Vrancken sleutelt aan basiself, nieuwe OHL-coach drukt stempel

65 stemmen
Vrancken sleutelt aan basiself, nieuwe OHL-coach drukt stempel

KRC Genk is tot dusver bezig met een wisselvallige JPL-campagne. Vlak voor de interland-break wil de vicekampioen op eigen veld dan ook een goed resultaat neerzetten tegen OH Leuven. Scheidsrechter Wim Smet fluit de match in de Cegeka Arena om 16u op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de opstellingen aan beide zijden. Genk werd voor het seizoen getipt als één van de grote titelfavorieten, maar had het tot dusver om op een constant niveau te presteren. Bovendien zit de Europese verplaatsing van donderdag nog in de benen.

Coach Vrancken besloot dan ook om enkele wijzigingen door te voeren in zijn basiself. Zo kiest hij voor vier nieuwe namen ten opzichte van de match op Ferencvaros (1-1). Achterin komt Sadick weer in de ploeg, net zoals Kayembe. Cuesta en Arteaga moeten plaats ruimen.

Op het middenveld is Heynen dan toch tijdig fit geraakt. Hij krijgt dit keer het gezelschap van Galarza. Tot slot mag Arokodare voorin nog eens opdraven als diepste man. Hij krijgt daarbij de steun van Paintsil en Bonsu Baah.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Debuut voor Garcia

Ook OHL kan allerminst tevreden zijn over de start van het seizoen. De Leuvenaars zijn zelfs teruggezakt naar de degradatiezone en dat bleef niet zonder gevolgen. Coach Brys werd immers bedankt voor bewezen diensten, de Spanjaard Garcia werd aangesteld als zijn opvolger.

En inmiddels maakte de nieuwe trainer ook zijn eerste basiself bekend. Daarin voert hij toch enkele wijzigingen door. Onder meer Sagrado, Banzuzi, Ndri en Opoku profiteren van de Leuvense trainerswissel.

Wie verwacht u dat zal winnen?

Meest recent

Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

0
0
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

95
95
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

56
56
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

81
81
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

147
147
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

28
28
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

111
111
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

397
397
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

187
187
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

181
181
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

124
124
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

409
409
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

325
325
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

140
140
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

126
126
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

124
124
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

536
536
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

337
337
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

219
219
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

200
200
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70

Meer sportnieuws