profcarrière. Een grote verrassing was dat niet, want dat werd al gefluisterd sinds hij in juni zijn contract bij Real Madrid in onderling overleg ontbonden had. Daarna kwamen wel nog enkele aanbiedingen uit Saudi-Arabië en de MLS, maar die konden de ex-Rode Duivel niet overtuigen.
Zijn pensioen betekent echter niet dat Hazard voorgoed van de velden verdwijnt. Amper een tiental dagen na zijn aankondiging was hij bijvoorbeeld al te bewonderen in Frankrijk, waar hij meespeelde in een benefietwedstrijd van de Variétés Club de France aan de zijde van onder meer Didier Deschamps en Daniel Van Buyten.
Hazard bij Spaanse derdeklasser
En nu duikt Hazard nog eens op, deze keer op een nog veel meer verrassende locatie. Op zijn sociale media deelt de Spaanse derdeklasser Rayo Majadahonda immers een opmerkelijk kiekje waarop Hazard volledig uitgedost in clubtenue poseert.
Tegenover Relevo bevestigt Adrian Costa, de jeudcoördinator van de club, dat Hazard vorige donderdag er meetrainde met de U13. Dat is geen toeval, want dat is net het ploegje waar zijn oudste zoon Yannis speelt. Hazard had nog eens zin om een balletje te trappen en vroeg of dat kon met zijn zoon.
Zoontje als link met club
Bij Majadahonda waren ze natuurlijk in de wolken. "Het is een enorm plezier om zo'n legende bij ons over de vloer te hebben", aldus Costa. "Hazard heeft ervan genoten. Hij was erg gelukkig met de familiale sfeer die hier heerst."
Majadahonda is een club uit het Madrileense - ze delen een stadion met de B-ploeg van Atletico Madrid. Het lijkt nog maar eens een indicatie dat Hazard niet van plan lijkt om snel uit de Spaanse hoofdstad te vertrekken. Zijn tweede zoon speelt al bij de jeugd van Real Madrid en zijn jongste zou ook bij Majadahonda willen aansluiten.
📸 Foto de familia tras el entrenamiento.
— CF Rayo Majadahonda 🤍⚡️💙 (@RMajadahonda) November 14, 2023
👓Encontráis al infiltrado 🕵️♂️?
🙌 Encantados de que nos acompañe una leyenda como tú @hazardeden10 pic.twitter.com/rZHKYyKeek
Jannick Lanckriet