'Standard transfermarkt op: twee prioriteiten in januari'

door
'Standard transfermarkt op: twee prioriteiten in januari'

Voor Standard is het seizoen tot dusver behoorlijk tegenvallend. Na veertien speeldagen staan de Rouches op een povere negende plaats in het Jupiler Pro League-klassement. De sportieve leiding zal dan ook moeten bijsturen tijdens de komende transferperiode.

Na de wisselvallige prestaties van vorig seizoen en het vertrek van enkele sterkhouders, beleefden de Luikenaars in de zomer al een behoorlijk drukke mercato. Bij een gebrek aan financiële middelen was het echter niet gemakkelijk werken voor sportieve baas Fergal Harkin.

En dus moest er creatief te werk gegaan worden. Zo focuste Standard zich eerst op koopjes, transfervrije spelers en huurdeals. Pas na de verkoop van Aaron Donnum aan het Franse Toulouse, kon in het uiterste slot van de transferperiode nog een tandje bijgezet worden.

LEES OOK: Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

Minstens twee winteraanwinsten

Zo haalden de Rouches vlak voor het sluiten van de transferperiode nog vier (potentiële) titularissen in huis met Kamal Sowah, Mousa Djenepo, Isaac Hayden en Steven Alzate. Maar ondanks deze late kwaliteitsinjectie, staat de kern van coach Carl Hoefkens niet op punt.

Op bepaalde posities zijn de alternatieven immers zeer beperkt en daar moet in januari verandering in komen. Volgens La Dernière Heure zijn er alvast twee prioriteiten. Zo heeft Standard nood aan een pure linksback én een rechterflankspeler.

Hopen op 777

Harkin en co zullen dus een geschikte oplossing moeten vinden voor beide posities. De vraag is evenwel hoe groot hun werkbudget dit keer zal zijn. Zo moeten de Luikenaars hopen dat de eigenaars van '777 Partners' dit keer wél de geldbuidel opentrekken. Anders wordt het voor Standard bijzonder lastig om spelers aan te trekken die voor voldoende meerwaarde kunnen zorgen.

Waar heeft Standard het meeste nood aan?

Meest recent

Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

12
12
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

69
69
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

53
53
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

42
42
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

161
161
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

91
91
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

122
122
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

352
352
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

49
49
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

141
141
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

428
428
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

141
141
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

199
199
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

263
263
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

443
443
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

241
241
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

558
558
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

426
426
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

231
231
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

56
56
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

320
320
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

213
213
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

941
941
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

926
926
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

751
751

Meer sportnieuws